0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | Philips Momentum 436M6VBPAB | Asus CG32UQ |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | Monitor |
| An Fabricatie | 2018 | 2018 |
| Brand | Philips | Asus |
| Model | Momentum 436M6VBPAB | CG32UQ |
| Alias | 436M6VBPAB/00 | |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 43" (inches) | 32" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 42.52 in 108 cm 1080 mm 3.54 ft |
31.54 in 80.1 cm 801 mm 2.63 ft |
| Latime Ecran | 37.05 in 94.1 cm 941.184 mm 3.09 ft |
27.5 in 69.8 cm 698.4 mm 2.29 ft |
| Inaltime Ecran | 20.84 in 52.9 cm 529.416 mm 1.74 ft |
15.47 in 39.3 cm 392.85 mm 1.29 ft |
| Producator Ecran | TP Vision | |
| Tip Ecran | MVA | VA |
| Display Bit Depth | 10 bits (8 bits + FRC) | 8 bits |
| Frame Rate Control | Yes | Yes |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | 16777216 |
| Biti | 30 | 24 |
| Aspect Ecran | 16:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 3840 x 2160 | 3840 x 2160 |
| Screen Pixel Pitch | 0.245 mm | 0.182 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 103 ppi | 139 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 88.94 % | 87.32 % |
| Sursa Iluminare | W-LED | W-LED |
| DCI P3 | 97.6% | 95% |
| Rec.2020 | 80 | |
| sRGB | 145 % | |
| NTSC 1953 | 119 % | |
| Luminozitate | 720 cd/m² | 400 cd/m² |
| Nivel Luminozitate Maxima | 1000 cd/m² | 600 cd/m² |
| Contrast Ecran | 4000 : 1 | 3000 : 1 |
| Contrast Dinamic Ecran | 50000000 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Screen Input Lag | 10 ms | 13 ms |
| Timp Minim de Raspuns | 4 ms | 5 ms |
| Timp Mediu de Raspuns | 10 ms | |
| Strat Protector Ecran | Glossy | Anti-glare/Matte (3H) |
| HDR | HDR DisplayHDR 1000 |
DisplayHDR 600 HDR10 |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 2.48 in 6.3 cm 63 mm 0.21 ft |
3.08 in 7.8 cm 78.2 mm 0.26 ft |
| Greutate Carcasa | 13.96 kg 31 lbs |
9.1 kg 20 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 38.43 in 97.6 cm 976 mm 3.2 ft |
28.76 in 73 cm 730.4 mm 2.4 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 26.02 in 66.1 cm 661 mm 2.17 ft |
19.93 in 50.6 cm 506.1 mm 1.66 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 10.39 in 26.4 cm 264 mm 0.87 ft |
10.57 in 26.9 cm 268.5 mm 0.88 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 14.71 kg 32 lbs |
13.4 kg 29 lbs |
| Culoare Carcasa | Black | Black |
| Hardware | ||
| Nuclee Procesor | 2 | |
| TV Tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T2 DVB-S2 DVB-C DVB-T DVB-S |
|
| Camera Web Integrata | No | No |
| Retea | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) DLNA |
|
| Conectivitate | 1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio In 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x DisplayPort 1.4 (mini) 1 x USB (Type-C) 2 x USB 3.0 (downstream) |
3 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out 2 x USB 3.0 2 x USB 3.0 (charging) |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 7W | 2 x 1W |
| Caracteristici | ||
| Sistem Operare | Smart TV.3 | |
| Caracteristici Speciale | DDC/CI Flicker-free technology Ultra Wide-Color Technology Low Blue Light Picture-in-Picture Picture-by-Picture HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) Adaptive-Sync Technology SmartContrast Ambiglow SmartImage |
AMD Radeon FreeSync Technology Flicker-free technology AudioWizard Preset Sound with 4 modes GamePlus (Crosshair/Timer/FPS Counter/Display Alignment) GameFast Input technology Sound by harmon/kardon GameVisual with 7 modes Low Blue Light 5-way OSD joystick Halo Sync with 66 RGB LEDs HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) Dynamic OSD Multiple HDR Mode |
| Caracteristici Extra | Anti-theft stand lock slot - Kensington | Anti-theft stand lock slot - Kensington |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 38.43 in 97.6 cm 976 mm 3.2 ft |
28.76 in 73 cm 730.4 mm 2.4 ft |
| Inaltime Carcasa | 22.6 in 57.4 cm 574 mm 1.88 ft |
16.94 in 43 cm 430.2 mm 1.41 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 200 x 200 | 100 x 100 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | No | Yes |
| Interval Ajustare Inaltime | 100 mm 10 cm 3.937 in 0.3281 ft |
|
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | No |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | 5 ° |
| Inclinare Ecran pe Spate | 10 ° | 20 ° |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 23 Hz - 80 Hz | 40 Hz - 60 Hz |
| Frecventa Digitala pe Orizontala | 30 kHz - 160 kHz | 30 kHz - 134 kHz |
| Tehnologie Interpolare Ecran | Clear Motion Rate | |
| Valoare Interpolare Ecran | 1600 | |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | CMR | |
| Accesorii | ||
| Extra | DisplayPort cable HDMI cable RC6 remote control USB Type-C cable |
High voltage charging cable Head phone rack Power adapter DisplayPort cable (Optional) USB cable Quick start guide HDMI cable (Optional) Warranty Card VESA mount kit Remote Controller |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | BSMI CCC CE Mark CECP cETLus eSTANDBY EAC / CU FCC Class B KC KCC KUCAS ISO9241-307 J-MOS PSB PSE RoHS SASO SEMKO VCCI |
BSMI C-Tick CB CCC CE CU ENERGY STAR 7.0 ErP FCC J-MOSS RoHS TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light UL/cUL VCCI WEEE WHQL (Windows 10; Windows 8.1; Windows 8; Windows 7) |
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
5 °C - 40 °C 41 °F - 104 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 20 % - 80 % | 20 % - 90 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
-20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 20 % - 80 % | 10 % - 90 % |
| Nivel Altitudine Maxima de Functionare | 3658 | |
| Nivel Altitudine Maxim de Stocare | 12192 |
| Philips Momentum 436M6VBPAB | Asus CG32UQ |