0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | LG 50NANO766QA | Hisense 50A7100F |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | TV | TV |
| An Fabricatie | 2022 | 2020 |
| Brand | LG | Hisense |
| Seria Modelului | Nano76 | |
| Model | 50NANO766QA | 50A7100F |
| Alias | 50NANO769QA 50NANO763QA |
|
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 50" (inches) | 50" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 49.49 in 125.7 cm 1257 mm 4.12 ft |
49.49 in 125.7 cm 1257 mm 4.12 ft |
| Latime Ecran | 43.14 in 109.6 cm 1095.84 mm 3.6 ft |
43.14 in 109.6 cm 1095.84 mm 3.6 ft |
| Inaltime Ecran | 24.27 in 61.6 cm 616.41 mm 2.02 ft |
24.27 in 61.6 cm 616.41 mm 2.02 ft |
| Tip Ecran | VA | VA |
| Display Bit Depth | 10 bits (8 bits + FRC) | 10 bits (8 bits + FRC) |
| Frame Rate Control | Yes | Yes |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | 1073741824 |
| Biti | 30 | 30 |
| Aspect Ecran | 16:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 3840 x 2160 | 3840 x 2160 |
| Screen Pixel Pitch | 0.285 mm | 0.285 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 89 ppi | 89 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 92.56 % | 93.41 % |
| Sursa Iluminare | Direct LED | Direct LED |
| Rec.2020 | 54 | |
| Luminozitate | 300 cd/m² | |
| Contrast Ecran | 4000 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Screen Input Lag | 20 ms | |
| HDR | HDR10 Pro HLG (Hybrid Log Gamma) |
HDR10 HLG (Hybrid Log Gamma) |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 2.27 in 5.8 cm 57.7 mm 0.19 ft |
3.23 in 8.2 cm 82 mm 0.27 ft |
| Greutate Carcasa | 12.6 kg 28 lbs |
9.8 kg 22 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 44.13 in 112.1 cm 1121 mm 3.68 ft |
43.94 in 111.6 cm 1116 mm 3.66 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 27.64 in 70.2 cm 702 mm 2.3 ft |
27.91 in 70.9 cm 709 mm 2.33 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 9.8 in 24.9 cm 249 mm 0.82 ft |
8.9 in 22.6 cm 226 mm 0.74 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 13.7 kg 30 lbs |
9.9 kg 22 lbs |
| Culoare Carcasa | Black | Black |
| Hardware | ||
| Chipset Procesor | MStar MSD6886 | |
| Nuclee Procesor | 4 | 4 |
| TV Tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-C DVB-S2 DVB-T DVB-T2 DVB-S |
Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S2 DVB-S |
| Camera Web Integrata | No | No |
| Retea | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Wi-Fi Direct DLNA Bluetooth 5.0 |
LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) Bluetooth Wi-Fi Direct |
| Conectivitate | 3 x HDMI 2.0 1 x Satellite In (F-type female) 1 x Antenna (RF) (female) 1 x CI+ 2.0 1 x Optical Audio Out 2 x USB 2.0 1 x Ethernet RJ45 |
3 x HDMI 2.0 (ARC; CEC) 1 x Satellite In (Main; F-type female) 1 x Optical Audio Out 1 x Antenna (RF) (female) 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x AV Composite In (Video + L/R) 2 x USB 2.0 (max 0.5 A) 1 x CI+ 1.4 1 x Ethernet RJ45 |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 10W | 2 x 8W |
| Caracteristici | ||
| Sistem Operare | webOS 22 | VIDAA U3.0 |
| Caracteristici Speciale | Ultra Luminance Nano Color Prime Video NVIDIA GeForce NOW AI Brightness Control Home Dashboard HDR Gaming Interest Group (HGiG) NanoCell technology Intelligent Voice Recognition AI Genre Selection Filmmaker Mode Amazon Alexa (Differ by region) Apple Airplay2 HDR Dynamic Tone Mapping Game Optimizer LG ThinQ AI Amazon Echo (Differ by region) Stadia Cloud Gaming Netflix AI Picture Pro Active HDR Google Assistant (Differ by region) Apple Homekit AI 4K Upscaling Apple TV |
Anyview Cast Anyview Stream HbbTV 2.0.2 Noise Reduction Netflix DisplaySpecifications 4K Upscaling VEWD Internet browser Amazon Prime Video YouTube |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 44.13 in 112.1 cm 1121 mm 3.68 ft |
43.94 in 111.6 cm 1116 mm 3.66 ft |
| Inaltime Carcasa | 25.63 in 65.1 cm 651 mm 2.14 ft |
25.51 in 64.8 cm 648 mm 2.13 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 200 x 200 | 300 x 200 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | No | No |
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | No |
| Suport Inclare Fata/Spate | No | No |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 50 Hz / 60 Hz | 50 Hz / 60 Hz |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | NULL |
| Accesorii | ||
| Extra | Magic Remote Control - MR22 | |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | RoHS | |
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
5 °C - 35 °C 41 °F - 95 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | 20 % - 80 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
|
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 85 % |
| LG 50NANO766QA | Hisense 50A7100F |