0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | LG 55NANO776PA | Panasonic TX-65GX800 |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | TV | TV |
| An Fabricatie | 2021 | 2019 |
| Brand | LG | Panasonic |
| Seria Modelului | Nano77 | GX800 |
| Model | 55NANO776PA | TX-65GX800 |
| Alias | TX-65GX800B TX-65GX800E |
|
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 55" (inches) | 65" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 54.65 in 138.8 cm 1388 mm 4.55 ft |
64.53 in 163.9 cm 1639 mm 5.38 ft |
| Latime Ecran | 47.62 in 121 cm 1209.6 mm 3.97 ft |
56.24 in 142.9 cm 1428.51 mm 4.69 ft |
| Inaltime Ecran | 26.79 in 68 cm 680.4 mm 2.23 ft |
31.64 in 80.4 cm 803.538 mm 2.64 ft |
| Tip Ecran | IPS | |
| Display Bit Depth | 10 bits (8 bits + FRC) | 10 bits (8 bits + FRC) |
| Frame Rate Control | Yes | Yes |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | 1073741824 |
| Biti | 30 | 30 |
| Aspect Ecran | 16:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 3840 x 2160 | 3840 x 2160 |
| Screen Pixel Pitch | 0.315 mm | 0.372 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 80 ppi | 68 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 93.2 % | 93.65 % |
| Sursa Iluminare | Direct LED | Edge LED |
| Nivel Luminozitate Maxima | 500 cd/m² | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| HDR | HDR10 Pro HLG (Hybrid Log Gamma) |
HDR10 HDR10+ HLG (Hybrid Log Gamma) Dolby Vision HLG Photo |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 2.29 in 5.8 cm 58.1 mm 0.19 ft |
2.6 in 6.6 cm 66 mm 0.22 ft |
| Greutate Carcasa | 14.8 kg 33 lbs |
26 kg 57 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 48.62 in 123.5 cm 1235 mm 4.05 ft |
57.24 in 145.4 cm 1454 mm 4.77 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 30.47 in 77.4 cm 774 mm 2.54 ft |
35.43 in 90 cm 900 mm 2.95 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 9.13 in 23.2 cm 232 mm 0.76 ft |
13.7 in 34.8 cm 348 mm 1.14 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 15 kg 33 lbs |
28.5 kg 63 lbs |
| Culoare Carcasa | Gray Silver | Black |
| Hardware | ||
| Nuclee Procesor | 4 | |
| TV Tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-C DVB-T DVB-T2 DVB-S DVB-S2 |
DVB-T Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T2 DVB-C DVB-S2 |
| Camera Web Integrata | No | No |
| Retea | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Wi-Fi Direct DLNA Bluetooth 5.0 |
LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Bluetooth Wi-Fi Direct DLNA |
| Conectivitate | 3 x HDMI 2.0 1 x Satellite In (Main; F-type female) 1 x Antenna (RF) (female) 1 x CI+ 1.4 1 x Optical Audio Out 2 x USB 2.0 1 x Ethernet RJ45 |
1 x Ethernet RJ45 3 x HDMI 2.1 (ARC; CEC) 1 x CI+ 1.4 1 x AV Composite In (Video + L/R) 1 x Optical Audio Out 1 x AV Component In (YPbPr + L/R) 1 x Satellite In (Main; F-type female) 1 x USB 2.0 (max 0.5 A) 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x USB 3.0 (max 0.9 A) 1 x Antenna (RF) (female) |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 10W | 2 x 10W |
| Caracteristici | ||
| Sistem Operare | webOS 6.0 | my Home Screen 4.0 |
| Caracteristici Speciale | Noise Reduction LG Local Contrast NanoCell technology Nano Color AI Brightness Control Home Dashboard HDR Gaming Interest Group (HGiG) LG ThinQ AI Image Enhancing Active HDR Filmmaker Mode Amazon Alexa Apple Homekit HDR Dynamic Tone Mapping Game Optimizer Intelligent Voice Recognition Apple Airplay2 Next Picks Magic Explorer Advanced Color Enhancer 3-sided Cinema Screen Google Assistant (n/a for the UK and Germany) Apple TV 4K Upscaling Dynamic Color |
Dynamic HDR Effect Wide Colour Spectrum HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) 2.2 PVR HDR Brightness Enhancer Light sensor Voice command TV Anywhere Image Processor - HCX Intelligent Processor HDR Bright Panel Plus Auto Low Latency Mode Viera Link (HDMI CEC) Local Dimming Brilliant Contrast Picture-and-Text |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 48.62 in 123.5 cm 1235 mm 4.05 ft |
57.24 in 145.4 cm 1454 mm 4.77 ft |
| Inaltime Carcasa | 28.15 in 71.5 cm 715 mm 2.35 ft |
33.19 in 84.3 cm 843 mm 2.77 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 300 x 300 | 400 x 200 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | No | No |
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | No |
| Suport Inclare Fata/Spate | No | No |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 50 Hz / 60 Hz | 60 Hz |
| Tehnologie Interpolare Ecran | TruMotion | Backlight Motion Rate |
| Valoare Interpolare Ecran | 100 | 1600 |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | TM | BMR |
| Accesorii | ||
| Extra | Magic Remote Control - MR21 | |
| Certificate si Standarde | ||
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
0 °C - 35 °C 32 °F - 95 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | 20 % - 80 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
|
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 85 % |
| LG 55NANO776PA | Panasonic TX-65GX800 |