0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | LG 43UN700 | NEC E243F |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | TV | Monitor |
| An Fabricatie | 2019 | 2020 |
| Brand | LG | NEC |
| Seria Modelului | UN700 | MultiSync |
| Model | 43UN700 | E243F |
| Alias | 43UN700-B | |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 43" (inches) | 24" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 42.52 in 108 cm 1080 mm 3.54 ft |
23.81 in 60.5 cm 604.7 mm 1.98 ft |
| Latime Ecran | 37.05 in 94.1 cm 941.184 mm 3.09 ft |
20.75 in 52.7 cm 527.04 mm 1.73 ft |
| Inaltime Ecran | 20.84 in 52.9 cm 529.416 mm 1.74 ft |
11.67 in 29.6 cm 296.46 mm 0.97 ft |
| Tip Ecran | IPS | IPS |
| Display Bit Depth | 10 bits | 8 bits |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | 16777216 |
| Biti | 30 | 24 |
| Aspect Ecran | 16:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 3840 x 2160 | 1920 x 1080 |
| Screen Pixel Pitch | 0.245 mm | 0.275 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 103 ppi | 92 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 89.3 % | 90.65 % |
| Sursa Iluminare | W-LED | W-LED |
| sRGB | 101.6 % | |
| Adobe RGB 1998 | 75.3 % | |
| NTSC 1953 | 72 % | 72 % |
| Luminozitate | 400 cd/m² | 250 cd/m² |
| Contrast Ecran | 1000 : 1 | 1000 : 1 |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Timp Minim de Raspuns | 8 ms | 6 ms |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte (3H) | Anti-glare/Matte |
| HDR | HDR10 | |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 2.8 in 7.1 cm 71.12 mm 0.23 ft |
1.84 in 4.7 cm 46.8 mm 0.15 ft |
| Greutate Carcasa | 13.79 kg 30 lbs |
3.5 kg 8 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 38.1 in 96.8 cm 967.74 mm 3.18 ft |
21.19 in 53.8 cm 538.1 mm 1.77 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 25.5 in 64.8 cm 647.7 mm 2.13 ft |
13.09 in 33.3 cm 332.6 mm 1.09 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 10.8 in 27.4 cm 274.32 mm 0.9 ft |
7.48 in 19 cm 190 mm 0.62 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 17.51 kg 39 lbs |
5.5 kg 12 lbs |
| Culoare Carcasa | Black | Black |
| Hardware | ||
| Camera Web Integrata | No | No |
| Retea | LAN | |
| Conectivitate | 4 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x USB (Type-C; 60W) 2 x USB 3.0 (downstream) |
1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x USB (Type-C; upstream; 65W) 3 x USB 3.1 (Type-A; Gen 1; downstream) |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 10W | 2 x 1W |
| Caracteristici | ||
| Caracteristici Speciale | Color Weakness Dual Controller Super Resolution+ Flicker Safe Picture-by-Picture HDR Effect Dynamic Action Sync Black Stabilizer Picture-in-Picture Color Calibrated Reader Moder |
DDC2B Dynamic Video Mode Flicker-free technology NaViSet Administrator 2 Software Low Blue Light ECO Mode Ambix No Touch Auto Adjust DDC/CI XtraView |
| Caracteristici Extra | Anti-theft stand lock slot - Kensington | |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 38.1 in 96.8 cm 967.74 mm 3.18 ft |
21.19 in 53.8 cm 538.1 mm 1.77 ft |
| Inaltime Carcasa | 22.7 in 57.7 cm 576.58 mm 1.89 ft |
12.61 in 32 cm 320.3 mm 1.05 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 200 x 200 | 100 x 100 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | No | Yes |
| Interval Ajustare Inaltime | 130 mm 13 cm 5.1181 in 0.4265 ft |
|
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | Yes |
| Pivotare la Stanga | 90 ° | |
| Pivotare la Dreapta | 90 ° | |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | Yes |
| Rotatie spre Stanga | 170 ° | |
| Rotatie spre Dreapta | 170 ° | |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | 5 ° |
| Inclinare Ecran pe Spate | 20 ° | 25 ° |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 60 Hz | 50 Hz - 75 Hz |
| Frecventa Digitala pe Orizontala | 31.5 kHz - 83 kHz | |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | NULL |
| Accesorii | ||
| Extra | Remote control | |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | Energy Star 8.0 ISO 9241-307 Class I RoHS TCO Certified Displays 8.0 WEEE |
|
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 5 °C - 35 °C 41 °F - 95 °F |
|
| Safe Operating Humidity Level | 20 % - 80 % | |
| Temperatura Stocare Interna | -10 °C - 60 °C 14 °F - 140 °F |
|
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 10 % - 85 % | |
| Nivel Altitudine Maxima de Functionare | 5000 | |
| Nivel Altitudine Maxim de Stocare | 12192 |
| LG 43UN700 | NEC E243F |