0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | Samsung QE32LS03T | Samsung C32G75T |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | TV | Monitor |
| An Fabricatie | 2020 | 2020 |
| Brand | Samsung | Samsung |
| Seria Modelului | LS03T | Odyssey G7 |
| Model | QE32LS03T | C32G75T |
| Alias | GQ32LS03T | C32G74T C32G73T LC32G75T LC32G74T LC32G73T |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 32" (inches) | 32" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 31.54 in 80.1 cm 801 mm 2.63 ft |
31.54 in 80.1 cm 801 mm 2.63 ft |
| Latime Ecran | 27.47 in 69.8 cm 697.685 mm 2.29 ft |
27.45 in 69.7 cm 697.344 mm 2.29 ft |
| Inaltime Ecran | 15.44 in 39.2 cm 392.256 mm 1.29 ft |
15.44 in 39.2 cm 392.256 mm 1.29 ft |
| Dimensiune Curba Ecran | 1000 | |
| Producator Ecran | Samsung | |
| Tip Ecran | VA | SVA |
| Display Bit Depth | 8 bits | 10 bits (8 bits + FRC) |
| Frame Rate Control | No | Yes |
| Numar Maxim de Culori | 16777216 | 1073741824 |
| Biti | 24 | 30 |
| Aspect Ecran | 16:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 1920 x 1080 | 2560 x 1440 |
| Screen Pixel Pitch | 0.363 mm | 0.272 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 70 ppi | 93 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 90.08 % | 87.73 % |
| Sursa Iluminare | Edge LED | W-LED |
| DCI P3 | 100% | 95% |
| sRGB | 125 % | |
| Adobe RGB 1998 | 83 % | |
| Luminozitate | 320 cd/m² | |
| Nivel Luminozitate Maxima | 600 cd/m² | |
| Contrast Ecran | 3900 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte | |
| HDR | HDR | DisplayHDR 600 |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 0.97 in 2.5 cm 24.7 mm 0.08 ft |
7.37 in 18.7 cm 187.1 mm 0.61 ft |
| Greutate Carcasa | 5.3 kg 12 lbs |
6.5 kg 14 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 28.52 in 72.4 cm 724.4 mm 2.38 ft |
27.96 in 71 cm 710.1 mm 2.33 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 17.8 in 45.2 cm 452 mm 1.48 ft |
18.68 in 47.5 cm 474.5 mm 1.56 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 5.63 in 14.3 cm 143 mm 0.47 ft |
12.04 in 30.6 cm 305.9 mm 1 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 5.4 kg 12 lbs |
8.2 kg 18 lbs |
| Culoare Carcasa | Charcoal Black | Black |
| Hardware | ||
| Nuclee Procesor | 4 | |
| TV Tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-C |
|
| Camera Web Integrata | No | No |
| Retea | Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Wi-Fi Direct DLNA Bluetooth 4.2 |
|
| Conectivitate | 1 x Optical Audio Out 1 x RS232 (C) 1 x CI+ 1.4 1 x Antenna (RF) 2 x USB 2.0 2 x HDMI 2.0 |
2 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out 2 x USB 3.0 1 x HDMI 2.0 |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 10W | |
| Caracteristici | ||
| Sistem Operare | Tizen 5.5 | |
| Caracteristici Speciale | ConnectShare Contrast Enhancer Mega Contrast Film Mode HbbTV 2.0.1 Tap View Micro Dimming Pro Game Mode (Basic) Digital Clean View Art Mode 3.0 SmartThings Hyper Real Picture Engine Art Store Light Sensor |
Core lighting design Super Arena Gaming UX Smart Eco Saving Flicker-free technology Off Timer Plus Eco Saving Plus Low Input Lag Mode Quantum Dot Color Picture-by-Picture Low Blue Light Game Mode MD FreeSync Premium Pro Picture-in-Picture Mega Dynamic Contrast Black Equalizer NVIDIA G-Sync Compatible |
| Caracteristici Extra | Frame Edge Design | |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 28.52 in 72.4 cm 724.4 mm 2.38 ft |
27.96 in 71 cm 710.1 mm 2.33 ft |
| Inaltime Carcasa | 16.51 in 41.9 cm 419.4 mm 1.38 ft |
17.29 in 43.9 cm 439.1 mm 1.44 ft |
| Suport Perete VESA | No | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | No | Yes |
| Interval Ajustare Inaltime | 120 mm 12 cm 4.7244 in 0.3937 ft |
|
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | Yes | Yes |
| Pivotare la Stanga | 0 ° | 0 ° |
| Pivotare la Dreapta | 90 ° | 90 ° |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | Yes |
| Rotatie spre Stanga | 15 ° | |
| Rotatie spre Dreapta | 15 ° | |
| Suport Inclare Fata/Spate | No | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 9 ° | |
| Inclinare Ecran pe Spate | 13 ° | |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 50 Hz / 60 Hz | 60 Hz - 240 Hz |
| Tehnologie Interpolare Ecran | Picture Quality Index | |
| Valoare Interpolare Ecran | 1000 | |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | PQI | NULL |
| Accesorii | ||
| Extra | Samsung OneRemote - TM2050A No Gap Wall Mount One Connect Box One connect cable |
DisplayPort cable USB 3.0 cable |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | ENERGY STAR RoHS |
|
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 10 °C - 40 °C 50 °F - 104 °F |
|
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % |
| Samsung QE32LS03T | Samsung C32G75T |