0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | MSI Optix MAG301RF | LG 34UM69G |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | Monitor |
| An Fabricatie | 2021 | 2017 |
| Brand | MSI | LG |
| Seria Modelului | MAG | |
| Model | Optix MAG301RF | 34UM69G |
| Alias | 34UM69G-B | |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 30" (inches) | 34" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 29.5 in 74.9 cm 749.358 mm 2.46 ft |
34 in 86.4 cm 863.6 mm 2.83 ft |
| Latime Ecran | 27.18 in 69 cm 690.432 mm 2.27 ft |
31.49 in 80 cm 799.8 mm 2.62 ft |
| Inaltime Ecran | 11.47 in 29.1 cm 291.276 mm 0.96 ft |
13.18 in 33.5 cm 334.8 mm 1.1 ft |
| Producator Ecran | LG Display | |
| Tip Ecran | IPS | AH-IPS |
| Display Bit Depth | 8 bits | |
| Frame Rate Control | Yes | |
| Numar Maxim de Culori | 16777216 | |
| Biti | 24 | |
| Aspect Ecran | 21:9 | 21:9 |
| Rezolutie Ecran | 2560 x 1080 | 2560 x 1080 |
| Screen Pixel Pitch | 0.27 mm | 0.312 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 94 ppi | 81 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 87.3 % | |
| Sursa Iluminare | W-LED | W-LED |
| sRGB | 99 % | |
| Adobe RGB 1998 | 71 % | |
| Luminozitate | 250 cd/m² | |
| Contrast Ecran | 1000 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Timp Minim de Raspuns | 1 ms | 5 ms |
| Timp Mediu de Raspuns | 14 ms | |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte | Anti-glare/Matte (3H) |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 1.63 in 4.2 cm 41.5 mm 0.14 ft |
|
| Greutate Carcasa | 6.4 kg 14 lbs |
|
| Adancime Carcasa cu Suport | 32.62 in 82.9 cm 828.5 mm 2.72 ft |
|
| Inaltime Carcasa cu Suport | 18.32 in 46.5 cm 465.3 mm 1.53 ft |
|
| Adancime Ecran cu Suport | 11.01 in 28 cm 279.7 mm 0.92 ft |
|
| Greutate Ecran cu Suport | 8.5 kg 19 lbs |
|
| Culoare Carcasa | Black | Black |
| Hardware | ||
| Camera Web Integrata | No | No |
| Conectivitate | 2 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 (a) 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x USB (Type-B; upstream) 2 x USB 2.0 (Type-A; downstream) |
1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x USB (Type-C) 1 x HDMI 1.4 |
| Audio | ||
| Caracteristici | ||
| Caracteristici Speciale | Flicker-free technology Frameless Design NVIDIA G-Sync Compatible Gaming OSD App 2.0 Low Blue Light HDR Ready Game Mode 5-way OSD navigation joystick Mystic Light AMD FreeSync Premium Night Vision |
Black Stabilizer Dynamic Action Sync HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) Super Resolution+ Screen Split 2.0 Flicker-free technology 6-Axis Control AMD FreeSync technology |
| Caracteristici Extra | Anti-theft stand lock slot - Kensington | Anti-theft stand lock slot |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 32.62 in 82.9 cm 828.5 mm 2.72 ft |
|
| Inaltime Carcasa | 14.57 in 37 cm 370.2 mm 1.21 ft |
|
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 100 x 100 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | Yes | Yes |
| Interval Ajustare Inaltime | 120 mm 12 cm 4.7244 in 0.3937 ft |
|
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | Yes | No |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | 5 ° |
| Inclinare Ecran pe Spate | 20 ° | 20 ° |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 48 Hz - 200 Hz | 40 Hz - 75 Hz |
| Frecventa Digitala pe Orizontala | 66 kHz - 250.7 kHz | 30 kHz - 90 kHz |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | |
| Accesorii | ||
| Extra | DisplayPort cable (optional) HDMI cable (optional) USB upstream cable (optional) |
HDMI cable |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | CE FCC-B RoHS WEEE |
BSMI CCC CE cTick ENERGY STAR 6.0 ErP FCC Class B UL/cUL |
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 10 °C - 40 °C 50 °F - 104 °F |
0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 20 % - 90 % | 10 % - 80 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
-20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 10 % - 90 % | 5 % - 85 % |
| Nivel Altitudine Maxima de Functionare | 2000 |
| MSI Optix MAG301RF | LG 34UM69G |