0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | LG 32UP83A-W | Insignia NS-32DR420NA16 |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | TV |
| An Fabricatie | 2021 | 2015 |
| Brand | LG | Insignia |
| Seria Modelului | NS-DR420 | |
| Model | 32UP83A-W | NS-32DR420NA16 |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 32" (inches) | 32" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 31.54 in 80.1 cm 801 mm 2.63 ft |
31.54 in 80.1 cm 801 mm 2.63 ft |
| Latime Ecran | 27.45 in 69.7 cm 697.344 mm 2.29 ft |
27.49 in 69.8 cm 698.132 mm 2.29 ft |
| Inaltime Ecran | 15.44 in 39.2 cm 392.256 mm 1.29 ft |
15.46 in 39.3 cm 392.699 mm 1.29 ft |
| Tip Ecran | IPS | IPS |
| Display Bit Depth | 10 bits (8 bits + FRC) | 8 bits |
| Frame Rate Control | Yes | No |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | 16777216 |
| Biti | 30 | 24 |
| Aspect Ecran | 16:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 3840 x 2160 | 1920 x 1080 |
| Screen Pixel Pitch | 0.182 mm | 0.364 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 140 ppi | 70 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 91.43 % | 85.89 % |
| Sursa Iluminare | W-LED | Edge LED |
| DCI P3 | 95% | |
| Luminozitate | 350 cd/m² | 200 cd/m² |
| Contrast Ecran | 1000 : 1 | 1400 : 1 |
| Contrast Dinamic Ecran | 20000 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Timp Minim de Raspuns | 5 ms | 8 ms |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte (3H) | |
| HDR | HDR10 | |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 1.8 in 4.6 cm 45.7 mm 0.15 ft |
2.5 in 6.4 cm 63.5 mm 0.21 ft |
| Greutate Carcasa | 6.49 kg 14 lbs |
4.9 kg 11 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 28.11 in 71.4 cm 714 mm 2.34 ft |
28.6 in 72.6 cm 726.4 mm 2.38 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 19.09 in 48.5 cm 485 mm 1.59 ft |
18.3 in 46.5 cm 464.8 mm 1.52 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 9.41 in 23.9 cm 239 mm 0.78 ft |
6.9 in 17.5 cm 175.3 mm 0.58 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 8.3 kg 18 lbs |
5 kg 11 lbs |
| Culoare Carcasa | White | Black |
| Hardware | ||
| TV Tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) Clear QAM ATSC |
|
| Camera Web Integrata | No | No |
| Retea | Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz DLNA |
|
| Conectivitate | 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out 2 x USB (Type-A; downstream) 1 x USB (Type-C; upstream; 60W; DP Alt Mode) |
1 x Satellite In (Main; F-type female) 1 x AV Composite In (Video + L/R) 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x S/PDIF 1 x USB 2.0 3 x HDMI 1.4 (ARC; CEC) |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 5W | 2 x 5W |
| Caracteristici | ||
| Sistem Operare | Roku TV | |
| Caracteristici Speciale | Black Stabilizer Color Calibrated Smart Energy Saving Dual Controller Flicker-free technology Wide Color Gamut Super Resolution+ Dynamic Action Sync Color Weakness Mode 3-side Virtually Borderless Design True Color Pro HDR Effect AMD FreeSync Premium Low Blue Light |
HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) |
| Caracteristici Extra | Anti-theft stand lock slot - Kensinton | |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 28.11 in 71.4 cm 714 mm 2.34 ft |
28.6 in 72.6 cm 726.4 mm 2.38 ft |
| Inaltime Carcasa | 16.5 in 41.9 cm 419 mm 1.37 ft |
17.3 in 43.9 cm 439.4 mm 1.44 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 100 x 100 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | Yes | No |
| Interval Ajustare Inaltime | 110 mm 11 cm 4.3307 in 0.3609 ft |
|
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | Yes | No |
| Pivotare la Stanga | 0 ° | |
| Pivotare la Dreapta | 90 ° | |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | No |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | No |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | |
| Inclinare Ecran pe Spate | 15 ° | |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 60 Hz | 60 Hz |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | |
| Accesorii | ||
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | BSMI CCC CE cTick ErP FCC Class B UL/cUL |
|
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
|
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
|
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 85 % |
| LG 32UP83A-W | Insignia NS-32DR420NA16 |