0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | LG 49WL95C | LG 32GN600 |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | Monitor |
| An Fabricatie | 2018 | 2020 |
| Brand | LG | LG |
| Seria Modelului | UltraGear | |
| Model | 49WL95C | 32GN600 |
| Alias | 32GN600-B UltraGear 32GN600 |
|
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 49" (inches) | 32" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 49 in 124.5 cm 1244.6 mm 4.08 ft |
31.54 in 80.1 cm 801 mm 2.63 ft |
| Latime Ecran | 47.17 in 119.8 cm 1198.08 mm 3.93 ft |
27.45 in 69.7 cm 697.344 mm 2.29 ft |
| Inaltime Ecran | 13.27 in 33.7 cm 336.96 mm 1.11 ft |
15.44 in 39.2 cm 392.256 mm 1.29 ft |
| Dimensiune Curba Ecran | 3800 | |
| Tip Ecran | IPS | VA |
| Display Bit Depth | 10 bits (8 bits + FRC) | 8 bits |
| Frame Rate Control | Yes | |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | 16777216 |
| Biti | 30 | 24 |
| Aspect Ecran | 36:10 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 5120 x 1440 | 2560 x 1440 |
| Screen Pixel Pitch | 0.23 mm | 0.272 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 108 ppi | 93 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 90.85 % | 89.42 % |
| Sursa Iluminare | W-LED | W-LED |
| sRGB | 99 % | 95 % |
| Luminozitate | 350 cd/m² | 350 cd/m² |
| Contrast Ecran | 1000 : 1 | 3000 : 1 |
| Contrast Dinamic Ecran | 100000 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Timp Minim de Raspuns | 5 ms | 5 ms |
| Timp Mediu de Raspuns | 9 ms | |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte (3H) | Anti-glare/Matte (3H) |
| HDR | HDR10 | HDR10 |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 4.5 in 11.4 cm 114.2 mm 0.37 ft |
3.05 in 7.8 cm 77.5 mm 0.25 ft |
| Greutate Carcasa | 12.6 kg 28 lbs |
5.2 kg 11 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 47.84 in 121.5 cm 1215.1 mm 3.99 ft |
28.14 in 71.5 cm 714.7 mm 2.34 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 17.07 in 43.4 cm 433.5 mm 1.42 ft |
20.28 in 51.5 cm 515.1 mm 1.69 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 12.1 in 30.7 cm 307.3 mm 1.01 ft |
8.85 in 22.5 cm 224.8 mm 0.74 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 15.2 kg 33 lbs |
5.9 kg 13 lbs |
| Culoare Carcasa | Black, White, Gold | Black |
| Hardware | ||
| TV Tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C |
|
| Camera Web Integrata | No | No |
| Retea | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) Wi-Fi Direct DLNA |
|
| Conectivitate | 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 4 x USB 3.0 (downstream) 1 x USB 3.1 (Type-C - 85 W) |
1 x 3.5 mm Audio Out 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 10W | |
| Caracteristici | ||
| Caracteristici Speciale | Crosshair Flicker-free technology Dynamic Action Sync Light sensor HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) DDC/CI 6-Axis Control Picture-by-Picture Black Stabilizer Screen Split |
AMD FreeSync Premium Super Resolution+ Smart Energy Saving Black Stabilizer Low Blue Light DDC/CI Dynamic Action Sync Reader Mode NVIDIA G-Sync Compatible Dual Controller Color Weakness 3-Side Virtually Borderless Display Picture-in-Picture Flicker-free technology Adaptive-Sync technology HDR Effect |
| Caracteristici Extra | Anti-theft stand lock slot | Anti-theft stand lock slot - Kensington |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 47.84 in 121.5 cm 1215.1 mm 3.99 ft |
28.14 in 71.5 cm 714.7 mm 2.34 ft |
| Inaltime Carcasa | 14.4 in 36.6 cm 365.7 mm 1.2 ft |
16.85 in 42.8 cm 428 mm 1.4 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 100 x 100 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | Yes | No |
| Interval Ajustare Inaltime | 110 mm 11 cm 4.3307 in 0.3609 ft |
|
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | Yes | No |
| Rotatie spre Stanga | 15 ° | |
| Rotatie spre Dreapta | 15 ° | |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | 5 ° |
| Inclinare Ecran pe Spate | 15 ° | 15 ° |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 60 Hz | 48 Hz - 165 Hz |
| Tehnologie Interpolare Ecran | Clear Motion Picture | |
| Valoare Interpolare Ecran | 600 | |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | CMI | NULL |
| Accesorii | ||
| Extra | DisplayPort cable HDMI cable |
HDMI cable |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | BSMI CCC CE cTick ENERGY STAR FCC Class B UL/cUL |
|
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | 10 % - 80 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
-20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 85 % | 5 % - 85 % |
| LG 49WL95C | LG 32GN600 |