0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | LG OLED48C1PUB | Dell U4021QW |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | TV | Monitor |
| An Fabricatie | 2021 | 2021 |
| Brand | LG | Dell |
| Seria Modelului | C1 | |
| Model | OLED48C1PUB | U4021QW |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 48" (inches) | 40" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 47.6 in 120.9 cm 1209 mm 3.97 ft |
|
| Latime Ecran | 41.5 in 105.4 cm 1054.08 mm 3.46 ft |
37.27 in 94.7 cm 946.6 mm 3.11 ft |
| Inaltime Ecran | 23.34 in 59.3 cm 592.92 mm 1.95 ft |
|
| Dimensiune Curba Ecran | 2500 | |
| Tip Ecran | OLED | IPS |
| Display Bit Depth | 10 bits | 10 bits |
| Frame Rate Control | No | |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | 1073741824 |
| Biti | 30 | 30 |
| Aspect Ecran | 16:9 | 21:9 |
| Rezolutie Ecran | 3840 x 2160 | 5120 x 2160 |
| Screen Pixel Pitch | 0.275 mm | |
| Densitate Pixeli Ecran | 92 ppi | |
| Sursa Iluminare | W-LED | |
| DCI P3 | 98% | |
| sRGB | 100 % | |
| Luminozitate | 300 cd/m² | |
| Contrast Ecran | 1000 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Timp Minim de Raspuns | 5 ms | |
| Timp Mediu de Raspuns | 8 ms | |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte (3H) | |
| HDR | HLG (Hybrid Log Gamma) Dolby Vision Dolby Vision IQ HDR10 |
|
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa cu Suport | 37.27 in 94.7 cm 946.6 mm 3.11 ft |
|
| Inaltime Carcasa cu Suport | 18.02 in 45.8 cm 457.8 mm 1.5 ft |
|
| Adancime Ecran cu Suport | 9.76 in 24.8 cm 248 mm 0.81 ft |
|
| Greutate Ecran cu Suport | 9.5 kg 21 lbs |
|
| Culoare Carcasa | Black | Black |
| Hardware | ||
| Nuclee Procesor | 4 | |
| TV Tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) ATSC Clear QAM |
|
| Camera Web Integrata | No | No |
| Retea | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Wi-Fi Direct DLNA Bluetooth 5.0 |
|
| Conectivitate | 4 x HDMI 2.1 1 x Satellite In (Main; F-type female) 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x RS232 (C) 1 x Optical Audio Out 3 x USB 2.0 1 x Ethernet RJ45 |
1 x USB 3.2 (Type-C; downstream; 15W) 1 x Ethernet RJ45 (Gigabit) 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out (line-out for speakers) 1 x Thunderbolt 3.0 (Type-C; upstream; 90W; DP Alt Mode) 2 x HDMI 2.0 4 x USB 3.2 (Type-A; Gen 1; downstream) 1 x USB 3.2 (Type-B; Gen 1; upstream) |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 10W | 2 x 9W |
| Subwoofer Integrat | 2 x 10 | |
| Caracteristici | ||
| Sistem Operare | webOS 6.0 | |
| Caracteristici Speciale | Pixel Level Dimming Magic Tap OLED Motion Pro NVIDIA G-SYNC Compatible Alexa Filmmaker Mode Intense Color (Wide Color Gamut) Netflix LG ThinQ AI AMD FreeSync Premium Spotify Youtube TV HDR Gaming Interest Group (HGiG) Apple Homekit Disney+ Intelligent Voice Recognition Hulu Magic Explorer Apple TV Stadia Cloud Gaming (firmware update required) Perfect Black Next Picks Prime Video Apple Airplay 2 AI 4K Upscaling Infinite Contrast Game Optimizer AI Picture Pro Google Assistant |
KVM Switch Low Blue Light Picture-in-Picture Picture-by-Picture ComfortView Plus Flicker-free technology |
| Caracteristici Extra | Security lock slot | |
| Ergonomie | ||
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | No | Yes |
| Interval Ajustare Inaltime | 120 mm 12 cm 4.7244 in 0.3937 ft |
|
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | Yes |
| Rotatie spre Stanga | 30 ° | |
| Rotatie spre Dreapta | 30 ° | |
| Suport Inclare Fata/Spate | No | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | |
| Inclinare Ecran pe Spate | 21 ° | |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 40 Hz - 120 Hz | 60 Hz |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | NULL |
| Accesorii | ||
| Extra | Magic remote control | DisplayPort cable HDMI cable Thunderbolt 4 (USB-C) Active Cable USB Type-A to Type-B cable |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | ENERGY STAR RoHS |
|
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | 10 % - 80 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
-20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 85 % | 5 % - 90 % |
| Nivel Altitudine Maxima de Functionare | 5000 | |
| Nivel Altitudine Maxim de Stocare | 12192 |
| LG OLED48C1PUB | Dell U4021QW |