0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | LG 34WL750-B | Skyworth 55U5A14G |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | TV |
| An Fabricatie | 2019 | 2018 |
| Brand | LG | Skyworth |
| Model | 34WL750-B | 55U5A14G |
| Alias | 34WL750 | |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 34" (inches) | 55" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 34 in 86.4 cm 863.6 mm 2.83 ft |
54.65 in 138.8 cm 1388 mm 4.55 ft |
| Latime Ecran | 32.98 in 83.8 cm 837.57 mm 2.75 ft |
47.62 in 121 cm 1209.6 mm 3.97 ft |
| Inaltime Ecran | 15.17 in 38.5 cm 385.39 mm 1.26 ft |
26.79 in 68 cm 680.4 mm 2.23 ft |
| Tip Ecran | IPS | IPS |
| Display Bit Depth | 10 bits (8 bits + FRC) | 10 bits (8 bits + FRC) |
| Frame Rate Control | Yes | Yes |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | 1073741824 |
| Biti | 30 | 30 |
| Aspect Ecran | 21:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 3440 x 1440 | 3840 x 2160 |
| Screen Pixel Pitch | 0.265 mm | 0.315 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 104 ppi | 80 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 88.88 % | 87.31 % |
| Sursa Iluminare | W-LED | Direct LED |
| Rec.2020 | 60 | |
| sRGB | 99 % | |
| Luminozitate | 250 cd/m² | 340 cd/m² |
| Nivel Luminozitate Maxima | 430 cd/m² | |
| Contrast Ecran | 1000 : 1 | 1100 : 1 |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Screen Input Lag | 14 ms | |
| Timp Minim de Raspuns | 5 ms | |
| Timp Mediu de Raspuns | 8 ms | |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte (3H) | |
| HDR | HDR10 | HDR10 |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 3.4 in 8.6 cm 86.4 mm 0.28 ft |
3.62 in 9.2 cm 92 mm 0.3 ft |
| Greutate Carcasa | 8.1 kg 18 lbs |
13.7 kg 30 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 34.44 in 87.5 cm 874.8 mm 2.87 ft |
48.9 in 124.2 cm 1242 mm 4.07 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 20.07 in 51 cm 509.9 mm 1.67 ft |
31.42 in 79.8 cm 798 mm 2.62 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 9.18 in 23.3 cm 233.2 mm 0.77 ft |
9.53 in 24.2 cm 242 mm 0.79 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 9.8 kg 22 lbs |
14 kg 31 lbs |
| Culoare Carcasa | Black | Black |
| Hardware | ||
| Chipset Procesor | MediaTek MT5893 | |
| Procesor | ARM Cortex-A73 | |
| Nuclee Procesor | 4 | |
| Frecventa Procesor | 1500 | |
| Placa Video | ARM Mali-G71 | |
| Marime Memorie RAM | 3 | |
| Stocare Interna | 16 | |
| TV Tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S2 DVB-S |
|
| Camera Web Integrata | No | No |
| Retea | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) Wi-Fi Direct |
|
| Conectivitate | 1 x 3.5 mm Audio In 1 x 3.5 mm Audio In 2 x USB 3.0 (downstream) 1 x DisplayPort 1.2 |
3 x HDMI 2.0 (ARC; CEC) 1 x D-sub 1 x SCART (via adapter) 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x S/PDIF 1 x Satellite In (Main; F-type female) 2 x USB 2.0 1 x Antenna (RF) (female) 1 x Ethernet RJ45 1 x CI+ 1.3 |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 13W | 2 x 8W |
| Caracteristici | ||
| Sistem Operare | Smart TV | |
| Caracteristici Speciale | Dual Controller HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) 2.2 Screen Split Black Stabilizer Dark Room Mode |
HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) 2.2 PVR |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 34.2 in 86.9 cm 868.8 mm 2.85 ft |
48.9 in 124.2 cm 1242 mm 4.07 ft |
| Inaltime Carcasa | 16.46 in 41.8 cm 418 mm 1.37 ft |
29.88 in 75.9 cm 759 mm 2.49 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 200 x 300 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | Yes | No |
| Interval Ajustare Inaltime | 115 mm 11.5 cm 4.5276 in 0.3773 ft |
|
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | No |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | No |
| Inclinare Ecran in Fata | 10 ° | |
| Inclinare Ecran pe Spate | 29 ° | |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 56 Hz - 61 Hz | 60 Hz |
| Frecventa Digitala pe Orizontala | 49.9 kHz - 125.9 kHz | |
| Tehnologie Interpolare Ecran | Video Perfection Index | |
| Valoare Interpolare Ecran | 800 | |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | SMO | |
| Accesorii | ||
| Extra | HDMI cable | IR extender cable |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | TÜV-Typ EPA Energy Star 6.0 UL FCC-B CE |
ENERGY STAR UL/cUL |
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
|
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % |
| LG 34WL750-B | Skyworth 55U5A14G |