0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | LG OLED65G29LD | Hisense 65UXK |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | TV | TV |
| An Fabricatie | 2022 | 2023 |
| Brand | LG | Hisense |
| Seria Modelului | G2 | UXK |
| Model | OLED65G29LD | 65UXK |
| Alias | OLED65G27LA OLED65G28LB OLED65G24LA OLED65G23LA OLED65G26LA OLED65G2RLA |
65UXKQ 65UXKQTUK |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 65" (inches) | 65" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 64.53 in 163.9 cm 1639 mm 5.38 ft |
64.53 in 163.9 cm 1639 mm 5.38 ft |
| Latime Ecran | 56.24 in 142.8 cm 1428.48 mm 4.69 ft |
56.24 in 142.8 cm 1428.48 mm 4.69 ft |
| Inaltime Ecran | 31.63 in 80.4 cm 803.52 mm 2.64 ft |
31.63 in 80.4 cm 803.52 mm 2.64 ft |
| Producator Ecran | LG Display | |
| Tip Ecran | OLED evo | IPS-ADS |
| Display Bit Depth | 10 bits | 10 bits (8 bits + FRC) |
| Frame Rate Control | No | Yes |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | 1073741824 |
| Biti | 30 | 30 |
| Aspect Ecran | 16:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 3840 x 2160 | 3840 x 2160 |
| Screen Pixel Pitch | 0.372 mm | 0.372 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 68 ppi | 68 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 97.14 % | 91.46 % |
| Sursa Iluminare | Mini LED | |
| DCI P3 | 95% | |
| Luminozitate | 650 cd/m² | |
| Nivel Luminozitate Maxima | 1500 cd/m² | |
| Contrast Ecran | 2500 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Timp Minim de Raspuns | 1 ms | 6 ms |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte | |
| HDR | HLG (Hybrid Log Gamma) Dolby Vision Dolby Vision IQ HDR10 Pro |
Dolby Vision Dolby Vision IQ HDR10 HLG (Hybrid Log Gamma) HDR10+ |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 1 in 2.5 cm 25.4 mm 0.08 ft |
1.85 in 4.7 cm 47 mm 0.15 ft |
| Greutate Carcasa | 22.82 kg 50 lbs |
29.1 kg 64 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 56.7 in 144 cm 1440.18 mm 4.73 ft |
58.82 in 149.4 cm 1494 mm 4.9 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 34.6 in 87.9 cm 878.84 mm 2.88 ft |
35.94 in 91.3 cm 913 mm 3 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 9.6 in 24.4 cm 243.84 mm 0.8 ft |
13.58 in 34.5 cm 345 mm 1.13 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 26.99 kg 59 lbs |
35.9 kg 79 lbs |
| Culoare Carcasa | Silver | Carbon Gray |
| Hardware | ||
| Chipset Procesor | MediaTek MT9618 | |
| Nuclee Procesor | 4 | 4 |
| Placa Video | ARM Mali-G52 | |
| TV Tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S DVB-S2 |
Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S DVB-S2 |
| Camera Web Integrata | No | No |
| Retea | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Wi-Fi Direct DLNA Bluetooth 5.0 Wi-Fi TV On TV On With Mobile |
LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) 802.11ax (IEEE 802.11ax, Wi-Fi 6) Wi-Fi Direct DLNA Bluetooth 5.1 Anyview Cast |
| Conectivitate | 4 x HDMI 2.1 1 x Satellite In (F-type female) 1 x Antenna (RF) (female) 1 x IR Out 1 x CI+ 2.0 1 x S/PDIF 3 x USB 2.0 1 x Ethernet RJ45 |
1 x Ethernet RJ45 2 x HDMI 2.0 (b; ARC; CEC) 1 x CI+ 1.4 1 x Satellite In (F-type female) 1 x Optical Audio Out 1 x AV Composite In 3.5 mm jack 2 x HDMI 2.1 1 x USB 2.0 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x USB 3.0 1 x Antenna (RF) (female) |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 4 x 10W | 2 x 15W |
| Subwoofer Integrat | 2 x 10 | 1 x 20 |
| Caracteristici | ||
| Sistem Operare | webOS 22 | VIDAA U7.0 |
| Caracteristici Speciale | Magic Explorer OLED Motion HDR Gaming Interest Group (HGiG) LG ThinQ AI Intense Color (Wide Color Gamut) AI Genre Selection Pixel Dimming Game Optimizer YouTube Filmmaker Mode Infinite Contrast Perfect Color Google Assistant Prime Video AI Picture Pro Multi View (differ by region) Next Picks Brightness Booster Max Amazon Echo Connection Apple Airplay 2 Dynamic Tone Mapping Pro Stadia Cloud Gaming Remote Voice Recognition Cinema HDR NVIDIA GeForce Now Google Home Connection AMD FreeSync Premium Netflix LG Voice Search Perfect Black Intelligent Voice Recognition Magic Tap Amazon Alexa (differ by region) AI 4K Upscaling Disney+ Apple Homekit AI Brightness Control Apple TV+ Wide Viewing Angle NVIDIA G-SYNC Compatible |
Wide Color Gamut Alexa Prime Video Netflix YouTube PVR AMD FreeSync Premium Pro Google Assistant Digital Noise Reduction Filmmaker Mode Motion Estimation Motion Compensation (MEMC) IMAX Enhanced Quantum Dot Color Disney+ CalMAN Ready 3D Digital Comb Filter Light Sensor Game Mode Pro 4K upscaling Gaming Bar |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 56.7 in 144 cm 1440.18 mm 4.73 ft |
58.82 in 149.4 cm 1494 mm 4.9 ft |
| Inaltime Carcasa | 32.3 in 82 cm 820.42 mm 2.69 ft |
33.07 in 84 cm 840 mm 2.76 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 300 x 300 | 400 x 400 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | No | No |
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | No |
| Suport Inclare Fata/Spate | No | No |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 40 Hz - 120 Hz | 48 Hz - 144 Hz |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | NULL |
| Accesorii | ||
| Extra | Magic remote control - MR22GN (NFC) Flush Mount |
Remote control - ERF6N64H |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | TUV Rheinland Eye Comfort Display Certified UL Verified Flicker-Free & Low Blue Light Display |
CE Eyesafe Certified RoHS UKCA WEEE |
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
5 °C - 35 °C 41 °F - 95 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | 20 % - 80 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
-15 °C - 45 °C 5 °F - 113 °F |
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 85 % | 10 % - 70 % |
| LG OLED65G29LD | Hisense 65UXK |