0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | Philips 65PML9506/12 | Philips 65PUS9435/12 |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | TV | TV |
| An Fabricatie | 2021 | 2020 |
| Brand | Philips | Philips |
| Seria Modelului | 9506 | 9435 |
| Model | 65PML9506/12 | 65PUS9435/12 |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 65" (inches) | 65" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 64.53 in 163.9 cm 1639 mm 5.38 ft |
64.53 in 163.9 cm 1639 mm 5.38 ft |
| Latime Ecran | 59.36 in 150.8 cm 1507.66 mm 4.95 ft |
56.24 in 142.8 cm 1428.48 mm 4.69 ft |
| Inaltime Ecran | 34.75 in 88.3 cm 882.72 mm 2.9 ft |
31.63 in 80.4 cm 803.52 mm 2.64 ft |
| Tip Ecran | VA | |
| Display Bit Depth | 10 bits | 10 bits |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | 1073741824 |
| Biti | 30 | 30 |
| Aspect Ecran | 16:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 3840 x 2160 | 3840 x 2160 |
| Screen Pixel Pitch | 0.393 mm | 0.372 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 64 ppi | 68 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 95.51 % | |
| Sursa Iluminare | Mini LED | Direct LED |
| DCI P3 | 95% | 90% |
| Luminozitate | 400 cd/m² | |
| Nivel Luminozitate Maxima | 1500 cd/m² | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Strat Protector Ecran | Glossy | |
| HDR | HLG (Hybrid Log Gamma) HDR10 HDR10+ HDR Dolby Vision |
HLG (Hybrid Log Gamma) HDR10 HDR10+ HDR Dolby Vision |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 2.06 in 5.2 cm 52.3 mm 0.17 ft |
|
| Greutate Carcasa | 27.9 kg 61 lbs |
|
| Adancime Carcasa cu Suport | 57.04 in 144.9 cm 1448.7 mm 4.75 ft |
|
| Inaltime Carcasa cu Suport | 35.24 in 89.5 cm 895.2 mm 2.94 ft |
|
| Adancime Ecran cu Suport | 9.93 in 25.2 cm 252.2 mm 0.83 ft |
|
| Greutate Ecran cu Suport | 32.3 kg 71 lbs |
|
| Culoare Carcasa | Black, Silver | Black, Silver |
| Hardware | ||
| Chipset Procesor | MediaTek MT5997 | |
| Procesor | ARM Cortex-A53 | |
| Nuclee Procesor | 4 | 4 |
| Frecventa Procesor | 1500 | |
| Placa Video | ARM Mali-G71 | |
| Marime Memorie RAM | 3 | |
| Stocare Interna | 16 | 16 |
| TV Tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T2 HD |
Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T2 HD |
| Camera Web Integrata | No | No |
| Retea | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Wi-Fi Direct Bluetooth 5 |
LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Wi-Fi Direct Bluetooth 4.2 |
| Conectivitate | 1 x Satellite In (Main; F-type female) 1 x Optical Audio Out 1 x Antenna (RF) (female) 1 x CI+ 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x Ethernet RJ45 2 x HDMI 2.1 |
4 x HDMI 1 x Satellite In (Main; F-type female) 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x CI+ 1 x Antenna (RF) (female) 1 x Optical Audio Out 2 x USB 1 x Ethernet RJ45 |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 10W | 2 x 6W |
| Subwoofer Integrat | 1 x 30 | 1 x 20 |
| Caracteristici | ||
| Sistem Operare | Android 10 | Android 9.0 Pie |
| Caracteristici Speciale | SimрlyShаrе ΥоuТubе Аmаzоn Рrimе Vidео Мiсrо Dimming Рrо Light sеnsоr Ultrа Rеsоlutiоn Νеtfliх АМD FrееSynс Рrеmium Gаmе Моdе Аmbilight Lоungе mоdе Аmbilight Wаll соlоr аdарtivе ΙSF Соlоur Маnаgеmеnt Gооglе Аssistаnt Реrfесt Νаturаl Моtiоn Аmbi Wаkеuр/Sunrisе USВ rесоrding Аmbilight Мusiс 4-sidеd Аmbilight+Нuе НbbТV СаlМАΝ Rеаdy Аlеха Disnеy+ |
Ambi Wakeup/Sunrise Game Mode Ultra Resolution Light sensor Micro Dimming Pro Wall color adaptive Lounge mode HbbTV Ambilight+Hue 3-sided Natural Motion Ambilight Music P5 Perfect Picture Engine Gen 1 |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 57.02 in 144.8 cm 1448.4 mm 4.75 ft |
|
| Inaltime Carcasa | 32.67 in 83 cm 829.7 mm 2.72 ft |
|
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 400 x 300 | 400 x 200 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | |
| Ajustare pe Inaltime | Yes | No |
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | No |
| Suport Inclare Fata/Spate | No | No |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 50 Hz / 60 Hz | |
| Tehnologie Interpolare Ecran | Picture Performance Index | |
| Valoare Interpolare Ecran | 2600 | |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | PPI |
| Accesorii | ||
| Extra | Voice remote control with Muirhead leather | Remote control Sound stand |
| Certificate si Standarde | ||
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 5 °C - 35 °C 41 °F - 95 °F |
5 °C - 35 °C 41 °F - 95 °F |
| Philips 65PML9506/12 | Philips 65PUS9435/12 |