0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | Philips 328E1CA | NEC MultiSync 20WGX2 |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | Monitor |
| An Fabricatie | 2019 | 2005 |
| Brand | Philips | NEC |
| Model | 328E1CA | MultiSync 20WGX2 |
| Alias | 328E1CA/00 328E1CA/01 |
LCD20WGX2 |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 32" (inches) | 20" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 31.54 in 80.1 cm 801 mm 2.63 ft |
20.08 in 51 cm 510 mm 1.67 ft |
| Latime Ecran | 27.45 in 69.7 cm 697.31 mm 2.29 ft |
17.06 in 43.3 cm 433.44 mm 1.42 ft |
| Inaltime Ecran | 15.44 in 39.2 cm 392.23 mm 1.29 ft |
10.67 in 27.1 cm 270.9 mm 0.89 ft |
| Dimensiune Curba Ecran | 1500 | |
| Producator Ecran | TP Vision | LG Display |
| Tip Ecran | SVA | S-IPS |
| Display Bit Depth | 8 bits | 8 bits |
| Frame Rate Control | Yes | No |
| Numar Maxim de Culori | 16777216 | 16777216 |
| Biti | 24 | 24 |
| Aspect Ecran | 16:9 | 16:10 |
| Rezolutie Ecran | 3840 x 2160 | 1680 x 1050 |
| Screen Pixel Pitch | 0.182 mm | 0.258 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 140 ppi | 98 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 90.77 % | |
| Sursa Iluminare | W-LED | CCFL |
| sRGB | 120.5 % | |
| NTSC 1953 | 97.8 % | |
| Luminozitate | 250 cd/m² | 470 cd/m² |
| Contrast Ecran | 2500 : 1 | 700 : 1 |
| Contrast Dinamic Ecran | 1600 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Screen Input Lag | 4 ms | 15 ms |
| Timp Minim de Raspuns | 4 ms | 6 ms |
| Timp Mediu de Raspuns | 12 ms | |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte (3H) | Glossy |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 3.46 in 8.8 cm 88 mm 0.29 ft |
|
| Greutate Carcasa | 6.89 kg 15 lbs |
|
| Adancime Carcasa cu Suport | 27.91 in 70.9 cm 709 mm 2.33 ft |
18.56 in 47.1 cm 471.4 mm 1.55 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 20.59 in 52.3 cm 523 mm 1.72 ft |
15.41 in 39.2 cm 391.5 mm 1.28 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 9.29 in 23.6 cm 236 mm 0.77 ft |
7.99 in 20.3 cm 203 mm 0.67 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 7.71 kg 17 lbs |
6.3 kg 14 lbs |
| Culoare Carcasa | Black | Black, Silver |
| Hardware | ||
| Camera Web Integrata | No | No |
| Conectivitate | 1 x 3.5 mm Audio In 1 x 3.5 mm Audio Out 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 (a) |
1 x DVI-D Dual Link 1 x D-sub 4 x USB 2.0 (downstream) 1 x USB 2.0 (upstream) |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 3W | |
| Caracteristici | ||
| Caracteristici Speciale | Flicker-free technology HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) 2.2 SmartControl SmartImage SmartContrast Low Blue Light Adaptive-Sync Technology Ultra Wide Color DDC/CI |
|
| Caracteristici Extra | Anti-theft stand lock slot - Kensington | |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 27.91 in 70.9 cm 709 mm 2.33 ft |
|
| Inaltime Carcasa | 16.73 in 42.5 cm 425 mm 1.39 ft |
|
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 100 x 100 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | No | No |
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | Yes |
| Rotatie spre Stanga | 180 ° | |
| Rotatie spre Dreapta | 180 ° | |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | 5 ° |
| Inclinare Ecran pe Spate | 20 ° | 30 ° |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 48 Hz - 60 Hz | 56 Hz - 75 Hz |
| Frecventa Digitala pe Orizontala | 53 kHz - 84 kHz | 31.5 kHz - 81.1 kHz |
| Accesorii | ||
| Extra | Audio cable HDMI cable |
D-sub cable DVI-D cable USB cable |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | CB CCC CECP EAC ENERGY STAR 7.0 ETL FCC Class B ISO9241-307 KUCAS PSB RCM RoHS SASO SEMKO TCO Certified Displays TÜV/GS TÜV/Ergonomics WEEE VCCI |
CE CSA FCC Class B ISO 13406-2 MPR 2 MPR 3 PCT/Gost GEEA Energy label RoHS TCO 03 TÜV/Ergonomics TÜV/GS |
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
5 °C - 35 °C 41 °F - 95 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 20 % - 80 % | 30 % - 80 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
-10 °C - 60 °C 14 °F - 140 °F |
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 20 % - 80 % | 10 % - 85 % |
| Nivel Altitudine Maxima de Functionare | 3658 | 12000 |
| Nivel Altitudine Maxim de Stocare | 12192 | 40000 |
| Philips 328E1CA | NEC MultiSync 20WGX2 |