0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | Philips 65PML9507/12 | Hisense 75U8H |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | TV | TV |
| An Fabricatie | 2022 | 2022 |
| Brand | Philips | Hisense |
| Seria Modelului | 9507 | U8H |
| Model | 65PML9507/12 | 75U8H |
| Alias | 75U87HQ | |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 65" (inches) | 75" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 64.53 in 163.9 cm 1639 mm 5.38 ft |
74.53 in 189.3 cm 1893 mm 6.21 ft |
| Latime Ecran | 56.24 in 142.8 cm 1428.48 mm 4.69 ft |
64.97 in 165 cm 1650.24 mm 5.41 ft |
| Inaltime Ecran | 31.63 in 80.4 cm 803.52 mm 2.64 ft |
36.55 in 92.8 cm 928.26 mm 3.05 ft |
| Tip Ecran | VA | |
| Display Bit Depth | 10 bits | 10 bits (8 bits + FRC) |
| Frame Rate Control | Yes | |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | 1073741824 |
| Biti | 30 | 30 |
| Aspect Ecran | 16:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 3840 x 2160 | 3840 x 2160 |
| Screen Pixel Pitch | 0.372 mm | 0.43 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 68 ppi | 59 ppi |
| Sursa Iluminare | Mini LED | Mini LED |
| DCI P3 | 95% | |
| Luminozitate | 500 cd/m² | |
| Nivel Luminozitate Maxima | 1500 cd/m² | 1300 cd/m² |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte | |
| HDR | HLG (Hybrid Log Gamma) HDR10 HDR10+ HDR Dolby Vision |
Dolby Vision Dolby Vision IQ HDR10 HLG (Hybrid Log Gamma) HDR10+ |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Culoare Carcasa | Black | Black |
| Hardware | ||
| Chipset Procesor | MediaTek MT9900 | |
| Nuclee Procesor | 4 | 4 |
| Marime Memorie RAM | 4 | |
| Stocare Interna | 16 | |
| TV Tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T2 HD |
Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S DVB-S2 |
| Camera Web Integrata | No | No |
| Retea | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Wi-Fi Direct Bluetooth 5 |
LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Bluetooth Wi-Fi Direct DLNA 2x2 MiMO |
| Conectivitate | 1 x Ethernet RJ45 2 x HDMI 2.0 1 x Satellite In (Main; F-type female) 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x Optical Audio Out 2 x HDMI 2.1 2 x USB 2.0 1 x Antenna (RF) (female) 1 x USB 3.0 1 x CI+ |
1 x Ethernet RJ45 2 x HDMI 2.0 (b; ARC; CEC) 1 x CI+ 1.4 1 x Satellite In (F-type female) 1 x Optical Audio Out 1 x AV Composite In (Video + L/R) 2 x HDMI 2.1 1 x USB 2.0 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x USB 3.0 1 x Antenna (RF) (female) |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 20W | |
| Subwoofer Integrat | 1 x 30 | |
| Caracteristici | ||
| Sistem Operare | Android 11 | VIDAA U6.0 |
| Caracteristici Speciale | On-Screen Game Bar Voice Command IMAX Enhanced Netflix Micro Dimming Premium Ambilight Game Mode Filmmaker Mode Eco Mode ISF Colour Management Google Assistant Ambilight Lounge Mode Perfect Natural Reality SimplyShare Auto Game Mode Ambilight Wall colour adaptive AMD FreeSync Premium Pro Disney+ CalMAN Ready USB Recording (PVR) HbbTV Ambi Wakeup/Sleep Rakuten TV OLED Anti-Burn-In technology YouTube Light sensor Perfect Natural Motion Ambilight Music A.I. PQ mode Chromecast built-in Alexa Ambilight+Hue 4-sided Amazon Prime TV Ultra Resolution |
YouTube AMD FreeSync technology Ultra Smooth Motion Quantum Dot Color Voice command Chromecast built-in Motion Estimation Motion Compensation (MEMC) Filmmaker Mode Google Assistant Prime Video Netflix Wide Color Gamut Game Mode Pro Disney+ 4K upscaling Noise Reduction IMAX Enhanced Alexa Local Dimming |
| Ergonomie | ||
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 300 x 300 | 400 x 300 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | Yes | No |
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | No |
| Suport Inclare Fata/Spate | No | No |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 40 Hz - 120 Hz | 40 Hz - 120 Hz |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | NULL |
| Accesorii | ||
| Extra | Voice remote control with Muirhead leather | Voice remote control |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | TÜV Rheinland Data Privacy | |
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 5 °C - 35 °C 41 °F - 95 °F |
5 °C - 35 °C 41 °F - 95 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 20 % - 80 % | |
| Temperatura Stocare Interna | -15 °C - 45 °C 5 °F - 113 °F |
|
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 10 % - 70 % |
| Philips 65PML9507/12 | Hisense 75U8H |