0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | LG 38WP85C | AOC AGON AG493UCX2 |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | Monitor |
| An Fabricatie | 2021 | 2021 |
| Brand | LG | AOC |
| Model | 38WP85C | AGON AG493UCX2 |
| Alias | 38WP85C-W | AG493UCX2 |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 38" (inches) | 49" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 37.5 in 95.3 cm 952.5 mm 3.13 ft |
48.82 in 124 cm 1240 mm 4.07 ft |
| Latime Ecran | 34.62 in 87.9 cm 879.36 mm 2.89 ft |
46.93 in 119.2 cm 1191.94 mm 3.91 ft |
| Inaltime Ecran | 14.43 in 36.6 cm 366.4 mm 1.2 ft |
13.2 in 33.5 cm 335.232 mm 1.1 ft |
| Dimensiune Curba Ecran | 2300 | 1800 |
| Producator Ecran | LG Display | |
| Tip Ecran | IPS | VA |
| Display Bit Depth | 10 bits (8 bits + FRC) | 8 bits |
| Frame Rate Control | Yes | |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | 16777216 |
| Biti | 30 | 24 |
| Aspect Ecran | 24:10 | 36:10 |
| Rezolutie Ecran | 3840 x 1600 | 5120 x 1440 |
| Screen Pixel Pitch | 0.229 mm | 0.233 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 111 ppi | 109 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 91.33 % | 90.56 % |
| Sursa Iluminare | W-LED | W-LED |
| DCI P3 | 91% | |
| sRGB | 99 % | 121 % |
| NTSC 1953 | 100 % | |
| Luminozitate | 300 cd/m² | 550 cd/m² |
| Contrast Ecran | 1000 : 1 | 3000 : 1 |
| Contrast Dinamic Ecran | 80000000 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Timp Minim de Raspuns | 5 ms | |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte (3H) | Anti-glare/Matte |
| HDR | HDR10 | DisplayHDR 400 |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 3.83 in 9.7 cm 97.4 mm 0.32 ft |
6.03 in 15.3 cm 153.2 mm 0.5 ft |
| Greutate Carcasa | 6.4 kg 14 lbs |
10.9 kg 24 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 35.25 in 89.5 cm 895.4 mm 2.94 ft |
47.02 in 119.4 cm 1194.4 mm 3.92 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 19.19 in 48.7 cm 487.4 mm 1.6 ft |
18.41 in 46.8 cm 467.6 mm 1.53 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 10.24 in 26 cm 260 mm 0.85 ft |
12.13 in 30.8 cm 308 mm 1.01 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 8.3 kg 18 lbs |
14.4 kg 32 lbs |
| Culoare Carcasa | White | Black, Gray |
| Hardware | ||
| Camera Web Integrata | No | No |
| Conectivitate | 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x USB (Type-C; upstream; 90W; DP Alt Mode) 2 x USB 3.0 (Type-A; downstream) |
3 x USB 3.2 (Type-A; Gen 1; downstream) 3 x HDMI 2.0 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x DisplayPort 1.4 1 x USB (Type-C; upstream; 65W; DP Alt Mode) 1 x USB 3.2 (Type-B; Gen 1; upstream) |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 10W | 2 x 5W |
| Caracteristici | ||
| Caracteristici Speciale | AMD FreeSync Super Resolution+ Smart Energy Saving Black Stabilizer HDR Effect Color Weakness Mode Dual Controller Reader Mode Low Blue Light Flicker-free technology Color Calibrated 3-Side Virtually Borderless Design Picture-by-Picture Dynamic Action Sync Ambient Light Sensor Game mode |
AOC G-Menu AOC Game Color Motion Blur Reduction (MBR) technology Flicker-free technology KVM Switch Picture-by-Picture Game Modes (6) AOC Shadow Control 3-sided frameless design Low Blue light AMD FreeSync Premium Pro Low Input Lag |
| Caracteristici Extra | Anti-theft stand lock slot - Kensington | |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 35.25 in 89.5 cm 895.4 mm 2.94 ft |
47.02 in 119.4 cm 1194.4 mm 3.92 ft |
| Inaltime Carcasa | 15.51 in 39.4 cm 394 mm 1.29 ft |
14.54 in 36.9 cm 369.4 mm 1.21 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 100 x 100 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | Yes | Yes |
| Interval Ajustare Inaltime | 100 mm 10 cm 3.937 in 0.3281 ft |
100 mm 10 cm 3.937 in 0.3281 ft |
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | Yes |
| Rotatie spre Stanga | 15.5 ° | |
| Rotatie spre Dreapta | 15.5 ° | |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | 5 ° |
| Inclinare Ecran pe Spate | 20 ° | 15 ° |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 60 Hz | 48 Hz - 165 Hz |
| Frecventa Digitala pe Orizontala | 30 kHz - 250 kHz | |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | NULL |
| Accesorii | ||
| Extra | DisplayPort cable HDMI cable USB Type-C cable |
DisplayPort cable USB upstream cable USB Type-C cable Remote control |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | CCC CE CECP CEL CH RoHS cTUVus FCC Win10 |
|
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
|
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
|
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 85 % |
| LG 38WP85C | AOC AGON AG493UCX2 |