0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | Huawei MateView GT | Dell S2716DG |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | Monitor |
| An Fabricatie | 2021 | 2015 |
| Brand | Huawei | Dell |
| Model | MateView GT | S2716DG |
| Alias | ZQE-CAA | S2716DGR |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 34" (inches) | 27" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 34.03 in 86.4 cm 864.25 mm 2.84 ft |
27 in 68.6 cm 685.8 mm 2.25 ft |
| Latime Ecran | 31.39 in 79.7 cm 797.22 mm 2.62 ft |
23.49 in 59.7 cm 596.74 mm 1.96 ft |
| Inaltime Ecran | 13.14 in 33.4 cm 333.7 mm 1.09 ft |
13.21 in 33.6 cm 335.66 mm 1.1 ft |
| Dimensiune Curba Ecran | 1500 | |
| Producator Ecran | AU Optronics | |
| Tip Ecran | VA | TN |
| Display Bit Depth | 10 bits | 8 bits |
| Frame Rate Control | No | |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | 16777216 |
| Biti | 30 | 24 |
| Aspect Ecran | 21:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 3440 x 1440 | 2560 x 1440 |
| Screen Pixel Pitch | 0.232 mm | 0.233 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 109 ppi | 109 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 90.21 % | |
| Sursa Iluminare | W-LED | W-LED |
| DCI P3 | 90% | |
| sRGB | 100 % | 99 % |
| NTSC 1953 | 72 % | |
| Luminozitate | 350 cd/m² | 350 cd/m² |
| Contrast Ecran | 4000 : 1 | 1000 : 1 |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 160 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 170 ° |
| Screen Input Lag | 4.5 ms | |
| Timp Minim de Raspuns | 4 ms | 1 ms |
| Timp Mediu de Raspuns | 3 ms | |
| Timp Maxim de Raspuns | 5 ms | |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte (3H) | Anti-glare/Matte (3H) |
| HDR | HDR10 | |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 2.19 in 5.6 cm 55.6 mm 0.18 ft |
|
| Greutate Carcasa | 6.65 kg 15 lbs |
4.4 kg 10 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 31.83 in 80.9 cm 808.6 mm 2.65 ft |
24.11 in 61.3 cm 612.5 mm 2.01 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 17.4 in 44.2 cm 442 mm 1.45 ft |
16.39 in 41.6 cm 416.3 mm 1.37 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 8.66 in 22 cm 220 mm 0.72 ft |
7.89 in 20 cm 200.3 mm 0.66 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 9.55 kg 21 lbs |
7.2 kg 16 lbs |
| Culoare Carcasa | Black | Black |
| Hardware | ||
| Camera Web Integrata | No | No |
| Conectivitate | 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out (headphones and microphone) 1 x USB (Type-C; upstream; 10W; DP Alt Mode) 1 x USB (Type-C; power supply only) |
1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out 4 x USB 3.0 (downstream) 1 x USB 3.0 (upstream) |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 5W | |
| Caracteristici | ||
| Caracteristici Speciale | Flicker-free technology Low Blue Light |
HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) Nvidia G-SYNC Technology |
| Caracteristici Extra | Security lock slot | |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 31.83 in 80.9 cm 808.6 mm 2.65 ft |
24.11 in 61.3 cm 612.5 mm 2.01 ft |
| Inaltime Carcasa | 14.27 in 36.3 cm 362.5 mm 1.19 ft |
|
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 100 x 100 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | Yes | Yes |
| Interval Ajustare Inaltime | 110 mm 11 cm 4.3307 in 0.3609 ft |
130 mm 13 cm 5.1181 in 0.4265 ft |
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | Yes |
| Pivotare la Stanga | 90 ° | |
| Pivotare la Dreapta | 90 ° | |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | Yes |
| Rotatie spre Stanga | 45 ° | |
| Rotatie spre Dreapta | 45 ° | |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | 5 ° |
| Inclinare Ecran pe Spate | 20 ° | 21 ° |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 48 Hz - 165 Hz | 30 Hz - 145 Hz |
| Frecventa Digitala pe Orizontala | 69.7 kHz - 250.6 kHz | |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | |
| Accesorii | ||
| Extra | DisplayPort cable USB 3.0 upstream cable |
|
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | CECP ENERGY STAR 6 Epeat Silver RoHS compliant TCO Certified Displays |
|
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | 10 % - 80 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
-20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 10 % - 90 % | 5 % - 90 % |
| Nivel Altitudine Maxima de Functionare | 5000 | 5000 |
| Nivel Altitudine Maxim de Stocare | 12192 | 12191 |
| Huawei MateView GT | Dell S2716DG |