0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | Huawei MateView GT | Philips 498P9Z |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | Monitor |
| An Fabricatie | 2021 | 2021 |
| Brand | Huawei | Philips |
| Seria Modelului | P-Line | |
| Model | MateView GT | 498P9Z |
| Alias | ZQE-CAA | Brilliance 498P9Z; 498P9Z/00; 498P9Z/01; 498P9Z/61 |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 34" (inches) | 49" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 34.03 in 86.4 cm 864.25 mm 2.84 ft |
48.82 in 124 cm 1240 mm 4.07 ft |
| Latime Ecran | 31.39 in 79.7 cm 797.22 mm 2.62 ft |
46.93 in 119.2 cm 1191.94 mm 3.91 ft |
| Inaltime Ecran | 13.14 in 33.4 cm 333.7 mm 1.09 ft |
13.22 in 33.6 cm 335.7 mm 1.1 ft |
| Dimensiune Curba Ecran | 1500 | 1800 |
| Tip Ecran | VA | VA |
| Display Bit Depth | 10 bits | 8 bits |
| Frame Rate Control | No | |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | 16777216 |
| Biti | 30 | 24 |
| Aspect Ecran | 21:9 | 36:10 |
| Rezolutie Ecran | 3440 x 1440 | 5120 x 1440 |
| Screen Pixel Pitch | 0.232 mm | 0.233 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 109 ppi | 109 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 90.82 % | |
| Sursa Iluminare | W-LED | W-LED |
| DCI P3 | 90% | 91% |
| sRGB | 100 % | 122 % |
| Adobe RGB 1998 | 89 % | |
| NTSC 1953 | 100 % | |
| Luminozitate | 350 cd/m² | |
| Nivel Luminozitate Maxima | 550 cd/m² | |
| Contrast Ecran | 4000 : 1 | 3000 : 1 |
| Contrast Dinamic Ecran | 80000000 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Timp Minim de Raspuns | 4 ms | 4 ms |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte (3H) | Anti-glare/Matte (2H) |
| HDR | HDR10 | DisplayHDR 400 |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 6.14 in 15.6 cm 156 mm 0.51 ft |
|
| Greutate Carcasa | 6.65 kg 15 lbs |
10.9 kg 24 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 31.83 in 80.9 cm 808.6 mm 2.65 ft |
47.01 in 119.4 cm 1194 mm 3.92 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 17.4 in 44.2 cm 442 mm 1.45 ft |
17.24 in 43.8 cm 438 mm 1.44 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 8.66 in 22 cm 220 mm 0.72 ft |
11.93 in 30.3 cm 303 mm 0.99 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 9.55 kg 21 lbs |
15.2 kg 33 lbs |
| Culoare Carcasa | Black | Black |
| Hardware | ||
| Camera Web Integrata | No | No |
| Conectivitate | 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out (headphones and microphone) 1 x USB (Type-C; upstream; 10W; DP Alt Mode) 1 x USB (Type-C; power supply only) |
2 x USB 3.2 (Type-B; Gen 1; upstream) 3 x HDMI 2.0 (b) 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x DisplayPort 1.4 3 x USB 3.2 (Type-A; downstream) 1 x USB 3.2 (Type-A; downstream; BC 1.2Type-A; downstream; BC 1.2) |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 5W | 2 x 5W |
| Caracteristici | ||
| Caracteristici Speciale | Flicker-free technology Low Blue Light |
EasyRead Flicker-free technology SmartControl Low Blue Light Picture-by-Picture SuperWide SmartImage MultiView KVM switch Adaptive-Sync Technology SmartUniformity Picture-in-Picture DDC/CI Separate Sync |
| Caracteristici Extra | Anti-theft stand lock slot - Kensington | |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 31.83 in 80.9 cm 808.6 mm 2.65 ft |
47.01 in 119.4 cm 1194 mm 3.92 ft |
| Inaltime Carcasa | 14.53 in 36.9 cm 369 mm 1.21 ft |
|
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 100 x 100 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | Yes | Yes |
| Interval Ajustare Inaltime | 110 mm 11 cm 4.3307 in 0.3609 ft |
130 mm 13 cm 5.1181 in 0.4265 ft |
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | Yes |
| Rotatie spre Stanga | 20 ° | |
| Rotatie spre Dreapta | 20 ° | |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | 5 ° |
| Inclinare Ecran pe Spate | 20 ° | 10 ° |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 48 Hz - 165 Hz | 48 Hz - 165 Hz |
| Frecventa Digitala pe Orizontala | 30 kHz - 250 kHz | |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | NULL |
| Accesorii | ||
| Extra | DisplayPort cable (optional) HDMI cable (optional) USB Type-A to Type-B cable (optional) Remote contorl (optional) |
|
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | CB CE Mark cETLus CU-EAC ENERGY STAR 8.0 EPA EPEAT FCC Class B ICES-003 RoHS SEMKO TCO Certified TUV/GS TUV Ergo UKRAINIAN Windows 10 (8.1 / 8 / 7) |
|
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | 20 % - 80 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
-20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 10 % - 90 % | 20 % - 80 % |
| Nivel Altitudine Maxima de Functionare | 5000 | 3658 |
| Nivel Altitudine Maxim de Stocare | 12192 | 12192 |
| Huawei MateView GT | Philips 498P9Z |