0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | Lenovo ThinkVision T34w-20 | Continental Edison CELED43S0119B3 |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | TV |
| An Fabricatie | 2020 | 2019 |
| Brand | Lenovo | Continental Edison |
| Model | ThinkVision T34w-20 | CELED43S0119B3 |
| Alias | 61F3GAR1EU 61F3GAR1US 61F3GAR1UK |
43S0119B3 |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 34" (inches) | 43" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 34 in 86.4 cm 863.6 mm 2.83 ft |
42.52 in 108 cm 1080 mm 3.54 ft |
| Latime Ecran | 31.39 in 79.7 cm 797.184 mm 2.62 ft |
37.05 in 94.1 cm 941.184 mm 3.09 ft |
| Inaltime Ecran | 13.14 in 33.4 cm 333.72 mm 1.09 ft |
20.84 in 52.9 cm 529.416 mm 1.74 ft |
| Dimensiune Curba Ecran | 1500 | |
| Tip Ecran | VA | IPS |
| Display Bit Depth | 8 bits | 10 bits (8 bits + FRC) |
| Frame Rate Control | Yes | |
| Numar Maxim de Culori | 16777216 | 1073741824 |
| Biti | 24 | 30 |
| Aspect Ecran | 21:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 3440 x 1440 | 3840 x 2160 |
| Screen Pixel Pitch | 0.232 mm | 0.245 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 109 ppi | 103 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 88.3 % | 91.03 % |
| Sursa Iluminare | W-LED | Direct LED |
| sRGB | 99 % | |
| Luminozitate | 350 cd/m² | 350 cd/m² |
| Contrast Ecran | 3000 : 1 | 1100 : 1 |
| Contrast Dinamic Ecran | 3000000 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Timp Minim de Raspuns | 4 ms | |
| Timp Mediu de Raspuns | 6 ms | 9 ms |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte (3H) | Glossy |
| HDR | HDR10 | |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 4.18 in 10.6 cm 106.1 mm 0.35 ft |
3.86 in 9.8 cm 98 mm 0.32 ft |
| Greutate Carcasa | 6.91 kg 15 lbs |
8 kg 18 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 31.83 in 80.9 cm 808.6 mm 2.65 ft |
38.35 in 97.4 cm 974 mm 3.2 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 18.2 in 46.2 cm 462.4 mm 1.52 ft |
25.04 in 63.6 cm 636 mm 2.09 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 9.65 in 24.5 cm 245 mm 0.8 ft |
10.12 in 25.7 cm 257 mm 0.84 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 9.91 kg 22 lbs |
8.2 kg 18 lbs |
| Culoare Carcasa | Black | Black |
| Hardware | ||
| TV Tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C |
|
| Camera Web Integrata | No | |
| Retea | LAN Wi-Fi 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) DLNA |
|
| Conectivitate | 1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out 4 x USB 3.1 (Type-A; Gen 1; downstream; BC 1.2 charging at 2A) 1 x USB 3.1 (Type-C; Gen1; upstream; DisplayPort; 75W) |
1 x HDMI 1.4 (ARC; CEC) 3 x HDMI 1.4 (CEC) 1 x CI+ 1.3 1 x AV Composite In (Video + L/R) 1 x Optical Audio Out 1 x AV Component In (YPbPr + L/R) 1 x D-sub 2 x USB 2.0 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x Ethernet RJ45 1 x Antenna (RF) (female) |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 8W | |
| Caracteristici | ||
| Sistem Operare | Smart TV | |
| Caracteristici Speciale | Smart Power Wireless charging dock for smartphones Flicker-free technology Low Blue Light |
HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) PVR |
| Caracteristici Extra | Anti-theft stand lock slot - Kensington | |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 31.83 in 80.9 cm 808.6 mm 2.65 ft |
38.35 in 97.4 cm 974 mm 3.2 ft |
| Inaltime Carcasa | 14.67 in 37.3 cm 372.6 mm 1.22 ft |
22.13 in 56.2 cm 562 mm 1.84 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 200 x 200 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | Yes | No |
| Interval Ajustare Inaltime | 135 mm 13.5 cm 5.315 in 0.4429 ft |
|
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | Yes | No |
| Rotatie spre Stanga | 45 ° | |
| Rotatie spre Dreapta | 45 ° | |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | No |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | |
| Inclinare Ecran pe Spate | 35 ° | |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 60 Hz | 60 Hz |
| Tehnologie Interpolare Ecran | Clear Motion Picture | |
| Valoare Interpolare Ecran | 600 | |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | CMP |
| Accesorii | ||
| Extra | DisplayPort cable USB Type-C to USB Type-A cable USB Type-C to USB Type-C cable |
|
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | CCC China Energy Efficiency Standard Tier 2 ENERGY STAR 8.0 EPEAT Silver RoHS (EU 2002/95/EC) TCO 8.0 TCO Edge 2.0 TÜV Rheinland Eye Comfort Windows Certification |
|
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 45 °C 32 °F - 113 °F |
5 °C - 35 °C 41 °F - 95 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
|
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 95 % | |
| Nivel Altitudine Maxima de Functionare | 5000 | |
| Nivel Altitudine Maxim de Stocare | 12192 |
| Lenovo ThinkVision T34w-20 | Continental Edison CELED43S0119B3 |