0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | LG 29WK600 | HP Omen X 35 |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | Monitor |
| An Fabricatie | 2018 | 2017 |
| Brand | LG | HP |
| Model | 29WK600 | Omen X 35 |
| Alias | 29WK600-W | X3W57AA |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 29" (inches) | 35" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 28.74 in 73 cm 730 mm 2.4 ft |
35.04 in 89 cm 890 mm 2.92 ft |
| Latime Ecran | 26.49 in 67.3 cm 672.768 mm 2.21 ft |
32.26 in 81.9 cm 819.408 mm 2.69 ft |
| Inaltime Ecran | 11.17 in 28.4 cm 283.824 mm 0.93 ft |
13.62 in 34.6 cm 345.888 mm 1.13 ft |
| Dimensiune Curba Ecran | 1800 | |
| Producator Ecran | LG Display | AU Optronics |
| Tip Ecran | AH-IPS | AMVA |
| Display Bit Depth | 8 bits (6 bits + FRC) | 8 bits |
| Frame Rate Control | Yes | No |
| Numar Maxim de Culori | 16777216 | 16777216 |
| Biti | 24 | 24 |
| Aspect Ecran | 21:9 | |
| Rezolutie Ecran | 2560 x 1080 | 3440 x 1440 |
| Screen Pixel Pitch | 0.263 mm | 0.238 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 96 ppi | 106 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 86.15 % | |
| Sursa Iluminare | W-LED | W-LED |
| sRGB | 99 % | 100 % |
| Luminozitate | 300 cd/m² | 300 cd/m² |
| Contrast Ecran | 1000 : 1 | 2500 : 1 |
| Contrast Dinamic Ecran | 5000000 : 1 | 10000000 : 1 |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Timp Minim de Raspuns | 5 ms | 4 ms |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte (3H) | Anti-glare/Matte (3H) |
| HDR | HDR10 | |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 3.03 in 7.7 cm 76.9 mm 0.25 ft |
|
| Greutate Carcasa | 4.7 kg 10 lbs |
|
| Adancime Carcasa cu Suport | 27.48 in 69.8 cm 698.1 mm 2.29 ft |
32.8 in 83.3 cm 833.12 mm 2.73 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 16.18 in 41.1 cm 410.9 mm 1.35 ft |
16.14 in 41 cm 409.96 mm 1.35 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 8.24 in 20.9 cm 209.4 mm 0.69 ft |
12.95 in 32.9 cm 328.93 mm 1.08 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 5.2 kg 11 lbs |
12 kg 26 lbs |
| Culoare Carcasa | White | Black |
| Hardware | ||
| Camera Web Integrata | No | No |
| Conectivitate | 1 x 3.5 mm Audio Out 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 |
1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio In 3 x USB 3.0 (downstream) 1 x USB 3.0 (upstream) |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 5W | |
| Caracteristici | ||
| Caracteristici Speciale | Black Stabilizer Crosshair Super Resolution+ Dynamic Action Sync HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) Flicker-free technology DDC/CI 6-Axis Control Picture-in-Picture AMD FreeSync technology Screen Split 2.0 |
Nvidia G-SYNC Technology DDC/CI HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) |
| Caracteristici Extra | Anti-theft stand lock slot | Security lock slot |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 27.48 in 69.8 cm 698.1 mm 2.29 ft |
|
| Inaltime Carcasa | 12.5 in 31.8 cm 317.5 mm 1.04 ft |
|
| Suport Perete VESA | Yes | No |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 200 x 200 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | No | Yes |
| Interval Ajustare Inaltime | 130 mm 13 cm 5.1181 in 0.4265 ft |
|
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | No |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | 5 ° |
| Inclinare Ecran pe Spate | 15 ° | 23 ° |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 56 Hz - 75 Hz | 24 Hz - 100 Hz |
| Frecventa Digitala pe Orizontala | 30 kHz - 90 kHz | 30 kHz - 151 kHz |
| Accesorii | ||
| Extra | Audio cable HDMI cable |
DisplayPort cable HDMI cable USB 3.0 upstream cable |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | BSMI CCC CE cTick ENERGY STAR 7.0 ErP FCC Class B UL/cUL |
BSMI C-Tick CB CE EAC ENERGY STAR FCC Class B ISC KC NOM TÜV/GS TÜV/S VCCI-B |
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
5 °C - 35 °C 41 °F - 95 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | 20 % - 80 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
-20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 85 % | 5 % - 95 % |
| Nivel Altitudine Maxima de Functionare | 5000 | |
| Nivel Altitudine Maxim de Stocare | 12192 |
| LG 29WK600 | HP Omen X 35 |