0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | HP Z30i | Dell S3422DW |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | Monitor |
| An Fabricatie | 2013 | 2021 |
| Brand | HP | Dell |
| Model | Z30i | S3422DW |
| Alias | D7P92A4 D7P92A8 D7P92AS D7P92AT |
|
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 30" (inches) | 34" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 29.83 in 75.8 cm 757.8 mm 2.49 ft |
34.03 in 86.4 cm 864.25 mm 2.84 ft |
| Latime Ecran | 25.25 in 64.1 cm 641.28 mm 2.1 ft |
31.39 in 79.7 cm 797.22 mm 2.62 ft |
| Inaltime Ecran | 15.78 in 40.1 cm 400.8 mm 1.31 ft |
13.14 in 33.4 cm 333.7 mm 1.09 ft |
| Dimensiune Curba Ecran | 1800 | |
| Producator Ecran | LG Display | |
| Tip Ecran | AH-IPS | VA |
| Display Bit Depth | 10 bits | 8 bits |
| Frame Rate Control | No | |
| Numar Maxim de Culori | 1073741824 | 16777216 |
| Biti | 30 | 24 |
| Aspect Ecran | 16:10 | 21:9 |
| Rezolutie Ecran | 2560 x 1600 | 3440 x 1440 |
| Screen Pixel Pitch | 0.251 mm | 0.232 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 101 ppi | 109 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 82.78 % | 90.4 % |
| Sursa Iluminare | GB-r LED | W-LED |
| DCI P3 | 92.4% | |
| sRGB | 104 % | 98.8 % |
| Adobe RGB 1998 | 98 % | |
| Luminozitate | 350 cd/m² | 300 cd/m² |
| Contrast Ecran | 1000 : 1 | 3000 : 1 |
| Contrast Dinamic Ecran | 5000000 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Screen Input Lag | 22 ms | |
| Timp Minim de Raspuns | 8 ms | |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte | Anti-glare/Matte (3H) |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 2.37 in 6 cm 60.1 mm 0.2 ft |
2.52 in 6.4 cm 64.01 mm 0.21 ft |
| Greutate Carcasa | 7.56 kg 17 lbs |
6.7 kg 15 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 27.18 in 69 cm 690.3 mm 2.26 ft |
31.82 in 80.8 cm 808.16 mm 2.65 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 23.66 in 60.1 cm 601 mm 1.97 ft |
15.33 in 38.9 cm 389.36 mm 1.28 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 10.49 in 26.6 cm 266.4 mm 0.87 ft |
8.27 in 21 cm 210 mm 0.69 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 9.96 kg 22 lbs |
10.16 kg 22 lbs |
| Culoare Carcasa | Black | Platinum Silver |
| Hardware | ||
| Camera Web Integrata | No | No |
| Conectivitate | 1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 1 x D-sub 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x DVI-D Dual Link 4 x USB 3.0 (downstream) 1 x USB 3.0 (upstream) |
2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out 2 x USB 3.0 (Type-A; downstream) 1 x USB 3.0 (Type-B; upstream) |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 5W | |
| Caracteristici | ||
| Caracteristici Speciale | HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) Picture-in-Picture DDC/CI EcoModes |
Dell Display Manager Flicker-free technology Picture-by-Picture Picture-in-Picture Low Blue Light AMD FreeSync technology ComfortView |
| Caracteristici Extra | Security lock slot | Security lock slot |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 27.18 in 69 cm 690.3 mm 2.26 ft |
31.82 in 80.8 cm 808.16 mm 2.65 ft |
| Inaltime Carcasa | 17.71 in 45 cm 449.8 mm 1.48 ft |
14.34 in 36.4 cm 364.16 mm 1.19 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 100 x 100 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | Yes | Yes |
| Interval Ajustare Inaltime | 120 mm 12 cm 4.7244 in 0.3937 ft |
100 mm 10 cm 3.937 in 0.3281 ft |
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | Yes | Yes |
| Pivotare la Stanga | 0 ° | 4 ° |
| Pivotare la Dreapta | 90 ° | 4 ° |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | Yes | No |
| Rotatie spre Stanga | 45 ° | |
| Rotatie spre Dreapta | 45 ° | |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | 5 ° |
| Inclinare Ecran pe Spate | 20 ° | 21 ° |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 50 Hz - 70 Hz | 48 Hz - 100 Hz |
| Frecventa Digitala pe Orizontala | 24 kHz - 98 kHz | 30 kHz - 160 kHz |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | |
| Accesorii | ||
| Extra | DisplayPort cable DVI-D cable USB 3.0 upstream cable |
HDMI cable USB 3.0 cable |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | BSMI C-Tick CB CCC CE CECP CEL Grade 1 EAC ENERGY STAR EPA Epeat Gold/Silver (market dependent) FCC Class B ICE ISC KC KCC NOM PSB SEPA TCO EDGE TÜV/S VCCI-B WHQL (Windows 8; Windows 7) |
Energy Star 8.0 EPEAT Gold RoHS TCO Certified Displays TÜV Rheinland Certified |
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 5 °C - 35 °C 41 °F - 95 °F |
0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 20 % - 80 % | 10 % - 80 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
-20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 95 % | 10 % - 90 % |
| Nivel Altitudine Maxima de Functionare | 5000 | 5000 |
| Nivel Altitudine Maxim de Stocare | 12192 | 12192 |
| HP Z30i | Dell S3422DW |