0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | Philips 329P1H | Panasonic TX-47AS800 |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | TV |
| An Fabricatie | 2020 | 2014 |
| Brand | Philips | Panasonic |
| Seria Modelului | P-Line | AS800 |
| Model | 329P1H | TX-47AS800 |
| Alias | 329P1H/01 329P1H/00 |
TX-47AS800E TX-47AS802 |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 32" (inches) | 47" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 31.5 in 80 cm 800.1 mm 2.63 ft |
46.85 in 119 cm 1190 mm 3.9 ft |
| Latime Ecran | 27.48 in 69.8 cm 698.112 mm 2.29 ft |
40.93 in 104 cm 1039.68 mm 3.41 ft |
| Inaltime Ecran | 15.46 in 39.3 cm 392.688 mm 1.29 ft |
23.02 in 58.5 cm 584.82 mm 1.92 ft |
| Tip Ecran | IPS | IPS |
| Display Bit Depth | 10 bits (8 bits + FRC) | |
| Frame Rate Control | Yes | |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | |
| Biti | 30 | |
| Aspect Ecran | 16:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 3840 x 2160 | 1920 x 1080 |
| Screen Pixel Pitch | 0.182 mm | 0.542 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 139 ppi | 46 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 90.98 % | 89.89 % |
| Sursa Iluminare | W-LED | Direct LED |
| DCI P3 | 92% | |
| Contrast Ecran | 1000 : 1 | |
| Contrast Dinamic Ecran | 50000000 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte (3H) | |
| 3D | No | Yes |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 2.44 in 6.2 cm 62 mm 0.2 ft |
2.09 in 5.3 cm 53 mm 0.17 ft |
| Greutate Carcasa | 8.21 kg 18 lbs |
17 kg 37 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 28.11 in 71.4 cm 714 mm 2.34 ft |
42.2 in 107.2 cm 1072 mm 3.52 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 18.46 in 46.9 cm 469 mm 1.54 ft |
25.83 in 65.6 cm 656 mm 2.15 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 11.02 in 28 cm 280 mm 0.92 ft |
9.96 in 25.3 cm 253 mm 0.83 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 12.22 kg 27 lbs |
23 kg 51 lbs |
| Culoare Carcasa | Black | Black |
| Hardware | ||
| Chipset Procesor | Quad Core Pro5 | |
| Nuclee Procesor | 4 | |
| TV Tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-S2 DVB-C DVB-S |
|
| Camera Web Integrata | Yes | Yes |
| Retea | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz Bluetooth Wi-Fi Direct DLNA |
|
| Conectivitate | 1 x USB 3.2 (Type-C; Gen 2; upstream; 90W; DP Alt Mode) 2 x HDMI 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x DisplayPort 1.4 1 x USB 3.2 (Type-A; Gen 2; downstream; B.C 1.2) 3 x USB 3.2 (Type-A; Gen 2; downstream) |
1 x Ethernet RJ45 4 x HDMI 1.4 (ARC; CEC) 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x Satellite In (Sub; F-type female) 1 x AV Composite In (Video + L/R) 1 x SD Memory Card Slot 1 x Antenna (RF) (female) 1 x SCART 1 x Satellite In (Main; F-type female) 2 x USB 2.0 (max 0.5 A) 2 x CI+ 1.3 1 x AV Component In (YPbPr + L/R) 1 x USB 3.0 (max 0.9 A) 1 x Optical Audio Out |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 5W | 2 x 4W |
| Subwoofer Integrat | 1 x 10 | |
| Caracteristici | ||
| Sistem Operare | Smart TV | |
| Caracteristici Speciale | Flicker-free technology LightSensor PowerSensor SmartControl Separate Sync Low Blue Light DDC/CI SmartImage EasyRead SmartUniformity |
ISF Mode Voice command Viera Link (HDMI CEC) VR-Audio Pro Surround 2.1 HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) Studio Master Colour Local Dimming Picture-at-Picture TV Anywhere Studio Master Drive my Home Screen 2.0 Light sensor 1080p Pure Direct THX Certification Picture-in-Picture Content Optimiser Pro Picture-and-Text |
| Caracteristici Extra | Anti-theft stand lock slot - Kensington | |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 28.11 in 71.4 cm 714 mm 2.34 ft |
42.2 in 107.2 cm 1072 mm 3.52 ft |
| Inaltime Carcasa | 16.61 in 42.2 cm 422 mm 1.38 ft |
24.84 in 63.1 cm 631 mm 2.07 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 400 x 400 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | Yes | No |
| Interval Ajustare Inaltime | 180 mm 18 cm 7.0866 in 0.5906 ft |
|
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | Yes | No |
| Pivotare la Stanga | 90 ° | |
| Pivotare la Dreapta | 90 ° | |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | Yes | No |
| Rotatie spre Stanga | 180 ° | |
| Rotatie spre Dreapta | 180 ° | |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | No |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | |
| Inclinare Ecran pe Spate | 25 ° | |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 120 Hz | |
| Tehnologie Interpolare Ecran | Backlight Scanning with Inteligent Frame Creation | |
| Valoare Interpolare Ecran | 1800 | |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | BLS IFC |
| Accesorii | ||
| Extra | DisplayPort cable HDMI cable USB Type-C to Type-A cable |
2 x 3D passive glasses Remote control - N2QAYA000842 Touch pad controller - N2QBYA000011 |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | CCC CEL EnergyStar 8.0 EPEAT EPA RoHS CB EPA FCC Class B ICES-003 CE Mark TUV Ergo TUV Eye Comfort TUV/GS SEMKO CU-EAC UKRAINIAN TCO Certified Edge |
|
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
0 °C - 35 °C 32 °F - 95 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 20 % - 80 % | 20 % - 80 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
|
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 20 % - 80 % | |
| Nivel Altitudine Maxima de Functionare | 3658 | |
| Nivel Altitudine Maxim de Stocare | 12192 |
| Philips 329P1H | Panasonic TX-47AS800 |