0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | LG 32GQ850 | AOC AG405UXC |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | Monitor |
| An Fabricatie | 2022 | 2022 |
| Brand | LG | AOC |
| Seria Modelului | UltraGear | |
| Model | 32GQ850 | AG405UXC |
| Alias | UltraGear 32GP850 | AGON AG405UXC |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 32" (inches) | 40" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 31.54 in 80.1 cm 801 mm 2.63 ft |
39.53 in 100.4 cm 1004 mm 3.29 ft |
| Latime Ecran | 27.45 in 69.7 cm 697.344 mm 2.29 ft |
36.47 in 92.6 cm 926.22 mm 3.04 ft |
| Inaltime Ecran | 15.44 in 39.2 cm 392.256 mm 1.29 ft |
15.26 in 38.8 cm 387.72 mm 1.27 ft |
| Producator Ecran | LG Display | |
| Tip Ecran | IPS | IPS |
| Display Bit Depth | 10 bits (8 bits + FRC) | 8 bits |
| Frame Rate Control | Yes | No |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | 16777216 |
| Biti | 30 | 24 |
| Aspect Ecran | 16:9 | 21:9 |
| Rezolutie Ecran | 2560 x 1440 | 3440 x 1440 |
| Screen Pixel Pitch | 0.272 mm | 0.269 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 93 ppi | 94 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 89.51 % | 90.72 % |
| Sursa Iluminare | W-LED | W-LED |
| DCI P3 | 98% | 93% |
| sRGB | 121 % | |
| NTSC 1953 | 102 % | |
| Luminozitate | 440 cd/m² | 350 cd/m² |
| Nivel Luminozitate Maxima | 600 cd/m² | 400 cd/m² |
| Contrast Ecran | 1000 : 1 | 1200 : 1 |
| Contrast Dinamic Ecran | 80000000 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Timp Minim de Raspuns | 1 ms | 4 ms |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte (3H) | |
| HDR | DisplayHDR 600 | DisplayHDR 400 |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 2.13 in 5.4 cm 54 mm 0.18 ft |
2.15 in 5.5 cm 54.5 mm 0.18 ft |
| Greutate Carcasa | 5.9 kg 13 lbs |
9.53 kg 21 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 28.11 in 71.4 cm 714 mm 2.34 ft |
37.17 in 94.4 cm 944.1 mm 3.1 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 19.84 in 50.4 cm 504 mm 1.65 ft |
18.81 in 47.8 cm 477.7 mm 1.57 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 10.94 in 27.8 cm 278 mm 0.91 ft |
12.3 in 31.2 cm 312.4 mm 1.02 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 8.2 kg 18 lbs |
11.88 kg 26 lbs |
| Culoare Carcasa | Black | Black and Gray |
| Hardware | ||
| Stocare Interna | 8 | |
| Camera Web Integrata | No | No |
| Conectivitate | 2 x HDMI 2.1 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out (4-pole; DTS Headphone:X) 2 x USB 3.0 (Type-A; downstream) 1 x USB 3.0 (Type-B; upstream) |
4 x USB 3.2 (Type-A; Gen 1; 5 Gbps; downstream) 2 x HDMI 2.0 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x DisplayPort 1.4 1 x USB (Type-C; Gen 1; 5 Gbps; upstream; 90W; DP Alt Mode) 1 x USB 3.2 (Type-B; Gen 1; 5 Gbps upstream) |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 5W | |
| Caracteristici | ||
| Caracteristici Speciale | Wide Color Gamut Black Stabilizer Smart Energy Saving Reader Mode User Define Key Color Calibrated Low Blue Light Dynamic Action Sync HDR Effect NVIDIA G-Sync Compatible Motion Blur Reduction Technology VESA AdaptiveSync Display Flicker-free technology Crosshair 3-side Virtually Borderless Design Nano IPS Hexagon Lightning AMD FreeSync Premium Pro LG Calibration Studio |
AOC Game Color Picture-in-Picture Picture-by-Picture AOC Shadow Control HDR Mode Crosshair Dynamic Contrast Ratio (DCR) technology Motion Blur Reduction (MBR) KVM Switch Dynamic Colour Boost (DCB) technology Clear Vision AMD FreeSync Premium Low Blue Light Flicker-free technology AOC G-Menu Game Mode |
| Caracteristici Extra | Anti-theft stand lock slot - Kensington | Anti-theft stand lock slot - Kensington |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 28.11 in 71.4 cm 714 mm 2.34 ft |
37.17 in 94.4 cm 944.1 mm 3.1 ft |
| Inaltime Carcasa | 16.85 in 42.8 cm 428 mm 1.4 ft |
16.51 in 41.9 cm 419.3 mm 1.38 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 100 x 100 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | Yes | Yes |
| Interval Ajustare Inaltime | 110 mm 11 cm 4.3307 in 0.3609 ft |
150 mm 15 cm 5.9055 in 0.4921 ft |
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | Yes | No |
| Pivotare la Stanga | 0 ° | |
| Pivotare la Dreapta | 90 ° | |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | Yes |
| Rotatie spre Stanga | 30 ° | |
| Rotatie spre Dreapta | 30 ° | |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | 5 ° |
| Inclinare Ecran pe Spate | 15 ° | 23 ° |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 48 Hz - 260 Hz | 48 Hz - 144 Hz |
| Frecventa Digitala pe Orizontala | 30 kHz - 220 kHz | |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | NULL |
| Accesorii | ||
| Extra | DisplayPort cable HDMI cable |
DisplayPort cable USB Type-C cable USB Type-B cable |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | CE FCC Class B J-Moss RoHS TUV-Type UL/cUL |
CCC CE CEL CH RoHS FCC Win11 |
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
|
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
|
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 85 % |
| LG 32GQ850 | AOC AG405UXC |