0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | Philips 32PFS5803/12 | TCL 65X10 Europe |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | TV | TV |
| An Fabricatie | 2018 | 2019 |
| Brand | Philips | TCL |
| Seria Modelului | 5800 | X10 |
| Model | 32PFS5803/12 | 65X10 Europe |
| Alias | 65X10X1 | |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 32" (inches) | 65" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 31.54 in 80.1 cm 801 mm 2.63 ft |
64.53 in 163.9 cm 1639 mm 5.38 ft |
| Latime Ecran | 27.49 in 69.8 cm 698.132 mm 2.29 ft |
56.24 in 142.8 cm 1428.48 mm 4.69 ft |
| Inaltime Ecran | 15.46 in 39.3 cm 392.699 mm 1.29 ft |
31.63 in 80.4 cm 803.52 mm 2.64 ft |
| Tip Ecran | VA | |
| Display Bit Depth | 8 bits | 10 bits |
| Frame Rate Control | No | |
| Numar Maxim de Culori | 16777216 | 1073741824 |
| Biti | 24 | 30 |
| Aspect Ecran | 16:9 | |
| Rezolutie Ecran | 1920 x 1080 | |
| Screen Pixel Pitch | 0.364 mm | |
| Densitate Pixeli Ecran | 70 ppi | |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 86.06 % | 95.06 % |
| Sursa Iluminare | Direct LED | Quantum Dot Mini-LED (Direct LED (Full-Array Local Dimming)) |
| DCI P3 | 100% | |
| Luminozitate | 250 cd/m² | |
| Nivel Luminozitate Maxima | 1500 cd/m² | |
| Contrast Ecran | 4000 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Screen Input Lag | 8 ms | |
| Timp Minim de Raspuns | 6 ms | |
| Strat Protector Ecran | Glossy | Glossy |
| HDR | HDR10 HLG (Hybrid Log Gamma) Dolby Vision HDR10+ |
|
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 3.04 in 7.7 cm 77.3 mm 0.25 ft |
3.19 in 8.1 cm 81 mm 0.27 ft |
| Greutate Carcasa | 4.5 kg 10 lbs |
24.8 kg 55 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 28.81 in 73.2 cm 731.8 mm 2.4 ft |
56.93 in 144.6 cm 1446 mm 4.74 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 17.87 in 45.4 cm 454 mm 1.49 ft |
36.22 in 92 cm 920 mm 3.02 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 6.54 in 16.6 cm 166.2 mm 0.55 ft |
15 in 38.1 cm 381 mm 1.25 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 4.6 kg 10 lbs |
27.4 kg 60 lbs |
| Culoare Carcasa | Black | Black |
| Hardware | ||
| Chipset Procesor | MediaTek MT5802 | |
| Nuclee Procesor | 4 | 4 |
| TV Tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T2 HD |
Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S DVB-S2 |
| Camera Web Integrata | No | No |
| Retea | LAN Wi-Fi 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) |
LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Wi-Fi Direct Bluetooth 5.0 DLNA 1.5 Wi-Fi Display |
| Conectivitate | 2 x HDMI 1.4 (ARC; CEC) 1 x Satellite In (Main; F-type female) 1 x AV Component In (YPbPr + L/R) 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x Optical Audio Out 1 x AV Composite In (Video + L/R) 2 x USB 2.0 1 x Antenna (RF) (female) 1 x Ethernet RJ45 1 x CI+ 1.3 |
2 x HDMI 2.0 (HDCP 2.2; CEC) 1 x HDMI 2.0 (HDCP 2.2; CEC; ARC) 1 x Video Component In 3.5 mm jack 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x Optical Audio Out 1 x Satellite In (F-type female) 2 x USB 2.0 1 x Antenna (RF) 1 x Ethernet RJ45 1 x CI+ 1.4 |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 8W | 2 x 15W |
| Caracteristici | ||
| Sistem Operare | Android 9.0 Pie | |
| Caracteristici Speciale | HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) Pixel Plus HD |
HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) 2.2 IPQ Engine 2.0 Micro Dimming UHD Premium Color Extender Quantum Dot Color Mega Contrast Chromecast built-in Wide Color Gamut Google Assistant built-in |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 28.81 in 73.2 cm 731.8 mm 2.4 ft |
56.93 in 144.6 cm 1446 mm 4.74 ft |
| Inaltime Carcasa | 17.14 in 43.5 cm 435.3 mm 1.43 ft |
32.87 in 83.5 cm 835 mm 2.74 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 300 x 300 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | No |
| Ajustare pe Inaltime | No | No |
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | No |
| Suport Inclare Fata/Spate | No | No |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 60 Hz | 120 Hz |
| Tehnologie Interpolare Ecran | Picture Performance Index | Picture Performance Index |
| Valoare Interpolare Ecran | 500 | 3200 |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | PPI | PPI |
| Accesorii | ||
| Extra | RC310V FJR1 remote control with microphone RC602S JUR1 remote control with microphone |
|
| Certificate si Standarde | ||
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 5 °C - 35 °C 41 °F - 95 °F |
5 °C - 35 °C 41 °F - 95 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 20 % - 80 % |
| Philips 32PFS5803/12 | TCL 65X10 Europe |