0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | Samsung C32G55T | Acer EI322QUR Sbmiippx |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | Monitor |
| An Fabricatie | 2020 | 2022 |
| Brand | Samsung | Acer |
| Seria Modelului | G5 | |
| Model | C32G55T | EI322QUR Sbmiippx |
| Alias | LC32G55T | Nitro EI322QUR Sbmiippx EI322QURSbmiippx EI322QURS UM.JE2EE.P04 UM.JE2EE.P07 |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 32" (inches) | 32" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 31.54 in 80.1 cm 801 mm 2.63 ft |
31.54 in 80.1 cm 801 mm 2.63 ft |
| Latime Ecran | 27.45 in 69.7 cm 697.344 mm 2.29 ft |
27.45 in 69.7 cm 697.344 mm 2.29 ft |
| Inaltime Ecran | 15.44 in 39.2 cm 392.256 mm 1.29 ft |
15.44 in 39.2 cm 392.256 mm 1.29 ft |
| Dimensiune Curba Ecran | 1000 | 1500 |
| Producator Ecran | Samsung | |
| Tip Ecran | VA | VA |
| Display Bit Depth | 8 bits | 8 bits |
| Frame Rate Control | No | |
| Numar Maxim de Culori | 16777216 | 16777216 |
| Biti | 24 | 24 |
| Aspect Ecran | 16:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 2560 x 1440 | 2560 x 1440 |
| Screen Pixel Pitch | 0.273 mm | 0.272 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 93 ppi | 93 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 87.67 % | |
| Sursa Iluminare | W-LED | W-LED |
| DCI P3 | 88% | 93% |
| sRGB | 119.3 % | |
| Adobe RGB 1998 | 88.4 % | |
| NTSC 1953 | 80 % | |
| Luminozitate | 250 cd/m² | 320 cd/m² |
| Nivel Luminozitate Maxima | 400 cd/m² | |
| Contrast Ecran | 2500 : 1 | 3000 : 1 |
| Contrast Dinamic Ecran | 100000000 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte | Anti-glare/Matte (3H) |
| HDR | HDR10 | DisplayHDR 400 |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 5.35 in 13.6 cm 135.9 mm 0.45 ft |
|
| Greutate Carcasa | 5.3 kg 12 lbs |
|
| Adancime Carcasa cu Suport | 27.96 in 71 cm 710.1 mm 2.33 ft |
28.06 in 71.3 cm 712.6 mm 2.34 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 21.01 in 53.4 cm 533.6 mm 1.75 ft |
18.8 in 47.8 cm 477.5 mm 1.57 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 10.73 in 27.3 cm 272.6 mm 0.89 ft |
10.59 in 26.9 cm 269 mm 0.88 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 5.7 kg 13 lbs |
8.55 kg 19 lbs |
| Culoare Carcasa | Black | Black |
| Hardware | ||
| Camera Web Integrata | No | No |
| Conectivitate | 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 |
1 x 3.5 mm Audio Out 2 x HDMI 2.0 2 x DisplayPort 1.4 |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 5W | 2 x 2W |
| Caracteristici | ||
| Caracteristici Speciale | Flicker-free technology Game Mode Super Arena Gaming UX Low Blue Light Off Timer Plus Windows 10 Low Input Lag Mode Eco Saving Plus AMD FreeSync Premium Refresh Rate Optimizer Black Equalizer Screen Size Optimizer |
Adaptive-Sync technology AMD FreeSync Premium Pro SuperSharpness technology BlueLightShield Low Dimming ZeroFrame Design Flicker-free technology Black Boost technology Acer Adaptive Contrast Management (ACM) Picture-by-Picture Acer ConfyView Picture-in-Picture |
| Caracteristici Extra | Anti-theft stand lock slot - Kensington | |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 27.96 in 71 cm 710.1 mm 2.33 ft |
28.06 in 71.3 cm 712.6 mm 2.34 ft |
| Inaltime Carcasa | 17.3 in 43.9 cm 439.4 mm 1.44 ft |
|
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 75 x 75 | 75 x 75 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | No | Yes |
| Interval Ajustare Inaltime | 130 mm 13 cm 5.1181 in 0.4265 ft |
|
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | Yes |
| Rotatie spre Stanga | 180 ° | |
| Rotatie spre Dreapta | 180 ° | |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | |
| Inclinare Ecran pe Spate | 18 ° | 15 ° |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 48 Hz - 144 Hz | 48 Hz - 165 Hz |
| Frecventa Digitala pe Orizontala | 70.56 kHz - 243.38 kHz | |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | NULL |
| Accesorii | ||
| Extra | HDMI cable | DisplayPort cable (optional) HDMI cable (optional) |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | CCC CE\EAC FCC MPR II TUV-GS VCCI |
|
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 10 °C - 40 °C 50 °F - 104 °F |
|
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % |
| Samsung C32G55T | Acer EI322QUR Sbmiippx |