0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | Samsung S24AG32 | Bang & Olufsen BeoVision Eclipse 55" |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | TV |
| An Fabricatie | 2021 | 2017 |
| Brand | Samsung | Bang & Olufsen |
| Seria Modelului | Odyssey G3 | |
| Model | S24AG32 | BeoVision Eclipse 55" |
| Alias | LS24AG320 S24AG320 G24AG32 |
|
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 24" (inches) | 55" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 23.76 in 60.3 cm 603.377 mm 1.98 ft |
54.65 in 138.8 cm 1388 mm 4.55 ft |
| Latime Ecran | 20.7 in 52.6 cm 525.89 mm 1.73 ft |
47.63 in 121 cm 1209.75 mm 3.97 ft |
| Inaltime Ecran | 11.65 in 29.6 cm 295.81 mm 0.97 ft |
26.79 in 68 cm 680.483 mm 2.23 ft |
| Producator Ecran | AU Optronics | LG Display |
| Tip Ecran | VA | OLED |
| Display Bit Depth | 8 bits (6 bits + FRC) | 10 bits |
| Frame Rate Control | Yes | No |
| Numar Maxim de Culori | 16777216 | 1073741824 |
| Biti | 24 | 30 |
| Aspect Ecran | 16:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 1920 x 1080 | 3840 x 2160 |
| Screen Pixel Pitch | 0.274 mm | 0.315 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 92 ppi | 81 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 85.8 % | 59.52 % |
| Sursa Iluminare | W-LED | |
| DCI P3 | 96% | |
| Rec.2020 | 70 | |
| Luminozitate | 250 cd/m² | 250 cd/m² |
| Nivel Luminozitate Maxima | 650 cd/m² | |
| Contrast Ecran | 3000 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | |
| Screen Input Lag | 21 ms | |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte | |
| HDR | HDR10 HLG (Hybrid Log Gamma) Dolby Vision |
|
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 3.62 in 9.2 cm 92 mm 0.3 ft |
4.8 in 12.2 cm 122 mm 0.4 ft |
| Greutate Carcasa | 3 kg 7 lbs |
33.1 kg 73 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 21.42 in 54.4 cm 544 mm 1.78 ft |
54.72 in 139 cm 1390 mm 4.56 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 14.9 in 37.8 cm 378.4 mm 1.24 ft |
41.31 in 104.9 cm 1049.4 mm 3.44 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 9.22 in 23.4 cm 234.2 mm 0.77 ft |
20.39 in 51.8 cm 518 mm 1.7 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 4.5 kg 10 lbs |
|
| Culoare Carcasa | Black | Black, Gray, Purple, Blue, Green, Silver, Wood texture |
| Hardware | ||
| TV Tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S DVB-S2 |
|
| Camera Web Integrata | No | No |
| Retea | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Bluetooth Wi-Fi Direct DLNA |
|
| Conectivitate | 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 |
1 x Satellite In (Main; F-type female) 1 x Satellite In (Sub; F-type female) 1 x Optical Audio Out 1 x Antenna (RF) (Female) 1 x RS232 (C) 1 x AV Composite In 3.5 mm jack 4 x Ethernet RJ45 4 x HDMI 2.0 (ARC; CEC; MHL) |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 1 x 50W | |
| Caracteristici | ||
| Sistem Operare | webOS 3.5 | |
| Caracteristici Speciale | Black Equalizer Eco Saving Plus Flicker-free technology Low Blue Light Game Mode Eye Saver Mode 3-sided Borderless Design Refresh Rate Optimizor AMD FreeSync Premium |
PVR Wide Colour Gamut HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) 2.2 Perfect Black Panel |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 21.42 in 54.4 cm 544 mm 1.78 ft |
54.72 in 139 cm 1390 mm 4.56 ft |
| Inaltime Carcasa | 13.12 in 33.3 cm 333.3 mm 1.09 ft |
39.17 in 99.5 cm 995 mm 3.26 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 300 x 200 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | Yes | No |
| Interval Ajustare Inaltime | 120 mm 12 cm 4.7244 in 0.3937 ft |
|
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | Yes | No |
| Pivotare la Stanga | 0 ° | |
| Pivotare la Dreapta | 90 ° | |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | Yes | No |
| Rotatie spre Stanga | 15 ° | |
| Rotatie spre Dreapta | 15 ° | |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | No |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | |
| Inclinare Ecran pe Spate | 20 ° | |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 48 Hz - 165 Hz | 120 Hz |
| Frecventa Digitala pe Orizontala | 96.4 kHz - 186.7 kHz | |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | |
| Accesorii | ||
| Extra | DisplayPort cable | BeoRemote One BT - 2way Bluetooth control |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | ENERGY STAR RoHS UL/cUL |
|
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 10 °C - 40 °C 50 °F - 104 °F |
0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | 10 % - 80 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
|
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 85 % |
| Samsung S24AG32 | Bang & Olufsen BeoVision Eclipse 55" |