0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | MSI Prestige PS341WU | Dell UP2720Q |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | Monitor |
| An Fabricatie | 2019 | 2019 |
| Brand | MSI | Dell |
| Seria Modelului | UltraSharp | |
| Model | Prestige PS341WU | UP2720Q |
| Alias | UltraSharp UP2720Q DL0028144 |
|
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 34" (inches) | 27" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 34.11 in 86.6 cm 866.319 mm 2.84 ft |
26.96 in 68.5 cm 684.7 mm 2.25 ft |
| Latime Ecran | 31.44 in 79.9 cm 798.648 mm 2.62 ft |
23.49 in 59.7 cm 596.736 mm 1.96 ft |
| Inaltime Ecran | 13.22 in 33.6 cm 335.664 mm 1.1 ft |
13.22 in 33.6 cm 335.664 mm 1.1 ft |
| Producator Ecran | LG Display | |
| Tip Ecran | AH-IPS | IPS |
| Display Bit Depth | 10 bits (8 bits + FRC) | 10 bits |
| Frame Rate Control | Yes | No |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | 1073741824 |
| Biti | 30 | 30 |
| Aspect Ecran | 21:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 5120 x 2160 | 3840 x 2160 |
| Screen Pixel Pitch | 0.156 mm | 0.155 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 163 ppi | 163 ppi |
| Sursa Iluminare | W-LED | W-LED |
| DCI P3 | 98% | 98% |
| Rec.2020 | 80 | |
| sRGB | 100 % | 100 % |
| Adobe RGB 1998 | 100 % | |
| Luminozitate | 450 cd/m² | 250 cd/m² |
| Nivel Luminozitate Maxima | 600 cd/m² | |
| Contrast Ecran | 1200 : 1 | 1300 : 1 |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Timp Minim de Raspuns | 8 ms | 6 ms |
| Timp Mediu de Raspuns | 8 ms | |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte | Anti-glare/Matte (3H) |
| HDR | DisplayHDR 600 | HDR |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Greutate Carcasa | 5.55 kg 12 lbs |
|
| Adancime Carcasa cu Suport | 32.17 in 81.7 cm 817.1 mm 2.68 ft |
24.09 in 61.2 cm 611.9 mm 2.01 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 19.71 in 50.1 cm 500.7 mm 1.64 ft |
17.06 in 43.3 cm 433.4 mm 1.42 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 10.25 in 26 cm 260.4 mm 0.85 ft |
8.35 in 21.2 cm 212 mm 0.7 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 8.2 kg 18 lbs |
9.71 kg 21 lbs |
| Culoare Carcasa | White | Black |
| Hardware | ||
| Camera Web Integrata | No | |
| Conectivitate | 1 x USB 3.2 (Type-B; Gen 1) 2 x HDMI 2.0 1 x 3.5 mm Microphone In 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x 3.5 mm Audio In (Combo) 1 x DisplayPort 1.4 1 x USB (Type-C; DP) 1 x SD Memory Card Slot 3 x USB 3.2 (Type-A; Gen 1) |
2 x USB 3.2 (Gen 2; downstream) 2 x USB 3.2 (Gen 2; downstream; DP1.4) 1 x DisplayPort 1.4 (HDCP 2.2) 1 x Thunderbolt 3.0 (upstream; DP1.4) 1 x Thunderbolt 3.0 (downstream; DP1.4) 2 x HDMI 2.0 (HDCP 2.2) 1 x USB 3.2 (Gen 1; downstream) 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x USB 3.2 (Gen 1; downstream; BC 1.2 charging at 2A) |
| Audio | ||
| Caracteristici | ||
| Caracteristici Speciale | 5 Ways Joystick Navigator Nano IPS Picture-by-Picture Picture-in-Picture |
HDCP 2.2 (High-bandwidth Digital Content Protection) PremierColor technology CalMAN Ready MST capable monitor (daisy chain) Flicker-free technology Dell Display Manager Compatibility Zero flash technology PremierColor Monitor Color Calibration with Internal Colorimeter Picture-in-Picture Dell Display Manager |
| Caracteristici Extra | Anti-theft stand lock slot - Kensington | Security lock slot (cable lock sold separately) Anti-theft stand lock slot (to lock stand to monitor using screw) |
| Ergonomie | ||
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 100 x 100 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | Yes | Yes |
| Interval Ajustare Inaltime | 100 mm 10 cm 3.937 in 0.3281 ft |
130 mm 13 cm 5.1181 in 0.4265 ft |
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | Yes |
| Pivotare la Stanga | 90 ° | |
| Pivotare la Dreapta | 90 ° | |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | Yes | Yes |
| Rotatie spre Stanga | 35 ° | 45 ° |
| Rotatie spre Dreapta | 35 ° | 45 ° |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | 5 ° |
| Inclinare Ecran pe Spate | 20 ° | 21 ° |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 48 Hz - 61 Hz | 60 Hz |
| Frecventa Digitala pe Orizontala | 30 kHz - 135 kHz | |
| Accesorii | ||
| Extra | Stand Riser Stand Base Monitor Hood Thunderbolt 3 (USB Type-C) cable HDMI cable DP cable (DP to DP) USB Type-C to USB Type-A cable |
|
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | TCO Certified Display RoHS Compliant BFR/PVC Free (Halogen-free) (excluding external cables) Arsenic-free glass and mercury-free for the panel only |
|
| Cerinte Utilizare si Stocare |
| MSI Prestige PS341WU | Dell UP2720Q |