0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | Iiyama G-Master G2470HSU-B1 | Philips 43PUS7506/12 |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | TV |
| An Fabricatie | 2020 | 2021 |
| Brand | Iiyama | Philips |
| Seria Modelului | 7506 | |
| Model | G-Master G2470HSU-B1 | 43PUS7506/12 |
| Alias | Red Eagle G2470HSU-B1 | 43PUS7556/12 |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 24" (inches) | 43" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 23.81 in 60.5 cm 604.7 mm 1.98 ft |
42.52 in 108 cm 1080 mm 3.54 ft |
| Latime Ecran | 20.75 in 52.7 cm 527.04 mm 1.73 ft |
37.05 in 94.1 cm 941.184 mm 3.09 ft |
| Inaltime Ecran | 11.67 in 29.6 cm 296.46 mm 0.97 ft |
20.84 in 52.9 cm 529.416 mm 1.74 ft |
| Tip Ecran | IPS | |
| Display Bit Depth | 8 bits (6 bits + FRC) | 10 bits (8 bits + FRC) |
| Frame Rate Control | Yes | Yes |
| Numar Maxim de Culori | 16777216 | 1073741824 |
| Biti | 24 | 30 |
| Aspect Ecran | 16:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 1920 x 1080 | 3840 x 2160 |
| Screen Pixel Pitch | 0.311 mm | 0.245 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 92 ppi | 103 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 92.81 % | |
| Sursa Iluminare | W-LED | Direct LED |
| Luminozitate | 250 cd/m² | |
| Contrast Ecran | 1100 : 1 | |
| Contrast Dinamic Ecran | 80000000 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte (3H) | |
| HDR | HDR10 HLG (Hybrid Log Gamma) Dolby Vision HDR10+ |
|
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 3.23 in 8.2 cm 82.1 mm 0.27 ft |
|
| Greutate Carcasa | 7.6 kg 17 lbs |
|
| Adancime Carcasa cu Suport | 21.24 in 54 cm 539.5 mm 1.77 ft |
37.73 in 95.8 cm 958.4 mm 3.14 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 16.34 in 41.5 cm 415 mm 1.36 ft |
23.24 in 59 cm 590.2 mm 1.94 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 7.38 in 18.8 cm 187.5 mm 0.62 ft |
8.92 in 22.7 cm 226.6 mm 0.74 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 3.2 kg 7 lbs |
7.8 kg 17 lbs |
| Culoare Carcasa | Black | PUS7506 - Matt Black, PUS7556 - Silver |
| Hardware | ||
| Nuclee Procesor | 2 | |
| TV Tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-T2 HD DVB-C DVB-S DVB-S2 |
|
| Camera Web Integrata | No | No |
| Retea | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz Wi-Fi Direct DLNA |
|
| Conectivitate | 1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x USB (Type-B; upstream) 2 x USB 2.0 (Type-A; downstream) |
1 x Ethernet RJ45 3 x HDMI 2.0 1 x Optical Audio Out 1 x Antenna (RF) (female) 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x Satellite In (Main; F-type female) 1 x USB 2.0 1 x CI+ 1.4 1 x USB 3.0 |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 2W | 2 x 10W |
| Caracteristici | ||
| Sistem Operare | Saphi | |
| Caracteristici Speciale | DDC2B EcoModes Flicker-free technology Low Blue light HDR Ready Fast IPS AMD FreeSync Premium Black Tuner |
USB recording Detail Enhancer 2.0 Skin Tone Protection SimplyShare YouTube UHD Upscaling Digital Noise Reduction 2.0 Netflix Global Contrast Light sensor Rakuten TV Perfect Clear Motion Ultra Resolution Google Assistant Disney+ Amazon Alexa Perfect Natural Motion Local Contrast Amazon Prime Video Micro Dimming |
| Caracteristici Extra | Anti-theft stand lock slot - Kensington | |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 21.24 in 54 cm 539.5 mm 1.77 ft |
37.73 in 95.8 cm 958.4 mm 3.14 ft |
| Inaltime Carcasa | 22.06 in 56 cm 560.2 mm 1.84 ft |
|
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 100 x 200 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | No | No |
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | No |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | No |
| Inclinare Ecran in Fata | 3.5 ° | |
| Inclinare Ecran pe Spate | 21.5 ° | |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 48 Hz - 165 Hz | 50 Hz / 60 Hz |
| Frecventa Digitala pe Orizontala | 15 kHz - 225 kHz | |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | NULL |
| Accesorii | ||
| Extra | DisplayPort cable HDMI cable USB cable |
Remote control |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | CE EAC ErP PSE REACH RoHS TÜV-Bauart VCCI-B WEEE |
|
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 5 °C - 35 °C 41 °F - 95 °F |
5 °C - 35 °C 41 °F - 95 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
|
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 85 % |
| Iiyama G-Master G2470HSU-B1 | Philips 43PUS7506/12 |