0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | ViewSonic VX2476-smhd | LG 43UJ6300 |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | TV |
| An Fabricatie | 2016 | 2017 |
| Brand | ViewSonic | LG |
| Seria Modelului | UJ630 | |
| Model | VX2476-smhd | 43UJ6300 |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 24" (inches) | 43" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 23.78 in 60.4 cm 604 mm 1.98 ft |
42.52 in 108 cm 1080 mm 3.54 ft |
| Latime Ecran | 20.75 in 52.7 cm 527.04 mm 1.73 ft |
37.05 in 94.1 cm 941.184 mm 3.09 ft |
| Inaltime Ecran | 11.28 in 28.6 cm 286.46 mm 0.94 ft |
20.84 in 52.9 cm 529.416 mm 1.74 ft |
| Producator Ecran | LG Display | Newoptics |
| Tip Ecran | AH-IPS | IPS |
| Display Bit Depth | 8 bits (6 bits + FRC) | 10 bits (8 bits + FRC) |
| Frame Rate Control | Yes | Yes |
| Numar Maxim de Culori | 16777216 | 1073741824 |
| Biti | 24 | 30 |
| Aspect Ecran | 16:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 1920 x 1080 | 3840 x 2160 |
| Screen Pixel Pitch | 0.275 mm | 0.245 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 92 ppi | 103 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 86.56 % | 88.77 % |
| Sursa Iluminare | W-LED | Direct LED |
| DCI P3 | 80% | |
| Rec.2020 | 65 | |
| NTSC 1953 | 72 % | |
| Luminozitate | 250 cd/m² | 300 cd/m² |
| Nivel Luminozitate Maxima | 350 cd/m² | |
| Contrast Ecran | 1000 : 1 | 1400 : 1 |
| Contrast Dinamic Ecran | 80000000 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Screen Input Lag | 12 ms | |
| Timp Minim de Raspuns | 7 ms | |
| Timp Mediu de Raspuns | 14 ms | |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte (3H) | |
| HDR | HDR10 HLG (Hybrid Log Gamma) |
|
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 1.34 in 3.4 cm 34.1 mm 0.11 ft |
3.2 in 8.1 cm 81.3 mm 0.27 ft |
| Greutate Carcasa | 2.53 kg 6 lbs |
8.3 kg 18 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 21.26 in 54 cm 540 mm 1.77 ft |
38.5 in 97.8 cm 977.9 mm 3.21 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 16.3 in 41.4 cm 414.1 mm 1.36 ft |
24.2 in 61.5 cm 614.7 mm 2.02 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 8.23 in 20.9 cm 209 mm 0.69 ft |
7.4 in 18.8 cm 188 mm 0.62 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 2.97 kg 7 lbs |
8.4 kg 18 lbs |
| Culoare Carcasa | Gray | Black |
| Hardware | ||
| TV Tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) ATSC Clear QAM |
|
| Camera Web Integrata | No | No |
| Retea | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Bluetooth Wi-Fi Direct |
|
| Conectivitate | 1 x D-sub 1 x 3.5 mm Audio In 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 |
3 x HDMI 2.0 (ARC; CEC) 1 x Satellite In (Main; F-type female) 1 x AV Component In (YPbPr + L/R) 1 x Optical Audio Out 1 x AV Composite In (Video + L/R) 2 x USB 2.0 1 x Ethernet RJ45 |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 3W | 2 x 10W |
| Caracteristici | ||
| Sistem Operare | webOS 3.5 | |
| Caracteristici Speciale | Blue Light Filter Flicker-free technology |
Colour Master Engine HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) 2.2 SIMPLINK (HDMI CEC) Voice command (ready) True Color Accuracy PVR 4K Upscaler Active HDR |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 21.26 in 54 cm 540 mm 1.77 ft |
38.5 in 97.8 cm 977.9 mm 3.21 ft |
| Inaltime Carcasa | 12.72 in 32.3 cm 323 mm 1.06 ft |
22.6 in 57.4 cm 574 mm 1.88 ft |
| Suport Perete VESA | No | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 200 x 200 |
| Stand VESA Detasabil | No | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | No | No |
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | No |
| Suport Inclare Fata/Spate | No | No |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 24 Hz - 75 Hz | 60 Hz |
| Frecventa Digitala pe Orizontala | 15 kHz - 82 kHz | |
| Tehnologie Interpolare Ecran | TruMotion | |
| Valoare Interpolare Ecran | 120 | |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | PPI | |
| Accesorii | ||
| Extra | Audio cable D-sub cable HDMI cable |
|
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | BSMI CB CCC CE EMC ENERGY STAR 7.0 Epeat Silver ErP FCC Class B RoHS SASO UL/cUL VCCI WEEE |
ENERGY STAR RoHS UL/cUL |
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 20 % - 90 % | 10 % - 80 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
|
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 85 % |
| ViewSonic VX2476-smhd | LG 43UJ6300 |