0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | LG 34WP60C | LG 34WL75C-B |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | Monitor |
| An Fabricatie | 2021 | 2019 |
| Brand | LG | LG |
| Seria Modelului | UltraWide | |
| Model | 34WP60C | 34WL75C-B |
| Alias | 34WP60C-B 34BP60C-B |
34WL75C |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 34" (inches) | 34" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 34 in 86.4 cm 863.6 mm 2.83 ft |
34 in 86.4 cm 863.6 mm 2.83 ft |
| Latime Ecran | 31.25 in 79.4 cm 793.77 mm 2.6 ft |
33.21 in 84.4 cm 843.6 mm 2.77 ft |
| Inaltime Ecran | 13.39 in 34 cm 340.19 mm 1.12 ft |
14.96 in 38 cm 380 mm 1.25 ft |
| Dimensiune Curba Ecran | 1800 | 1800 |
| Producator Ecran | LG Display | |
| Tip Ecran | VA | IPS |
| Display Bit Depth | 10 bits | 10 bits (8 bits + FRC) |
| Frame Rate Control | Yes | |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | 1073741824 |
| Biti | 30 | 30 |
| Aspect Ecran | 21:9 | 21:9 |
| Rezolutie Ecran | 3440 x 1440 | 3440 x 1440 |
| Screen Pixel Pitch | 0.232 mm | 0.233 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 110 ppi | 103 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 93.05 % | 91.82 % |
| Sursa Iluminare | W-LED | W-LED |
| sRGB | 99 % | 99 % |
| Luminozitate | 300 cd/m² | 250 cd/m² |
| Contrast Ecran | 3000 : 1 | 1000 : 1 |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Timp Minim de Raspuns | 5 ms | 5 ms |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte (3H) | Anti-glare/Matte (3H) |
| HDR | HDR10 | HDR10 |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 3.6 in 9.1 cm 91.44 mm 0.3 ft |
5.04 in 12.8 cm 128.1 mm 0.42 ft |
| Greutate Carcasa | 5.81 kg 13 lbs |
8.5 kg 19 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 31.9 in 81 cm 810.26 mm 2.66 ft |
34 in 86.3 cm 863.497 mm 2.83 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 19 in 48.3 cm 482.6 mm 1.58 ft |
20.01 in 50.8 cm 508.298 mm 1.67 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 8.9 in 22.6 cm 226.06 mm 0.74 ft |
10.49 in 26.6 cm 266.394 mm 0.87 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 6.76 kg 15 lbs |
10.433 kg 23 lbs |
| Culoare Carcasa | Black | Black |
| Hardware | ||
| Camera Web Integrata | No | No |
| Conectivitate | 1 x 3.5 mm Audio Out 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 |
1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out 2 x USB 3.0 (downstream) 2 x HDMI 2.0 |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 7W | |
| Caracteristici | ||
| Caracteristici Speciale | AMD FreeSync Premium Black Stabilizer Motion Blur Reduction Technology Crosshair Dynamic Action Sync Reader Mode Dual Controller Color Calibrated 3-sided Virtually Borderless Design Smart Energy Saving Flicker-free technology Adaptive-Sync technology HDR Effect |
HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) 2.2 Super Resolution+ Black Stabilizer Flicker-free technology |
| Caracteristici Extra | Anti-theft stand lock slot | |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 31.9 in 81 cm 810.26 mm 2.66 ft |
33.75 in 85.7 cm 857.2 mm 2.81 ft |
| Inaltime Carcasa | 14.1 in 35.8 cm 358.14 mm 1.18 ft |
16.04 in 40.7 cm 407.3 mm 1.34 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 100 x 200 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | No | Yes |
| Interval Ajustare Inaltime | 130 mm 13 cm 5.1181 in 0.4265 ft |
|
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | No |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | 14 ° |
| Inclinare Ecran pe Spate | 15 ° | 35 ° |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 48 Hz - 160 Hz | 56 Hz - 61 Hz |
| Frecventa Digitala pe Orizontala | 51.369 kHz - 124.72 kHz | |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | |
| Accesorii | ||
| Extra | HDMI cable | DisplayPort cable HDMI cable |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | CE cUL/UL Energy Star FCC-B J-Moss RoHS TUV-Type VCCI |
BSMI CCC CE cTick ENERGY STAR 7.0 ErP FCC Class B UL/cUL |
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | 10 % - 80 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
-20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 85 % | 5 % - 85 % |
| LG 34WP60C | LG 34WL75C-B |