0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | Sony KD-50X75K | LG 50UQ91006LA |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | TV | TV |
| An Fabricatie | 2022 | 2022 |
| Brand | Sony | LG |
| Seria Modelului | X75K | UQ91 |
| Model | KD-50X75K | 50UQ91006LA |
| Alias | 50UQ91003LA 50UQ91009LA |
|
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 50" (inches) | 50" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 49.49 in 125.7 cm 1257 mm 4.12 ft |
49.49 in 125.7 cm 1257 mm 4.12 ft |
| Latime Ecran | 43.14 in 109.6 cm 1095.84 mm 3.6 ft |
43.14 in 109.6 cm 1095.84 mm 3.6 ft |
| Inaltime Ecran | 24.27 in 61.6 cm 616.41 mm 2.02 ft |
24.27 in 61.6 cm 616.41 mm 2.02 ft |
| Tip Ecran | VA | VA |
| Display Bit Depth | 10 bits (8 bits + FRC) | 10 bits (8 bits + FRC) |
| Frame Rate Control | Yes | Yes |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | 1073741824 |
| Biti | 30 | 30 |
| Aspect Ecran | 16:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 3840 x 2160 | 3840 x 2160 |
| Screen Pixel Pitch | 0.285 mm | 0.285 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 89 ppi | 89 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 90.54 % | 92.56 % |
| Sursa Iluminare | Direct LED | Direct LED |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| HDR | HDR10 HLG (Hybrid Log Gamma) |
HDR10 Pro HLG (Hybrid Log Gamma) |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 3.03 in 7.7 cm 77 mm 0.25 ft |
2.25 in 5.7 cm 57.1 mm 0.19 ft |
| Greutate Carcasa | 9.8 kg 22 lbs |
12.1 kg 27 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 44.37 in 112.7 cm 1127 mm 3.7 ft |
44.13 in 112.1 cm 1121 mm 3.68 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 27.8 in 70.6 cm 706 mm 2.32 ft |
27.68 in 70.3 cm 703 mm 2.31 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 9.09 in 23.1 cm 231 mm 0.76 ft |
9.45 in 24 cm 240 mm 0.79 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 10 kg 22 lbs |
13.2 kg 29 lbs |
| Culoare Carcasa | Black | Black |
| Hardware | ||
| Nuclee Procesor | 4 | 4 |
| Stocare Interna | 16 | |
| TV Tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S DVB-S2 |
Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T2 DVB-C DVB-S2 DVB-T DVB-S |
| Camera Web Integrata | No | No |
| Retea | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Wi-Fi Direct DLNA Bluetooth 5 |
LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Wi-Fi Direct DLNA Bluetooth 5.0 |
| Conectivitate | 3 x HDMI 2.0 1 x Cable/Antenna In (F-type female) 1 x Optical Audio Out 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x AV Composite In 3.5 mm jack 2 x USB 1 x Ethernet RJ45 |
2 x HDMI 2.0 2 x HDMI 2.1 1 x Optical Audio Out 1 x CI+ 2.0 1 x Antenna (RF) (female) 1 x Satellite In (F-type female) 2 x USB 2.0 1 x Ethernet RJ45 |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 10W | 2 x 10W |
| Caracteristici | ||
| Sistem Operare | Google TV (Android 11) | webOS 22 |
| Caracteristici Speciale | Dynamic Backlight Control Dynamic Contrast Enhancer Google Assistant Voice command Live Color Technology Frame Dimming 4K X-Reality Pro X-Protection PRO technology Chromecast built-in |
Multi View Voice command Stadia Cloud Gaming AI Genre Selection Home Dashboard HDR Gaming Interest Group (HGiG) Netflix Illuminance Green sensor AI Picture Pro Game Dashboard Alexa Apple Homekit HDR Dynamic Tone Mapping Game Optimizer LG ThinQ AI Apple AirPlay 2 NVIDIA GeForce NOW Active HDR AI 4K Upscaling Google Assistant Disney+ AI Brightness Control Filmmaker Mode |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 44.37 in 112.7 cm 1127 mm 3.7 ft |
44.13 in 112.1 cm 1121 mm 3.68 ft |
| Inaltime Carcasa | 26.06 in 66.2 cm 662 mm 2.17 ft |
25.63 in 65.1 cm 651 mm 2.14 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 200 x 200 | 200 x 200 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | No | No |
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | No |
| Suport Inclare Fata/Spate | No | No |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 50 Hz / 60 Hz | 50 Hz / 60 Hz |
| Tehnologie Interpolare Ecran | Motionflow XR | |
| Valoare Interpolare Ecran | 200 | |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | XR | NULL |
| Accesorii | ||
| Extra | Voice remote control | Magic remote control |
| Certificate si Standarde | ||
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | 10 % - 80 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
|
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 85 % |
| Sony KD-50X75K | LG 50UQ91006LA |