0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | Lenovo ThinkVision P32p-20 | LG UltraFine 4K |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | Monitor |
| An Fabricatie | 2020 | 2016 |
| Brand | Lenovo | LG |
| Model | ThinkVision P32p-20 | UltraFine 4K |
| Alias | 62A2GAR2 | 22MD4K |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 32" (inches) | 22" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 31.54 in 80.1 cm 801 mm 2.63 ft |
21.5 in 54.6 cm 546.1 mm 1.79 ft |
| Latime Ecran | 27.45 in 69.7 cm 697.31 mm 2.29 ft |
18.74 in 47.6 cm 475.967 mm 1.56 ft |
| Inaltime Ecran | 15.44 in 39.2 cm 392.233 mm 1.29 ft |
10.54 in 26.8 cm 267.732 mm 0.88 ft |
| Producator Ecran | LG Display | |
| Tip Ecran | IPS | AH-IPS |
| Display Bit Depth | 10 bits | 8 bits |
| Lut | 14 bits | |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | 16777216 |
| Biti | 30 | 24 |
| Aspect Ecran | 16:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 3840 x 2160 | 4096 x 2304 |
| Screen Pixel Pitch | 0.182 mm | 0.116 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 140 ppi | 219 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 89.85 % | 65.04 % |
| Sursa Iluminare | W-LED | |
| DCI P3 | 90% | 99% |
| sRGB | 99 % | |
| Luminozitate | 350 cd/m² | 500 cd/m² |
| Contrast Ecran | 1000 : 1 | 1200 : 1 |
| Contrast Dinamic Ecran | 3000000 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Timp Minim de Raspuns | 4 ms | |
| Timp Mediu de Raspuns | 6 ms | 12 ms |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte (3H) | Glossy |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 2.01 in 5.1 cm 51 mm 0.17 ft |
1.73 in 4.4 cm 44 mm 0.14 ft |
| Greutate Carcasa | 6.96 kg 15 lbs |
|
| Adancime Carcasa cu Suport | 28.13 in 71.5 cm 714.6 mm 2.34 ft |
19.88 in 50.5 cm 505 mm 1.66 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 18.48 in 46.9 cm 469.4 mm 1.54 ft |
15.28 in 38.8 cm 388 mm 1.27 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 9.25 in 23.5 cm 235 mm 0.77 ft |
8.62 in 21.9 cm 219 mm 0.72 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 10.21 kg 22 lbs |
5.6 kg 12 lbs |
| Culoare Carcasa | Black | Black |
| Hardware | ||
| Camera Web Integrata | No | No |
| Conectivitate | 3 x USB 3.2 (Type-A; Gen 1; downstream; BC 1.2) 1 x Ethernet RJ45 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x HDMI 2.0 1 x USB 3.2 (Type-C; Gen 1; upstream; 90W PD; DP Alt Mode) 1 x USB 3.2 (Type-B; Gen 1; upstream) |
3 x USB 3.0 (Type-C) |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 5W | |
| Caracteristici | ||
| Caracteristici Speciale | KVM Switch Low Blue Light Smartphone charger embedded in the base 3-side NearEdgeless design Flicker-free technology |
|
| Caracteristici Extra | Anti-theft stand lock slot - Kensington | |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 28.13 in 71.5 cm 714.6 mm 2.34 ft |
19.88 in 50.5 cm 505 mm 1.66 ft |
| Inaltime Carcasa | 16.77 in 42.6 cm 426 mm 1.4 ft |
15.28 in 38.8 cm 388 mm 1.27 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 100 x 100 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | Yes | Yes |
| Interval Ajustare Inaltime | 135 mm 13.5 cm 5.315 in 0.4429 ft |
110 mm 11 cm 4.3307 in 0.3609 ft |
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | Yes | No |
| Pivotare la Stanga | 90 ° | |
| Pivotare la Dreapta | 90 ° | |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | Yes | No |
| Rotatie spre Stanga | 45 ° | |
| Rotatie spre Dreapta | 45 ° | |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | 5 ° |
| Inclinare Ecran pe Spate | 35 ° | 25 ° |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 60 Hz | 48 Hz - 60 Hz |
| Frecventa Digitala pe Orizontala | 88 kHz - 143 kHz | |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | |
| Accesorii | ||
| Extra | DisplayPort cable (US and Canada only) USB Type-A to Type-B cable USB Type-C to Type-C cable |
USB Type-C cable |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | CCC China Energy Efficiency Standard ENERGY STAR Epeat Silver RoHS TCO Certified Display 8.0 TCO Edge 2.0 TÜV Rheinland Eye Comfort WHQL (Windows 10; Windows 8.1; Windows 8; Windows 7) |
BSMI CB CCC CE ENERGY STAR 7.0 Epeat Gold FCC Class B KC RCM RoHS UL/cUL VCCI |
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 10 °C - 40 °C 50 °F - 104 °F |
0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | 10 % - 80 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
-20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 95 % | 5 % - 85 % |
| Lenovo ThinkVision P32p-20 | LG UltraFine 4K |