0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | LG 34WK650 | Dell Alienware AW2720HF |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | Monitor |
| An Fabricatie | 2018 | 2019 |
| Brand | LG | Dell |
| Model | 34WK650 | Alienware AW2720HF |
| Alias | 34WK650-W | |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 34" (inches) | 27" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 34 in 86.4 cm 863.6 mm 2.83 ft |
26.97 in 68.5 cm 685 mm 2.25 ft |
| Latime Ecran | 31.49 in 80 cm 799.8 mm 2.62 ft |
23.49 in 59.7 cm 596.7 mm 1.96 ft |
| Inaltime Ecran | 13.18 in 33.5 cm 334.8 mm 1.1 ft |
13.22 in 33.6 cm 335.7 mm 1.1 ft |
| Producator Ecran | LG Display | |
| Tip Ecran | AH-IPS | IPS |
| Display Bit Depth | 8 bits (6 bits + FRC) | 8 bits |
| Frame Rate Control | Yes | No |
| Numar Maxim de Culori | 16777216 | 16777216 |
| Biti | 24 | 24 |
| Aspect Ecran | 21:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 2560 x 1080 | 1920 x 1080 |
| Screen Pixel Pitch | 0.315 mm | 0.311 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 81 ppi | 81 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 87.62 % | 89.12 % |
| Sursa Iluminare | W-LED | W-LED |
| sRGB | 99 % | 99 % |
| Luminozitate | 300 cd/m² | 350 cd/m² |
| Contrast Ecran | 1000 : 1 | 1000 : 1 |
| Contrast Dinamic Ecran | 5000000 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Timp Minim de Raspuns | 5 ms | 1 ms |
| Timp Mediu de Raspuns | 14 ms | |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte (3H) | Anti-glare/Matte (3H) |
| HDR | HDR10 | |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 2.01 in 5.1 cm 51 mm 0.17 ft |
3.1 in 7.9 cm 78.7 mm 0.26 ft |
| Greutate Carcasa | 5.9 kg 13 lbs |
4.6 kg 10 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 32.52 in 82.6 cm 826 mm 2.71 ft |
24.12 in 61.3 cm 612.7 mm 2.01 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 18.15 in 46.1 cm 461 mm 1.51 ft |
17.44 in 44.3 cm 443.1 mm 1.45 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 9.06 in 23 cm 230 mm 0.75 ft |
9.92 in 25.2 cm 251.9 mm 0.83 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 7.6 kg 17 lbs |
8.8 kg 19 lbs |
| Culoare Carcasa | White | Black |
| Hardware | ||
| Camera Web Integrata | No | No |
| Conectivitate | 1 x 3.5 mm Audio Out 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 |
1 x USB 3.1 (Gen 1; BC 1.2) 2 x USB 3.1 (Gen 1; downstream) 1 x DisplayPort 1.2 2 x 3.5 mm Audio Out 2 x HDMI 2.0 1 x USB 3.0 (Type-B; upstream) 1 x USB 3.1 (Gen 1) |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 5W | |
| Caracteristici | ||
| Caracteristici Speciale | Black Stabilizer Crosshair Super Resolution+ Dynamic Action Sync HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) Flicker-free technology DDC/CI 6-Axis Control Picture-in-Picture AMD FreeSync technology Screen Split 2.0 |
Built in cable-management Flicker-free technology Dynamic on-screen display AlienFX custom lighting AMD FreeSync technology |
| Caracteristici Extra | Anti-theft stand lock slot | |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 32.52 in 82.6 cm 826 mm 2.71 ft |
24.12 in 61.3 cm 612.7 mm 2.01 ft |
| Inaltime Carcasa | 14.57 in 37 cm 370 mm 1.21 ft |
14.44 in 36.7 cm 366.83 mm 1.2 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 100 x 100 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | Yes | Yes |
| Interval Ajustare Inaltime | 110 mm 11 cm 4.3307 in 0.3609 ft |
130 mm 13 cm 5.1181 in 0.4265 ft |
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | Yes |
| Pivotare la Stanga | 90 ° | |
| Pivotare la Dreapta | 90 ° | |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | Yes |
| Rotatie spre Stanga | 20 ° | |
| Rotatie spre Dreapta | 20 ° | |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | 5 ° |
| Inclinare Ecran pe Spate | 15 ° | 21 ° |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 56 Hz - 75 Hz | 48 Hz - 240 Hz |
| Frecventa Digitala pe Orizontala | 30 kHz - 90 kHz | 30 kHz - 255 kHz |
| Accesorii | ||
| Extra | Audio cable HDMI cable |
DisplayPort cable HDMI cable USB 3.0 upstream cable Stand base Stand riser I/O cover |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | BSMI CCC CE cTick ENERGY STAR 7.0 ErP FCC Class B UL/cUL |
|
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | 10 % - 80 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
-20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 85 % | 5 % - 90 % |
| Nivel Altitudine Maxima de Functionare | 5000 | |
| Nivel Altitudine Maxim de Stocare | 12192 |
| LG 34WK650 | Dell Alienware AW2720HF |