0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | LG 43NANO766QA | Sony KD-43X80J |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | TV | TV |
| An Fabricatie | 2022 | 2021 |
| Brand | LG | Sony |
| Seria Modelului | Nano76 | X80J |
| Model | 43NANO766QA | KD-43X80J |
| Alias | 43NANO769QA 43NANO763QA |
KD-43X81J |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 43" (inches) | 43" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 42.52 in 108 cm 1080 mm 3.54 ft |
42.52 in 108 cm 1080 mm 3.54 ft |
| Latime Ecran | 37.05 in 94.1 cm 941.184 mm 3.09 ft |
37.05 in 94.1 cm 941.184 mm 3.09 ft |
| Inaltime Ecran | 20.84 in 52.9 cm 529.416 mm 1.74 ft |
20.84 in 52.9 cm 529.416 mm 1.74 ft |
| Tip Ecran | VA | IPS |
| Display Bit Depth | 10 bits (8 bits + FRC) | 10 bits (8 bits + FRC) |
| Frame Rate Control | Yes | Yes |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | 1073741824 |
| Biti | 30 | 30 |
| Aspect Ecran | 16:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 3840 x 2160 | 3840 x 2160 |
| Screen Pixel Pitch | 0.245 mm | 0.245 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 103 ppi | 103 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 91.36 % | 90.41 % |
| Sursa Iluminare | Direct LED | Direct LED |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| HDR | HDR10 Pro HLG (Hybrid Log Gamma) |
Dolby Vision HDR10 HLG (Hybrid Log Gamma) |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 2.27 in 5.8 cm 57.7 mm 0.19 ft |
2.76 in 7 cm 70 mm 0.23 ft |
| Greutate Carcasa | 9.2 kg 20 lbs |
10 kg 22 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 38.07 in 96.7 cm 967 mm 3.17 ft |
38.27 in 97.2 cm 972 mm 3.19 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 24.76 in 62.9 cm 629 mm 2.06 ft |
24.88 in 63.2 cm 632 mm 2.07 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 9.8 in 24.9 cm 249 mm 0.82 ft |
11.26 in 28.6 cm 286 mm 0.94 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 10.3 kg 23 lbs |
|
| Culoare Carcasa | Black | Black |
| Hardware | ||
| Procesor | ARM Cortex-A73 | |
| Nuclee Procesor | 4 | 4 |
| Marime Memorie RAM | 4 | |
| Stocare Interna | 16 | |
| TV Tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-C DVB-S2 DVB-T DVB-T2 DVB-S |
Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S DVB-S2 |
| Camera Web Integrata | No | No |
| Retea | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Wi-Fi Direct DLNA Bluetooth 5.0 |
LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Wi-Fi Direct DLNA Bluetooth 4.2 |
| Conectivitate | 3 x HDMI 2.0 1 x Satellite In (F-type female) 1 x Antenna (RF) (female) 1 x CI+ 2.0 1 x Optical Audio Out 2 x USB 2.0 1 x Ethernet RJ45 |
4 x HDMI 2.0 (CEC) 1 x Cable/Antenna In (F-type female) 1 x Optical Audio Out 1 x RS232 (C) 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x AV Composite In 3.5 mm jack 2 x USB 1 x Ethernet RJ45 |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 10W | 2 x 10W |
| Caracteristici | ||
| Sistem Operare | webOS 22 | Android 10 |
| Caracteristici Speciale | Ultra Luminance Nano Color Prime Video NVIDIA GeForce NOW AI Brightness Control Home Dashboard HDR Gaming Interest Group (HGiG) NanoCell technology Intelligent Voice Recognition AI Genre Selection Filmmaker Mode Amazon Alexa (Differ by region) Apple Airplay2 HDR Dynamic Tone Mapping Game Optimizer LG ThinQ AI Amazon Echo (Differ by region) Stadia Cloud Gaming Netflix AI Picture Pro Active HDR Google Assistant (Differ by region) Apple Homekit AI 4K Upscaling Apple TV |
Apple Airplay Apple Homekit Object-based HDR remaster Dynamic Contrast Enhancer Google Assistant Triluminos Pro Display Frame Dimming Chromecast built-in 4K X-Reality Pro Voice command Light sensor Alexa Live Color Technology |
| Caracteristici Extra | Minimalist Design | |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 38.07 in 96.7 cm 967 mm 3.17 ft |
38.27 in 97.2 cm 972 mm 3.19 ft |
| Inaltime Carcasa | 22.2 in 56.4 cm 564 mm 1.85 ft |
22.32 in 56.7 cm 567 mm 1.86 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 200 x 200 | 200 x 200 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | No | No |
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | No |
| Suport Inclare Fata/Spate | No | No |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 50 Hz / 60 Hz | 50 Hz / 60 Hz |
| Tehnologie Interpolare Ecran | Motionflow XR | |
| Valoare Interpolare Ecran | 200 | |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | XR |
| Accesorii | ||
| Extra | Magic Remote Control - MR22 | Voice remote control |
| Certificate si Standarde | ||
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | 10 % - 80 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
|
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 85 % |
| LG 43NANO766QA | Sony KD-43X80J |