0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | LG 34GP83A | Acer CB382CUR |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | Monitor |
| An Fabricatie | 2020 | 2021 |
| Brand | LG | Acer |
| Seria Modelului | UltraGear | CB2 |
| Model | 34GP83A | CB382CUR |
| Alias | 34GP83A-B | UM.TB2EE.001 |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 34" (inches) | 38" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 34 in 86.4 cm 863.6 mm 2.83 ft |
37.5 in 95.3 cm 952.5 mm 3.13 ft |
| Latime Ecran | 31.49 in 80 cm 799.8 mm 2.62 ft |
34.76 in 88.3 cm 882.816 mm 2.9 ft |
| Inaltime Ecran | 13.18 in 33.5 cm 334.8 mm 1.1 ft |
14.48 in 36.8 cm 367.84 mm 1.21 ft |
| Dimensiune Curba Ecran | 3800 | 1900 |
| Producator Ecran | LG Display | |
| Tip Ecran | IPS | IPS |
| Display Bit Depth | 10 bits | 10 bits (8 bits + FRC) |
| Frame Rate Control | Yes | |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | 1073741824 |
| Biti | 30 | 30 |
| Aspect Ecran | 21:9 | 24:10 |
| Rezolutie Ecran | 3440 x 1440 | 3840 x 1600 |
| Screen Pixel Pitch | 0.233 mm | 0.23 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 109 ppi | 110 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 90.49 % | 90.25 % |
| Sursa Iluminare | W-LED | W-LED |
| DCI P3 | 98% | 95% |
| sRGB | 100 % | |
| Luminozitate | 400 cd/m² | 300 cd/m² |
| Contrast Ecran | 1000 : 1 | 1000 : 1 |
| Contrast Dinamic Ecran | 100000000 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 172 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Timp Minim de Raspuns | 1 ms | |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte (3H) | Anti-glare/Matte (3H) |
| HDR | DisplayHDR 400 | HDR10 |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 4.1 in 10.4 cm 104.14 mm 0.34 ft |
4.98 in 12.7 cm 126.6 mm 0.42 ft |
| Greutate Carcasa | 5.49 kg 12 lbs |
10.06 kg 22 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 32.3 in 82 cm 820.42 mm 2.69 ft |
35.31 in 89.7 cm 896.9 mm 2.94 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 18.3 in 46.5 cm 464.82 mm 1.53 ft |
17.58 in 44.7 cm 446.5 mm 1.46 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 12.3 in 31.2 cm 312.42 mm 1.03 ft |
10.59 in 26.9 cm 269 mm 0.88 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 7.62 kg 17 lbs |
13.95 kg 31 lbs |
| Culoare Carcasa | Black | Silver |
| Hardware | ||
| Camera Web Integrata | No | No |
| Conectivitate | 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x USB 3.0 (upstream) 2 x USB 3.0 (downstream) |
1 x USB 3.1 (Type-C; upstream; 90W; DP Alt Mode) 2 x HDMI 2.0 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x DisplayPort 1.2 (in) 4 x USB 3.0 (Type-A; downstream) 1 x USB 3.0 (Type-B; upstream) |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 7W | |
| Caracteristici | ||
| Caracteristici Speciale | Color Calibrated Crosshair Nvidia G-SYNC Compatible Flicker-free technology HDR Effect Reader Mode Game Mode Dynamic Action Sync AMD FreeSync Premium Smart Energy Saving Low Blue Light Black Stabilizer Nano IPS Display |
Blue Light Filter Flicker-free technology KVM Switch Picture-in-Picture Picture-by-Picture HDR Ready 6-axis color adjustment ZeroFrame Design AMD FreeSync technology |
| Caracteristici Extra | Anti-theft stand lock slot | |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 32.3 in 82 cm 820.42 mm 2.69 ft |
35.31 in 89.7 cm 896.9 mm 2.94 ft |
| Inaltime Carcasa | 14.2 in 36.1 cm 360.68 mm 1.18 ft |
15.8 in 40.1 cm 401.2 mm 1.32 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 100 x 100 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | Yes | Yes |
| Interval Ajustare Inaltime | 120 mm 12 cm 4.7244 in 0.3937 ft |
150 mm 15 cm 5.9055 in 0.4921 ft |
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | Yes |
| Rotatie spre Stanga | 180 ° | |
| Rotatie spre Dreapta | 180 ° | |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | 5 ° |
| Inclinare Ecran pe Spate | 20 ° | 35 ° |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 48 Hz - 144 Hz | 48 Hz - 75 Hz |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | NULL |
| Accesorii | ||
| Extra | DisplayPort cable | DisplayPort cable (optional) HDMI cable (optional) USB 3.1 Type-C cable (optional) USB Type-A to Type-B cable (optional) |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | BSMI CCC CE cTick ENERGY STAR ErP FCC Class B UL/cUL |
CCC CE EAC EnergyStar EPEAT FCC ISO 0241-307 MPR II RoHS TCO Certified Displays 8.0 VCCI |
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
|
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
|
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 85 % |
| LG 34GP83A | Acer CB382CUR |