0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | Sony KD-65XH9505 | LG OLED65BX6LB |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | TV | TV |
| An Fabricatie | 2020 | 2020 |
| Brand | Sony | LG |
| Seria Modelului | XH95 | BX |
| Model | KD-65XH9505 | OLED65BX6LB |
| Alias | KD65XH9505BAEP KD65XH9505BR2 |
OLED65BX6LA OLED65BX3LA OLED65BX9LA OLED65BX9LB |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 65" (inches) | 65" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 64.53 in 163.9 cm 1639 mm 5.38 ft |
64.53 in 163.9 cm 1639 mm 5.38 ft |
| Latime Ecran | 56.24 in 142.8 cm 1428.48 mm 4.69 ft |
56.24 in 142.8 cm 1428.48 mm 4.69 ft |
| Inaltime Ecran | 31.63 in 80.4 cm 803.52 mm 2.64 ft |
31.63 in 80.4 cm 803.52 mm 2.64 ft |
| Producator Ecran | LG Display | |
| Tip Ecran | VA | OLED |
| Display Bit Depth | 10 bits | 10 bits |
| Frame Rate Control | No | |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | 1073741824 |
| Biti | 30 | 30 |
| Aspect Ecran | 16:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 3840 x 2160 | 3840 x 2160 |
| Screen Pixel Pitch | 0.372 mm | 0.372 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 68 ppi | 68 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 95.16 % | 95.44 % |
| Sursa Iluminare | Direct LED (Full-Array Local Dimming) | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| HDR | HDR10 HLG (Hybrid Log Gamma) Dolby Vision |
Dolby Vision IQ HDR10 Pro HLG Pro |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 2.76 in 7 cm 70 mm 0.23 ft |
1.85 in 4.7 cm 46.9 mm 0.15 ft |
| Greutate Carcasa | 22.3 kg 49 lbs |
24 kg 53 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 57.05 in 144.9 cm 1449 mm 4.75 ft |
57.05 in 144.9 cm 1449 mm 4.75 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 35.67 in 90.6 cm 906 mm 2.97 ft |
34.21 in 86.9 cm 869 mm 2.85 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 13.9 in 35.3 cm 353 mm 1.16 ft |
9.69 in 24.6 cm 246 mm 0.81 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 23.7 kg 52 lbs |
25 kg 55 lbs |
| Culoare Carcasa | Dark Silver | Black |
| Hardware | ||
| Nuclee Procesor | 4 | 4 |
| Nuclee Placa Video | 2 | |
| Stocare Interna | 16 | |
| TV Tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T2 DVB-C DVB-S2 DVB-T DVB-S |
Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-C DVB-S2 DVB-T DVB-S DVB-T2 |
| Camera Web Integrata | No | No |
| Retea | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Wi-Fi Direct DLNA Bluetooth 4.2 |
LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Wi-Fi Direct DLNA Bluetooth 5.0 |
| Conectivitate | 4 x HDMI 2.0 (CEC) 1 x Satellite In (Main; F-type female) 1 x AV Composite In (Video + L/R) 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x Optical Audio Out 1 x Satellite In (Sub; F-type female) 2 x USB 2.0 1 x Antenna (RF) (female) 1 x Ethernet RJ45 1 x CI+ 1.4 |
2 x HDMI 2.0 2 x HDMI 2.1 1 x AV Component In (YPbPr + L/R) 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x S/PDIF 1 x Satellite In (Main; F-type female) 3 x USB 2.0 1 x Antenna (RF) 1 x Ethernet RJ45 1 x CI+ 1.4 |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 10W | 2 x 10W |
| Subwoofer Integrat | 2 x 10 | |
| Caracteristici | ||
| Sistem Operare | Android 9.0 Pie | webOS 5.0 |
| Caracteristici Speciale | Triluminos Display X-Wide Angle X-tended Dynamic Range PRO Apple AirPlay 2 Object-based Super Resolution Object-based HDR remaster Voice command Precision Color Mapping Apple HomeKit Image Processor - Picture Processor X1 Ultimate Chromecast built-in Dynamic Contrast Enhancer Netflix Calibrated Mode Light sensor Super bit mapping HDR Dual database processing X-Motion Clarity CalMAN Ready 4K X-Reality Pro Live Color Technology Google Assistant Alexa Hands-free voice search |
OLED Motion Pro True Color Accuracy Image Processor - α7 Gen 3 Processor NVIDIA G-SYNC Compatible LG ThinQ AI AI Brightness HDR Gaming Interest Group (HGiG) HDR Effect Instant Game Response Home Dashboard AI Picture Pro Perfect Color Perfect Viewing Angle Filmmaker mode AMD FreeSync technology Apple HomeKit HDR Dynamic Tone Mapping Frequency Based Sharpness Enhancer PVR Image Enhancing Apple AirPlay 2 Pixel Dimming Object Depth Enhancer ULTRA Luminance Pro Intelligent Voice Recognition Perfect Black Alexa 4-step noise reduction Google Assistant Billion Rich Colors 4K Upscaler Cinema HDR Picture-in-Picture |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 57.01 in 144.8 cm 1448 mm 4.75 ft |
57.05 in 144.9 cm 1449 mm 4.75 ft |
| Inaltime Carcasa | 32.8 in 83.3 cm 833 mm 2.73 ft |
32.68 in 83 cm 830 mm 2.72 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 300 x 300 | 300 x 200 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | No | No |
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | No |
| Suport Inclare Fata/Spate | No | No |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 100 Hz / 120 Hz | 40 Hz - 120 Hz |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | NULL |
| Accesorii | ||
| Extra | Premium Backlit Voice Remote Control | Magic Remote Control - AN-MR20GA |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | ENERGY STAR RoHS UL/cUL |
|
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | 10 % - 80 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
|
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 85 % |
| Sony KD-65XH9505 | LG OLED65BX6LB |