0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | Samsung QN65Q90R | Samsung S32R750U |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | TV | Monitor |
| An Fabricatie | 2019 | 2019 |
| Brand | Samsung | Samsung |
| Seria Modelului | Q90R | SR75 Space Monitor |
| Model | QN65Q90R | S32R750U |
| Alias | QN65Q90RAFXZA | LS32R750UEIXCI LS32R750UENXZA LS32R750UEUXEN LS32R750UEIXCI |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 65" (inches) | 32" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 64.53 in 163.9 cm 1639 mm 5.38 ft |
31.54 in 80.1 cm 801 mm 2.63 ft |
| Latime Ecran | 56.24 in 142.9 cm 1428.51 mm 4.69 ft |
27.5 in 69.8 cm 698.4 mm 2.29 ft |
| Inaltime Ecran | 31.64 in 80.4 cm 803.538 mm 2.64 ft |
15.47 in 39.3 cm 392.85 mm 1.29 ft |
| Tip Ecran | VA | VA |
| Display Bit Depth | 10 bits | 10 bits |
| Frame Rate Control | Yes | No |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | 1073741824 |
| Biti | 30 | 30 |
| Aspect Ecran | 16:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 3840 x 2160 | 3840 x 2160 |
| Screen Pixel Pitch | 0.372 mm | 0.182 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 68 ppi | 139 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 95.29 % | 91.82 % |
| Sursa Iluminare | Direct LED (Full-Array Local Dimming) | W-LED |
| DCI P3 | 100% | 72% |
| Rec.2020 | 75 | |
| sRGB | 100 % | |
| Luminozitate | 500 cd/m² | 250 cd/m² |
| Nivel Luminozitate Maxima | 1300 cd/m² | |
| Contrast Ecran | 11000 : 1 | 2500 : 1 |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | |
| Screen Input Lag | 15 ms | |
| Timp Minim de Raspuns | 4 ms | 4 ms |
| Timp Mediu de Raspuns | 10 ms | |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte (3H) | |
| HDR | HDR10 HLG (Hybrid Log Gamma) HDR10+ Quantum HDR 2000 |
|
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 1.6 in 4.1 cm 40.64 mm 0.13 ft |
1.02 in 2.6 cm 26 mm 0.09 ft |
| Greutate Carcasa | 28.3 kg 62 lbs |
4.8 kg 11 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 57.1 in 145 cm 1450.3 mm 4.76 ft |
28.13 in 71.5 cm 714.5 mm 2.34 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 36.3 in 92.2 cm 922 mm 3.02 ft |
29.81 in 75.7 cm 757.2 mm 2.48 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 11.2 in 28.5 cm 284.5 mm 0.93 ft |
4.55 in 11.6 cm 115.5 mm 0.38 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 34.9 kg 77 lbs |
7 kg 15 lbs |
| Culoare Carcasa | Black | Black |
| Hardware | ||
| Nuclee Procesor | 4 | |
| TV Tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) Clear QAM ATSC |
|
| Camera Web Integrata | No | No |
| Retea | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Bluetooth Wi-Fi Direct DLNA |
|
| Conectivitate | 4 x HDMI 2.0 (ARC; CEC) 1 x Satellite In (Main; F-type female) 1 x RS232 (C) 1 x Optical Audio Out 3 x USB 2.0 1 x Ethernet RJ45 |
1 x DisplayPort 1.2 (Input mini) 1 x USB (Service) 1 x HDMI 2.0 |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 10W | |
| Subwoofer Integrat | 2 x 10 | |
| Caracteristici | ||
| Sistem Operare | Tizen 5.0 | |
| Caracteristici Speciale | AMD FreeSync technology (1080p @ 48 Hz - 120 Hz; 4K @ 48 Hz - 60 Hz) Quantum Processor 4K Quantum HDR 8x Ultimate UHD Dimming Anynet+ (HDMI-CEC) Google Assistant Auto Motion Plus Direct Full Array 16x Quantum Dot Color HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) 2.2 Voice command Digital Clean View Auto Low Latency Mode 4K AI Upscaling Light sensor Extended PVR Ambient Mode Game Mode (Auto Game Mode; Game Motion plus; Dynamic Black EQ; Game Enhancer) |
Flicker-free technology HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) Picture-in-Picture Samsung MagicUpscale Samsung MagicBright Picture-by-Picture Eco Saving Plus Eye Saver Mode |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 57.1 in 145 cm 1450.3 mm 4.76 ft |
28.13 in 71.5 cm 714.5 mm 2.34 ft |
| Inaltime Carcasa | 32.7 in 83.1 cm 830.6 mm 2.73 ft |
16.46 in 41.8 cm 418.2 mm 1.37 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | No |
| Marime Interfata VESA Standard | 400 x 400 | 100 x 200 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | No | Yes |
| Interval Ajustare Inaltime | 184.7 mm 18.47 cm 7.2717 in 0.606 ft |
|
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | No |
| Suport Inclare Fata/Spate | No | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | |
| Inclinare Ecran pe Spate | 20 ° | |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 120 Hz | 60 Hz |
| Tehnologie Interpolare Ecran | Motion Rate | |
| Valoare Interpolare Ecran | 240 | |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | MR | |
| Accesorii | ||
| Extra | One Connect Box One connect cable Smart remote control - TM1950C |
HDMI cable |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | ENERGY STAR RoHS |
CE FCC class B ISO9241-307 |
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 10 °C - 40 °C 50 °F - 104 °F |
|
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % |
| Samsung QN65Q90R | Samsung S32R750U |