0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | Philips 345M2CRZ | Acer CB342CK smiiphzx |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | Monitor |
| An Fabricatie | 2021 | 2019 |
| Brand | Philips | Acer |
| Model | 345M2CRZ | CB342CK smiiphzx |
| Alias | 345M2CRZ/93 Momentum 345M2CRZ |
CB342CK |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 34" (inches) | 34" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 34 in 86.4 cm 863.6 mm 2.83 ft |
34 in 86.4 cm 863.6 mm 2.83 ft |
| Latime Ecran | 31.39 in 79.7 cm 797.22 mm 2.62 ft |
31.49 in 80 cm 799.8 mm 2.62 ft |
| Inaltime Ecran | 13.14 in 33.4 cm 333.72 mm 1.09 ft |
13.18 in 33.5 cm 334.8 mm 1.1 ft |
| Dimensiune Curba Ecran | 1000 | |
| Tip Ecran | VA | IPS |
| Display Bit Depth | 8 bits (6 bits + FRC) | 8 bits |
| Frame Rate Control | Yes | No |
| Numar Maxim de Culori | 16777216 | 16777216 |
| Biti | 24 | 24 |
| Aspect Ecran | 21:9 | 21:9 |
| Rezolutie Ecran | 3440 x 1440 | 3440 x 1440 |
| Screen Pixel Pitch | 0.232 mm | 0.233 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 109 ppi | 109 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 91.57 % | 89.31 % |
| Sursa Iluminare | W-LED | W-LED |
| DCI P3 | 88.9% | |
| sRGB | 119 % | |
| Adobe RGB 1998 | 96 % | |
| NTSC 1953 | 97.5 % | 72 % |
| Luminozitate | 300 cd/m² | 250 cd/m² |
| Contrast Ecran | 4000 : 1 | 700 : 1 |
| Contrast Dinamic Ecran | 80000000 : 1 | 100000000 : 1 |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Timp Minim de Raspuns | 4 ms | 1 ms |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte (3H) | Anti-glare/Matte |
| HDR | HDR10 | |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 5.43 in 13.8 cm 138 mm 0.45 ft |
2.31 in 5.9 cm 58.6 mm 0.19 ft |
| Greutate Carcasa | 6.26 kg 14 lbs |
6.8 kg 15 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 31.34 in 79.6 cm 796 mm 2.61 ft |
32.17 in 81.7 cm 817 mm 2.68 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 15.83 in 40.2 cm 402 mm 1.32 ft |
23.5 in 59.7 cm 596.9 mm 1.96 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 12.2 in 31 cm 310 mm 1.02 ft |
9.2 in 23.4 cm 233.68 mm 0.77 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 7.81 kg 17 lbs |
8.7 kg 19 lbs |
| Culoare Carcasa | Black | Black, Silver |
| Hardware | ||
| Camera Web Integrata | No | No |
| Conectivitate | 1 x 3.5 mm Audio Out 2 x HDMI 2.0 2 x DisplayPort 1.4 |
1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out 5 x USB 3.0 2 x HDMI 2.0 |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 3W | |
| Caracteristici | ||
| Caracteristici Speciale | EasyRead Flicker-free technology Mega Infinity DCR Picture-in-Picture Picture-by-Picture Low Blue Light Adaptive-Sync Technology Separate Sync DDC/CI SmartImage |
HDR Ready AMD FreeSync technology HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) |
| Caracteristici Extra | Anti-theft stand lock slot - Kensington | |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 31.34 in 79.6 cm 796 mm 2.61 ft |
32.17 in 81.7 cm 817 mm 2.68 ft |
| Inaltime Carcasa | 14.37 in 36.5 cm 365 mm 1.2 ft |
14.45 in 36.7 cm 367 mm 1.2 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 100 x 100 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | Yes | Yes |
| Interval Ajustare Inaltime | 110 mm 11 cm 4.3307 in 0.3609 ft |
120 mm 12 cm 4.7244 in 0.3937 ft |
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | Yes |
| Rotatie spre Stanga | 135 ° | |
| Rotatie spre Dreapta | 135 ° | |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | 12 ° |
| Inclinare Ecran pe Spate | 20 ° | 32 ° |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 48 Hz - 165 Hz | 23 Hz - 76 Hz |
| Frecventa Digitala pe Orizontala | 30 kHz - 250 kHz | 15 kHz - 116 kHz |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | |
| Accesorii | ||
| Extra | DisplayPort cable (optional) HDMI cable (optional) |
HDMI cable USB 3.0 cable |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | CCC CB CE Mark CECP CEL RoHS |
ENERGY STAR |
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
|
| Safe Operating Humidity Level | 20 % - 80 % | |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
|
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 10 % - 90 % | |
| Nivel Altitudine Maxima de Functionare | 3658 | |
| Nivel Altitudine Maxim de Stocare | 12192 |
| Philips 345M2CRZ | Acer CB342CK smiiphzx |