0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | LG 43UQ80006LB | Cooler Master GM32-FQ |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | TV | Monitor |
| An Fabricatie | 2022 | 2021 |
| Brand | LG | Cooler Master |
| Seria Modelului | UQ80 | |
| Model | 43UQ80006LB | GM32-FQ |
| Alias | 43UQ80003LB 43UQ80009LB |
CMI-GM32-FQ |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 43" (inches) | 32" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 42.52 in 108 cm 1080 mm 3.54 ft |
31.54 in 80.1 cm 801 mm 2.63 ft |
| Latime Ecran | 37.05 in 94.1 cm 941.184 mm 3.09 ft |
27.45 in 69.7 cm 697.344 mm 2.29 ft |
| Inaltime Ecran | 20.84 in 52.9 cm 529.416 mm 1.74 ft |
15.44 in 39.2 cm 392.256 mm 1.29 ft |
| Producator Ecran | BOE | |
| Tip Ecran | VA | IPS-ADS |
| Display Bit Depth | 8 bits | 10 bits (8 bits + FRC) |
| Frame Rate Control | No | Yes |
| Numar Maxim de Culori | 16777216 | 1073741824 |
| Biti | 24 | 30 |
| Aspect Ecran | 16:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 3840 x 2160 | 2560 x 1440 |
| Screen Pixel Pitch | 0.245 mm | 0.272 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 103 ppi | 93 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 91.36 % | |
| Sursa Iluminare | Direct LED | W-LED |
| DCI P3 | 95% | |
| sRGB | 130 % | |
| Luminozitate | 250 cd/m² | |
| Contrast Ecran | 1200 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Timp Minim de Raspuns | 5 ms | |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte (3H) | |
| HDR | HDR10 Pro HLG (Hybrid Log Gamma) |
DisplayHDR 400 |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 2.25 in 5.7 cm 57.1 mm 0.19 ft |
|
| Greutate Carcasa | 8.8 kg 19 lbs |
|
| Adancime Carcasa cu Suport | 38.07 in 96.7 cm 967 mm 3.17 ft |
|
| Inaltime Carcasa cu Suport | 24.49 in 62.2 cm 622 mm 2.04 ft |
|
| Adancime Ecran cu Suport | 8.5 in 21.6 cm 216 mm 0.71 ft |
|
| Greutate Ecran cu Suport | 8.9 kg 20 lbs |
|
| Culoare Carcasa | Black | Black |
| Hardware | ||
| Nuclee Procesor | 4 | |
| TV Tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T2 DVB-C DVB-S2 DVB-T DVB-S |
|
| Camera Web Integrata | No | No |
| Retea | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Wi-Fi Direct DLNA Bluetooth 5.0 |
|
| Conectivitate | 3 x HDMI 2.0 1 x Satellite In (F-type female) 1 x Antenna (RF) (female) 1 x CI+ 2.0 1 x Optical Audio Out 2 x USB 2.0 1 x Ethernet RJ45 |
1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x USB (Type-A; Gen 1; downstream) 2 x HDMI 2.0 |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 10W | 2 x 2W |
| Caracteristici | ||
| Sistem Operare | webOS 22 | |
| Caracteristici Speciale | NVIDIA GeForce NOW Active HDR Intelligent Voice Recognition Illuminance Green sensor Stadia Cloud Gaming LG ThinQ AI Alexa Google Assistant Apple Homekit Filmmaker Mode Home Dashboard HDR Dynamic Tone Mapping Netflix Disney+ Voice command Apple AirPlay 2 4K Upscaling HDR Gaming Interest Group (HGiG) Game Dashboard AI Brightness Control Game Optimizer |
Low Blue Light NVIDIA G-Sync Compatible AMD FreeSync Premium Flicker-free technology |
| Caracteristici Extra | Anti-theft stand lock slot - Kensington | |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 38.07 in 96.7 cm 967 mm 3.17 ft |
|
| Inaltime Carcasa | 22.2 in 56.4 cm 564 mm 1.85 ft |
|
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 200 x 200 | 100 x 100 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | No | Yes |
| Interval Ajustare Inaltime | 110 mm 11 cm 4.3307 in 0.3609 ft |
|
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | Yes |
| Rotatie spre Stanga | 15 ° | |
| Rotatie spre Dreapta | 15 ° | |
| Suport Inclare Fata/Spate | No | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | |
| Inclinare Ecran pe Spate | 15 ° | |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 50 Hz / 60 Hz | 48 Hz - 165 Hz |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | NULL |
| Accesorii | ||
| Extra | Magic remote control | HDMI cable |
| Certificate si Standarde | ||
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | 10 % - 80 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
-20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 85 % | 5 % - 85 % |
| LG 43UQ80006LB | Cooler Master GM32-FQ |