0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | LG 43UP75006LF | LG OLED48C29LB |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | TV | TV |
| An Fabricatie | 2021 | 2022 |
| Brand | LG | LG |
| Seria Modelului | UP75 | C2 |
| Model | 43UP75006LF | OLED48C29LB |
| Alias | 43UP75006 43UP75003LF 43UP75003 |
OLED48C28LB OLED48C27LA OLED48C24LA OLED48C21LA OLED48C22LB OLED48C25LB OLED48C26LA OLED48C26LB OLED48C2AUA OLED48C2ENA |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 43" (inches) | 48" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 42.52 in 108 cm 1080 mm 3.54 ft |
47.6 in 120.9 cm 1209 mm 3.97 ft |
| Latime Ecran | 37.05 in 94.1 cm 941.184 mm 3.09 ft |
41.5 in 105.4 cm 1054.08 mm 3.46 ft |
| Inaltime Ecran | 20.84 in 52.9 cm 529.416 mm 1.74 ft |
23.34 in 59.3 cm 592.92 mm 1.95 ft |
| Producator Ecran | LG Display | LG Display |
| Tip Ecran | IPS | OLED evo |
| Display Bit Depth | 8 bits | 10 bits |
| Frame Rate Control | No | No |
| Numar Maxim de Culori | 16777216 | 1073741824 |
| Biti | 24 | 30 |
| Aspect Ecran | 16:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 3840 x 2160 | 3840 x 2160 |
| Screen Pixel Pitch | 0.245 mm | 0.275 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 103 ppi | 92 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 89.53 % | 94.43 % |
| Sursa Iluminare | Direct LED | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Timp Minim de Raspuns | 1 ms | |
| HDR | HDR10 Pro HLG (Hybrid Log Gamma) |
HLG (Hybrid Log Gamma) Dolby Vision Dolby Vision IQ HDR10 Pro |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 3.35 in 8.5 cm 85 mm 0.28 ft |
1.85 in 4.7 cm 46.9 mm 0.15 ft |
| Greutate Carcasa | 8 kg 18 lbs |
14.9 kg 33 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 38.31 in 97.3 cm 973 mm 3.19 ft |
42.17 in 107.1 cm 1071 mm 3.51 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 24.06 in 61.1 cm 611 mm 2 ft |
25.59 in 65 cm 650 mm 2.13 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 7.36 in 18.7 cm 187 mm 0.61 ft |
9.88 in 25.1 cm 251 mm 0.82 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 8.1 kg 18 lbs |
18 kg 40 lbs |
| Culoare Carcasa | Black | Titan Gray |
| Hardware | ||
| Nuclee Procesor | 4 | 4 |
| TV Tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T2 DVB-C DVB-S2 DVB-T DVB-S |
Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S2 DVB-S |
| Camera Web Integrata | No | No |
| Retea | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Wi-Fi Direct DLNA Bluetooth 5.0 |
LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Wi-Fi Direct DLNA Bluetooth 5.0 Wi-Fi TV On TV On With Mobile |
| Conectivitate | 2 x HDMI 2.0 1 x Satellite In (Main; F-type female) 1 x Antenna (RF) (female) 1 x CI+ 1.4 1 x Optical Audio Out 1 x USB 2.0 1 x Ethernet RJ45 |
4 x HDMI 2.1 1 x Satellite In (Main; F-type female) 1 x Antenna (RF) (female) 1 x IR Out 1 x CI+ 2.0 1 x S/PDIF 3 x USB 2.0 1 x Ethernet RJ45 |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 10W | 2 x 10W |
| Subwoofer Integrat | 2 x 10 | |
| Caracteristici | ||
| Sistem Operare | webOS 6.0 | webOS 22 |
| Caracteristici Speciale | LG ThinQ AI Voice command Active HDR Image Enhancing Illuminance Green sensor Low Input Lag Intelligent Voice Recognition AI Brightness Control Google Assistant Apple AirPlay 2 Dynamic Color Home Dashboard HDR Dynamic Tone Mapping LG Local Contrast Disney+ Netflix Alexa 2-step noise reduction HDR Gaming Interest Group (HGiG) Filmmaker Mode 4K Upscaler Game Optimizer |
Magic Tap Perfect Black HDR Gaming Interest Group (HGiG) LG Voice Search LG ThinQ AI AI Genre Selection Prime Video Game Optimizer Filmmaker Mode Infinite Contrast Pixel Dimming Google Assistant (differ by region) Remote Voice Recognition AI Picture Pro Netflix NVIDIA G-SYNC Compatible Brightness Booster Amazon Echo Connection (differ by region) Apple Airplay 2 Dynamic Tone Mapping Pro Youtube Stadia Cloud Gaming Cinema HDR OLED Motion Google Home Connection (differ by region) AMD FreeSync Premium Next Picks Magic Explorer Perfect Color Intelligent Voice Recognition Multi View (differ by region) Amazon Alexa (differ by region) AI 4K Upscaling Disney+ Apple Homekit AI Brightness Control Apple TV+ NVIDIA GeForce Now |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 38.31 in 97.3 cm 973 mm 3.19 ft |
42.17 in 107.1 cm 1071 mm 3.51 ft |
| Inaltime Carcasa | 22.52 in 57.2 cm 572 mm 1.88 ft |
24.33 in 61.8 cm 618 mm 2.03 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 200 x 200 | 300 x 200 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | No | No |
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | No |
| Suport Inclare Fata/Spate | No | No |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 50 Hz / 60 Hz | 40 Hz - 120 Hz |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | NULL |
| Accesorii | ||
| Extra | Magic remote control - MR21 | Magic remote control - MR22GN (NFC) |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | ENERGY STAR RoHS |
TUV Rheinland Eye Comfort Display Certified UL Verified Flicker-Free & Low Blue Light Display |
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | 10 % - 80 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
-20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 85 % | 5 % - 85 % |
| LG 43UP75006LF | LG OLED48C29LB |