0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | LG 34WR50QC | MSI MEG 342C |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | Monitor |
| An Fabricatie | 2023 | 2022 |
| Brand | LG | MSI |
| Seria Modelului | UltraWide | |
| Model | 34WR50QC | MEG 342C |
| Alias | 34WR50QC-B | |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 34" (inches) | 34" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 34 in 86.4 cm 863.6 mm 2.83 ft |
34.18 in 86.8 cm 868.21 mm 2.85 ft |
| Latime Ecran | 31.25 in 79.4 cm 793.77 mm 2.6 ft |
31.5 in 80 cm 800.1 mm 2.63 ft |
| Inaltime Ecran | 13.39 in 34 cm 340.19 mm 1.12 ft |
13.27 in 33.7 cm 337.1 mm 1.11 ft |
| Dimensiune Curba Ecran | 1500 | 1800 |
| Producator Ecran | Samsung | |
| Tip Ecran | VA | QD-OLED |
| Display Bit Depth | 8 bits | 10 bits |
| Frame Rate Control | No | |
| Numar Maxim de Culori | 16777216 | 1073741824 |
| Biti | 24 | 30 |
| Aspect Ecran | 21:9 | 21:9 |
| Rezolutie Ecran | 3440 x 1440 | 3440 x 1440 |
| Screen Pixel Pitch | 0.232 mm | 0.23 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 110 ppi | 109 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 93.07 % | |
| Sursa Iluminare | W-LED | |
| DCI P3 | 99.3% | |
| sRGB | 99 % | 139.1 % |
| Adobe RGB 1998 | 97.8 % | |
| Luminozitate | 300 cd/m² | 250 cd/m² |
| Nivel Luminozitate Maxima | 1000 cd/m² | |
| Contrast Ecran | 3000 : 1 | |
| Contrast Dinamic Ecran | 1000000 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Timp Minim de Raspuns | 5 ms | 0.1 ms |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte (3H) | Anti-glare/Matte (3H) |
| HDR | HDR10 | HDR10 DisplayHDR 400 True Black |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 3.6 in 9.1 cm 91.4 mm 0.3 ft |
|
| Greutate Carcasa | 4.9 kg 11 lbs |
|
| Adancime Carcasa cu Suport | 31.9 in 81 cm 810.2 mm 2.66 ft |
|
| Greutate Ecran cu Suport | 5.9 kg 13 lbs |
|
| Culoare Carcasa | Black | Black |
| Hardware | ||
| Camera Web Integrata | No | No |
| Conectivitate | 1 x 3.5 mm Audio Out 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 |
2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out 4 x USB 3.2 (Type-A; Gen 1; downstream) 1 x USB 3.2 (Type-C; upstream; 90W; DP Alt Mode) |
| Audio | ||
| Caracteristici | ||
| Caracteristici Speciale | AMD FreeSync technology Super Resolution+ Auto Input Switch HDR Effect Color Weakness Mode Dual Controller Smart Energy Saving Picture-by-Picture Crosshair Black Stabilizer 3-sided Virtually Borderless Design Reader Mode Dynamic Action Sync Adaptive-Sync technology Flicker-free technology |
Gaming Intelligence (Sound Tune / Optix Scope / Smart Crosshair / Smartphone Remote Control) HMI 2.0 Quantum Dot Premium Color Low Blue Light Picture-by-Picture True Color Calibration MSI Mystic Light (front) KVM Switch 3-sided bezelless design Wide Color Gamut Picture-in-Picture Flicker-free technology Premium Color Mode |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 31.9 in 81 cm 810.2 mm 2.66 ft |
|
| Inaltime Carcasa | 14.1 in 35.8 cm 358.1 mm 1.17 ft |
|
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 100 x 100 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | No | Yes |
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | Yes |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | |
| Inclinare Ecran pe Spate | 15 ° | |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 60 Hz - 100 Hz | 48 Hz - 175 Hz |
| Frecventa Digitala pe Orizontala | 31.5 kHz - 113.3 kHz | 30 kHz - 274 kHz |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | NULL |
| Accesorii | ||
| Extra | DisplayPort cable | |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | RoHS TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
|
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | 10 % - 90 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
-20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 85 % | 10 % - 80 % |
| Nivel Altitudine Maxima de Functionare | 5000 | |
| Nivel Altitudine Maxim de Stocare | 12192 |
| LG 34WR50QC | MSI MEG 342C |