0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | LG 65SM8200PLA | Cooler Master GM27-CF |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | TV | Monitor |
| An Fabricatie | 2019 | 2020 |
| Brand | LG | Cooler Master |
| Seria Modelului | SM820 | |
| Model | 65SM8200PLA | GM27-CF |
| Alias | CMI-GM27-CF | |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 65" (inches) | 27" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 64.53 in 163.9 cm 1639 mm 5.38 ft |
27 in 68.6 cm 685.8 mm 2.25 ft |
| Latime Ecran | 56.24 in 142.9 cm 1428.51 mm 4.69 ft |
23.49 in 59.7 cm 596.736 mm 1.96 ft |
| Inaltime Ecran | 31.64 in 80.4 cm 803.538 mm 2.64 ft |
13.22 in 33.6 cm 335.664 mm 1.1 ft |
| Dimensiune Curba Ecran | 1500 | |
| Tip Ecran | IPS | VA |
| Display Bit Depth | 10 bits (8 bits + FRC) | 8 bits |
| Frame Rate Control | Yes | |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | 16777216 |
| Biti | 30 | 24 |
| Aspect Ecran | 16:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 3840 x 2160 | 1920 x 1080 |
| Screen Pixel Pitch | 0.372 mm | 0.311 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 68 ppi | 81 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 94.18 % | |
| Sursa Iluminare | Edge LED | W-LED |
| DCI P3 | 90% | |
| sRGB | 125 % | |
| Luminozitate | 300 cd/m² | |
| Contrast Ecran | 3000 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Timp Minim de Raspuns | 5 ms | 3 ms |
| Timp Mediu de Raspuns | 12 ms | |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte | |
| HDR | HDR10 HLG (Hybrid Log Gamma) |
|
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 2.52 in 6.4 cm 64 mm 0.21 ft |
|
| Greutate Carcasa | 24.1 kg 53 lbs |
|
| Adancime Carcasa cu Suport | 57.13 in 145.1 cm 1451 mm 4.76 ft |
24.26 in 61.6 cm 616.2 mm 2.02 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 35.83 in 91 cm 910 mm 2.99 ft |
20.79 in 52.8 cm 528 mm 1.73 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 12.74 in 32.4 cm 323.7 mm 1.06 ft |
9.39 in 23.9 cm 238.5 mm 0.78 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 25.8 kg 57 lbs |
5.13 kg 11 lbs |
| Culoare Carcasa | Black | Black |
| Hardware | ||
| Nuclee Procesor | 4 | |
| Nuclee Placa Video | 2 | |
| Marime Memorie RAM | 2 | |
| Stocare Interna | 4 | |
| TV Tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S DVB-S2 |
|
| Camera Web Integrata | No | No |
| Retea | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Wi-Fi Direct DLNA Bluetooth 5.0 |
|
| Conectivitate | 4 x HDMI 2.0 (ARC; CEC) 1 x Satellite In (Main; F-type female) 1 x Optical Audio Out 1 x CI+ 1.4 1 x Antenna (RF) (female) 1 x AV Composite In 3.5 mm jack 2 x USB 2.0 1 x Ethernet RJ45 |
1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x HDMI 1.4 1 x HDMI 2.0 |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 10W | 2 x 3W |
| Caracteristici | ||
| Sistem Operare | webOS 4.5 | |
| Caracteristici Speciale | Advanced Color Enhancer True Color Accuracy SIMPLINK (HDMI CEC) ULTRA Luminance Clear Voice III Nano Cell Color HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) 2.2 LG ThinQ AI PVR Nano Cell Display Voice command HDR Dynamic Tone Mapping Google Assistant 4K Cinema HDR Noise Reduction Local Dimming 4K Upscaler Nano Accuracy |
Flicker-free technology Low Blue Light Wide Color Gamut AMD FreeSync technology DCR (Dynamic Contrast Ratio) |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 57.13 in 145.1 cm 1451 mm 4.76 ft |
|
| Inaltime Carcasa | 33.07 in 84 cm 840 mm 2.76 ft |
|
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 300 x 300 | 75 x 75 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | No | Yes |
| Interval Ajustare Inaltime | 110 mm 11 cm 4.3307 in 0.3609 ft |
|
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | Yes |
| Rotatie spre Stanga | 15 ° | |
| Rotatie spre Dreapta | 15 ° | |
| Suport Inclare Fata/Spate | No | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | |
| Inclinare Ecran pe Spate | 15 ° | |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 60 Hz | 48 Hz - 165 Hz |
| Frecventa Digitala pe Orizontala | 52.28 kHz - 183.15 kHz | |
| Tehnologie Interpolare Ecran | TruMotion | |
| Valoare Interpolare Ecran | 100 | |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | PPI | NULL |
| Accesorii | ||
| Extra | 3.5 mm composite adapter Magic remote control - AN-MR19 |
HDMI 2.0 cable |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | ENERGY STAR RoHS UL/cUL |
RoHS |
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | 10 % - 85 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
-20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 85 % |
| LG 65SM8200PLA | Cooler Master GM27-CF |