0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | LG OLED42C29LB | LG 32GQ850 |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | TV | Monitor |
| An Fabricatie | 2022 | 2022 |
| Brand | LG | LG |
| Seria Modelului | C2 | UltraGear |
| Model | OLED42C29LB | 32GQ850 |
| Alias | OLED42C27LA OLED42C24LA OLED42C21LA OLED42C23LB OLED42C26LA OLED42C26LB OLED42C2AUA OLED42C2ENA OLED42C2RLB |
UltraGear 32GP850 |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 42" (inches) | 32" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 41.73 in 106 cm 1060 mm 3.48 ft |
31.54 in 80.1 cm 801 mm 2.63 ft |
| Latime Ecran | 36.37 in 92.4 cm 923.87 mm 3.03 ft |
27.45 in 69.7 cm 697.344 mm 2.29 ft |
| Inaltime Ecran | 20.46 in 52 cm 519.677 mm 1.7 ft |
15.44 in 39.2 cm 392.256 mm 1.29 ft |
| Producator Ecran | LG Display | LG Display |
| Tip Ecran | OLED evo | IPS |
| Display Bit Depth | 10 bits | 10 bits (8 bits + FRC) |
| Frame Rate Control | No | Yes |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | 1073741824 |
| Biti | 30 | 30 |
| Aspect Ecran | 16:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 3840 x 2160 | 2560 x 1440 |
| Screen Pixel Pitch | 0.241 mm | 0.272 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 106 ppi | 93 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 95.4 % | 89.51 % |
| Sursa Iluminare | W-LED | |
| DCI P3 | 98% | |
| Luminozitate | 440 cd/m² | |
| Nivel Luminozitate Maxima | 600 cd/m² | |
| Contrast Ecran | 1000 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Timp Minim de Raspuns | 1 ms | 1 ms |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte (3H) | |
| HDR | HLG (Hybrid Log Gamma) Dolby Vision Dolby Vision IQ HDR10 Pro |
DisplayHDR 600 |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 1.62 in 4.1 cm 41.1 mm 0.13 ft |
2.13 in 5.4 cm 54 mm 0.18 ft |
| Greutate Carcasa | 9 kg 20 lbs |
5.9 kg 13 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 36.69 in 93.2 cm 932 mm 3.06 ft |
28.11 in 71.4 cm 714 mm 2.34 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 22.72 in 57.7 cm 577 mm 1.89 ft |
19.84 in 50.4 cm 504 mm 1.65 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 6.69 in 17 cm 170 mm 0.56 ft |
10.94 in 27.8 cm 278 mm 0.91 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 9.3 kg 20 lbs |
8.2 kg 18 lbs |
| Culoare Carcasa | Titan Gray | Black |
| Hardware | ||
| Nuclee Procesor | 4 | |
| TV Tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S2 DVB-S |
|
| Camera Web Integrata | No | No |
| Retea | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Wi-Fi Direct DLNA Bluetooth 5.0 Wi-Fi TV On TV On With Mobile |
|
| Conectivitate | 4 x HDMI 2.1 1 x Satellite In (Main; F-type female) 1 x Antenna (RF) (female) 1 x IR Out 1 x CI+ 2.0 1 x S/PDIF 3 x USB 2.0 1 x Ethernet RJ45 |
2 x HDMI 2.1 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out (4-pole; DTS Headphone:X) 2 x USB 3.0 (Type-A; downstream) 1 x USB 3.0 (Type-B; upstream) |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 10W | |
| Caracteristici | ||
| Sistem Operare | webOS 22 | |
| Caracteristici Speciale | Magic Tap Perfect Black HDR Gaming Interest Group (HGiG) LG Voice Search LG ThinQ AI AI Genre Selection Prime Video Game Optimizer Filmmaker Mode Infinite Contrast Pixel Dimming Google Assistant (differ by region) Remote Voice Recognition AI Picture Pro Netflix NVIDIA G-SYNC Compatible Brightness Booster Amazon Echo Connection (differ by region) Apple Airplay 2 Dynamic Tone Mapping Pro Youtube Stadia Cloud Gaming Cinema HDR OLED Motion Google Home Connection (differ by region) AMD FreeSync Premium Next Picks Magic Explorer Perfect Color Intelligent Voice Recognition Multi View (differ by region) Amazon Alexa (differ by region) AI 4K Upscaling Disney+ Apple Homekit AI Brightness Control Apple TV+ NVIDIA GeForce Now |
Wide Color Gamut Black Stabilizer Smart Energy Saving Reader Mode User Define Key Color Calibrated Low Blue Light Dynamic Action Sync HDR Effect NVIDIA G-Sync Compatible Motion Blur Reduction Technology VESA AdaptiveSync Display Flicker-free technology Crosshair 3-side Virtually Borderless Design Nano IPS Hexagon Lightning AMD FreeSync Premium Pro LG Calibration Studio |
| Caracteristici Extra | Anti-theft stand lock slot - Kensington | |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 36.69 in 93.2 cm 932 mm 3.06 ft |
28.11 in 71.4 cm 714 mm 2.34 ft |
| Inaltime Carcasa | 21.26 in 54 cm 540 mm 1.77 ft |
16.85 in 42.8 cm 428 mm 1.4 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 300 x 200 | 100 x 100 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | No | Yes |
| Interval Ajustare Inaltime | 110 mm 11 cm 4.3307 in 0.3609 ft |
|
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | Yes |
| Pivotare la Stanga | 0 ° | |
| Pivotare la Dreapta | 90 ° | |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | No |
| Suport Inclare Fata/Spate | No | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | |
| Inclinare Ecran pe Spate | 15 ° | |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 40 Hz - 120 Hz | 48 Hz - 260 Hz |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | NULL |
| Accesorii | ||
| Extra | Magic remote control - MR22GN (NFC) | DisplayPort cable HDMI cable |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | TUV Rheinland Eye Comfort Display Certified UL Verified Flicker-Free & Low Blue Light Display |
CE FCC Class B J-Moss RoHS TUV-Type UL/cUL |
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | 10 % - 80 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
-20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 85 % | 5 % - 85 % |
| LG OLED42C29LB | LG 32GQ850 |