0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | LG 27UK670 | Dell SE2417HGX |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | Monitor |
| An Fabricatie | 2019 | 2019 |
| Brand | LG | Dell |
| Model | 27UK670 | SE2417HGX |
| Alias | 27UK670-B | |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 27" (inches) | 24" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 26.96 in 68.5 cm 684.7 mm 2.25 ft |
23.58 in 59.9 cm 599 mm 1.97 ft |
| Latime Ecran | 23.49 in 59.7 cm 596.736 mm 1.96 ft |
20.52 in 52.1 cm 521.28 mm 1.71 ft |
| Inaltime Ecran | 13.22 in 33.6 cm 335.664 mm 1.1 ft |
11.54 in 29.3 cm 293.22 mm 0.96 ft |
| Producator Ecran | LG Display | |
| Tip Ecran | AH-IPS | TN |
| Display Bit Depth | 10 bits (8 bits + FRC) | 8 bits |
| Frame Rate Control | Yes | |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | 16777216 |
| Biti | 30 | 24 |
| Aspect Ecran | 16:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 3840 x 2160 | 1920 x 1080 |
| Screen Pixel Pitch | 0.155 mm | 0.272 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 163 ppi | 93 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 89.62 % | 83.4 % |
| Sursa Iluminare | W-LED | W-LED |
| sRGB | 99 % | |
| NTSC 1953 | 72 % | |
| Luminozitate | 300 cd/m² | 300 cd/m² |
| Contrast Ecran | 1000 : 1 | 1000 : 1 |
| Contrast Dinamic Ecran | 8000000 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 170 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 160 ° |
| Timp Minim de Raspuns | 5 ms | 1 ms |
| Timp Mediu de Raspuns | 14 ms | 5 ms |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte (3H) | Anti-glare/Matte (3H) |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 1.76 in 4.5 cm 44.6 mm 0.15 ft |
2.17 in 5.5 cm 55 mm 0.18 ft |
| Greutate Carcasa | 4.8 kg 11 lbs |
3.32 kg 7 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 24.14 in 61.3 cm 613.2 mm 2.01 ft |
21.86 in 55.5 cm 555.2 mm 1.82 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 15.64 in 39.7 cm 397.3 mm 1.3 ft |
16.63 in 42.3 cm 422.5 mm 1.39 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 9.88 in 25.1 cm 251 mm 0.82 ft |
7.08 in 18 cm 179.9 mm 0.59 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 7 kg 15 lbs |
4.35 kg 10 lbs |
| Culoare Carcasa | Black | Black |
| Hardware | ||
| Camera Web Integrata | No | No |
| Conectivitate | 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out 2 x USB 3.0 (downstream) 1 x USB 3.0 (Type-C - 40 W) |
1 x 3.5 mm Audio Out 2 x HDMI 1.4 1 x D-sub |
| Audio | ||
| Caracteristici | ||
| Caracteristici Speciale | Black Stabilizer DDC/CI Flicker-free technology Low Blue Light HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) 2.2 Dynamic Action Sync 6-Axis Control Screen Split 2.0 AMD FreeSync technology |
Game modes (FPS/RTS/RPG) AMD FreeSync technology Flicker-free technology |
| Caracteristici Extra | Anti-theft stand lock slot | Anti-theft stand lock slot - Kensington |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 24.14 in 61.3 cm 613.2 mm 2.01 ft |
21.86 in 55.5 cm 555.2 mm 1.82 ft |
| Inaltime Carcasa | 14.35 in 36.5 cm 364.5 mm 1.2 ft |
13 in 33 cm 330.1 mm 1.08 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | No |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | Yes | No |
| Interval Ajustare Inaltime | 130 mm 13 cm 5.1181 in 0.4265 ft |
|
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | Yes | No |
| Pivotare la Stanga | 0 ° | |
| Pivotare la Dreapta | 90 ° | |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | Yes | No |
| Rotatie spre Stanga | 178 ° | |
| Rotatie spre Dreapta | 178 ° | |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | 5 ° |
| Inclinare Ecran pe Spate | 15 ° | 21 ° |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 56 Hz - 61 Hz | 56 Hz - 76 Hz |
| Frecventa Digitala pe Orizontala | 30 kHz - 135 kHz | 30 kHz - 84 kHz |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | |
| Accesorii | ||
| Extra | DisplayPort cable HDMI cable USB Type-C cable |
HDMI cable |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | BSMI CCC CE cTick ENERGY STAR 7.0 ErP FCC Class B UL/cUL |
CEC CECP ENERGY STAR EPEAT Silver ErP (EuP) Standards Korea E-Standby RoHS TCO Certified Displays WEEE |
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | 10 % - 80 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
-20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 85 % | 10 % - 90 % |
| Nivel Altitudine Maxima de Functionare | 5000 | |
| Nivel Altitudine Maxim de Stocare | 12192 |
| LG 27UK670 | Dell SE2417HGX |