0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | Samsung S34A650U | Samsung C32G57T |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | Monitor |
| An Fabricatie | 2021 | 2020 |
| Brand | Samsung | Samsung |
| Seria Modelului | S65UA | Odyssey G5 |
| Model | S34A650U | C32G57T |
| Alias | LS34A650U | LC32G57T |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 34" (inches) | 32" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 34 in 86.4 cm 863.6 mm 2.83 ft |
31.54 in 80.1 cm 801 mm 2.63 ft |
| Latime Ecran | 31.39 in 79.7 cm 797.22 mm 2.62 ft |
27.45 in 69.7 cm 697.344 mm 2.29 ft |
| Inaltime Ecran | 13.14 in 33.4 cm 333.72 mm 1.09 ft |
15.44 in 39.2 cm 392.256 mm 1.29 ft |
| Dimensiune Curba Ecran | 1000 | 1000 |
| Producator Ecran | Samsung | Samsung |
| Tip Ecran | VA | VA |
| Display Bit Depth | 10 bits (8 bits + FRC) | 8 bits |
| Frame Rate Control | Yes | |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | 16777216 |
| Biti | 30 | 24 |
| Aspect Ecran | 21:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 3440 x 1440 | 2560 x 1440 |
| Screen Pixel Pitch | 0.232 mm | 0.273 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 109 ppi | 93 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 89.29 % | 87.67 % |
| Sursa Iluminare | W-LED | W-LED |
| sRGB | 99 % | |
| Luminozitate | 300 cd/m² | 250 cd/m² |
| Contrast Ecran | 4000 : 1 | 2500 : 1 |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Timp Minim de Raspuns | 5 ms | |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte | Anti-glare/Matte |
| HDR | HDR10 | HDR10 |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 5.04 in 12.8 cm 128.1 mm 0.42 ft |
5.35 in 13.6 cm 135.9 mm 0.45 ft |
| Greutate Carcasa | 5.1 kg 11 lbs |
5.3 kg 12 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 31.76 in 80.7 cm 806.6 mm 2.65 ft |
27.96 in 71 cm 710.1 mm 2.33 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 17.06 in 43.3 cm 433.3 mm 1.42 ft |
21.01 in 53.4 cm 533.6 mm 1.75 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 9.25 in 23.5 cm 234.9 mm 0.77 ft |
10.73 in 27.3 cm 272.6 mm 0.89 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 7.6 kg 17 lbs |
5.7 kg 13 lbs |
| Culoare Carcasa | Black | Black |
| Hardware | ||
| Camera Web Integrata | No | No |
| Retea | LAN | |
| Conectivitate | 1 x Ethernet RJ45 1 x HDMI 2.0 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x DisplayPort 1.4 1 x USB (Type-C; upstream; 90W; DP Alt Mode; LAN) 1 x USB 3.0 (Type-A; downstream) |
1 x 3.5 mm Audio Out 1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 5W | |
| Caracteristici | ||
| Caracteristici Speciale | Flicker-free technology Eco Light Sensor Game Mode Off Timer Plus Low Blue Light Eco Saving Plus Adaptive Picture Picture-by-Picture AMD FreeSync technology Shape-in-Shape |
Flicker-free technology Game Mode Super Arena Gaming UX Low Blue Light Off Timer Plus Windows 10 Low Input Lag Mode Eco Saving Plus AMD FreeSync Premium Refresh Rate Optimizer Black Equalizer Screen Size Optimizer |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 31.76 in 80.7 cm 806.6 mm 2.65 ft |
27.96 in 71 cm 710.1 mm 2.33 ft |
| Inaltime Carcasa | 14.54 in 36.9 cm 369.4 mm 1.21 ft |
17.3 in 43.9 cm 439.4 mm 1.44 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 75 x 75 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | Yes | No |
| Interval Ajustare Inaltime | 120 mm 12 cm 4.7244 in 0.3937 ft |
|
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | Yes | No |
| Rotatie spre Stanga | 30 ° | |
| Rotatie spre Dreapta | 30 ° | |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 2 ° | |
| Inclinare Ecran pe Spate | 25 ° | 18 ° |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 48 Hz - 100 Hz | 48 Hz - 144 Hz |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | NULL |
| Accesorii | ||
| Extra | HDMI cable USB Type-C cable |
HDMI cable |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | Energy Star TUV Smart Eye Protection Certification Windows 10 |
|
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 10 °C - 40 °C 50 °F - 104 °F |
10 °C - 40 °C 50 °F - 104 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | 10 % - 80 % |
| Samsung S34A650U | Samsung C32G57T |