0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | Sony XR-65A80J EU | LG OLED65C7V |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | TV | TV |
| An Fabricatie | 2021 | 2017 |
| Brand | Sony | LG |
| Seria Modelului | A80J | C7 |
| Model | XR-65A80J EU | OLED65C7V |
| Alias | XR-65A83J XR-65A84J |
65 Oled C7V |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 65" (inches) | 65" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 64.53 in 163.9 cm 1639 mm 5.38 ft |
64.53 in 163.9 cm 1639 mm 5.38 ft |
| Latime Ecran | 56.24 in 142.8 cm 1428.48 mm 4.69 ft |
56.24 in 142.9 cm 1428.51 mm 4.69 ft |
| Inaltime Ecran | 31.63 in 80.4 cm 803.52 mm 2.64 ft |
31.64 in 80.4 cm 803.538 mm 2.64 ft |
| Producator Ecran | LG Display | LG Display |
| Tip Ecran | OLED | OLED |
| Display Bit Depth | 10 bits | 10 bits |
| Frame Rate Control | No | No |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | 1073741824 |
| Biti | 30 | 30 |
| Aspect Ecran | 16:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 3840 x 2160 | 3840 x 2160 |
| Screen Pixel Pitch | 0.372 mm | 0.372 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 68 ppi | 68 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 94.82 % | 94.84 % |
| DCI P3 | 98.5% | |
| Luminozitate | 300 cd/m² | |
| Nivel Luminozitate Maxima | 620 cd/m² | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | |
| Screen Input Lag | 21 ms | |
| HDR | Dolby Vision HDR10 HLG (Hybrid Log Gamma) |
Dolby Vision HDR10 HLG (Hybrid Log Gamma) |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 2.09 in 5.3 cm 53 mm 0.17 ft |
1.83 in 4.7 cm 46.6 mm 0.15 ft |
| Greutate Carcasa | 22.3 kg 49 lbs |
22.8 kg 50 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 57.01 in 144.8 cm 1448 mm 4.75 ft |
57.2 in 145.3 cm 1453 mm 4.77 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 33.82 in 85.9 cm 859 mm 2.82 ft |
34.37 in 87.3 cm 873 mm 2.86 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 12.99 in 33 cm 330 mm 1.08 ft |
8.54 in 21.7 cm 217 mm 0.71 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 24.7 kg 54 lbs |
|
| Culoare Carcasa | Titanium Black | Black |
| Hardware | ||
| Chipset Procesor | M16P | |
| Stocare Interna | 16 | |
| TV Tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S DVB-S2 |
Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S2 DVB-S |
| Camera Web Integrata | No | No |
| Retea | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Wi-Fi Direct DLNA Bluetooth 4.2 |
LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Bluetooth Wi-Fi Direct DLNA |
| Conectivitate | 1 x Ethernet RJ45 2 x HDMI 2.0 1 x Antenna (RF) (female) 1 x Satellite In (Main; F-type female) 1 x AV Composite In 3.5 mm jack 1 x CI+ 1.4 1 x Satellite In (Sub; F-type female) 2 x HDMI 2.1 2 x USB 2.0 (max 0.5 A) 1 x Optical Audio Out 1 x USB 3.0 (max 0.9 A) 1 x 3.5 mm Audio Out |
1 x Ethernet RJ45 4 x HDMI 2.0 (ARC; CEC) 1 x Optical Audio Out 1 x Antenna (RF) (female) 1 x RS232 (C) 1 x Satellite In (Main; F-type female) 2 x USB 2.0 1 x CI+ 1.3 1 x USB 3.0 |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 10W | 2 x 10W |
| Subwoofer Integrat | 2 x 5 | |
| Caracteristici | ||
| Sistem Operare | Android 10 | webOS 3.5 |
| Caracteristici Speciale | XR Triluminos Pro XR HDR Remaster XR Smoothing XR Motion Clarity Apple HomeKit Voice command Rich Color Enhancer (A83J and A84J only) XR OLED Contrast XR 4K Upscaling Bravia Core Light Sensor Dual Database Processing Dynamic Contrast Enhancer Pixel Contrast Booster Live Color Technology XR Clarity Dynamic Backlight Control XR Super Resolution XR Picture Chromecast Built-in Alexa Netflix Calibrated Mode Google Assistant Apple AirPlay IMAX Enhanced |
Cinematic Color HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) 2.2 Voice command Pixel Level Dimming SIMPLINK (HDMI CEC) PVR Perfect Black Panel 4K Upscaler True Color Accuracy Active HDR ULTRA Luminance |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 57.01 in 144.8 cm 1448 mm 4.75 ft |
57.2 in 145.3 cm 1453 mm 4.77 ft |
| Inaltime Carcasa | 32.91 in 83.6 cm 836 mm 2.74 ft |
32.8 in 83.3 cm 833 mm 2.73 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 300 x 300 | 200 x 300 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | No | No |
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | No |
| Suport Inclare Fata/Spate | No | No |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 40 Hz - 120 Hz | 120 Hz |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | |
| Accesorii | ||
| Extra | Voice remote control | Magic remote control |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | ENERGY STAR UL/cUL |
ENERGY STAR RoHS UL/cUL |
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | 10 % - 80 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
|
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 85 % |
| Sony XR-65A80J EU | LG OLED65C7V |