0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | HP X24ih Gaming Monitor | LG 34GL750 |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | Monitor |
| An Fabricatie | 2020 | 2019 |
| Brand | HP | LG |
| Model | X24ih Gaming Monitor | 34GL750 |
| Alias | 34GL750-B | |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 24" (inches) | 34" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 23.8 in 60.4 cm 604.478 mm 1.98 ft |
34 in 86.4 cm 863.6 mm 2.83 ft |
| Latime Ecran | 20.75 in 52.7 cm 527.04 mm 1.73 ft |
31.25 in 79.4 cm 793.77 mm 2.6 ft |
| Inaltime Ecran | 11.67 in 29.6 cm 296.46 mm 0.97 ft |
13.39 in 34 cm 340.19 mm 1.12 ft |
| Dimensiune Curba Ecran | 3800 | |
| Tip Ecran | IPS | IPS |
| Display Bit Depth | 8 bits (6 bits + FRC) | 8 bits (6 bits + FRC) |
| Frame Rate Control | Yes | Yes |
| Numar Maxim de Culori | 16777216 | 16777216 |
| Biti | 24 | 24 |
| Aspect Ecran | 16:10 | 21:9 |
| Rezolutie Ecran | 1920 x 1200 | 2560 x 1080 |
| Screen Pixel Pitch | 0.275 mm | 0.312 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 92 ppi | 82 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 88.68 % | 90.36 % |
| Sursa Iluminare | W-LED | W-LED |
| sRGB | 99 % | |
| Luminozitate | 350 cd/m² | 300 cd/m² |
| Contrast Ecran | 1000 : 1 | 1000 : 1 |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Timp Minim de Raspuns | 1 ms | 5 ms |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte (3H) | Anti-glare/Matte (3H) |
| HDR | HDR10 | |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 2.09 in 5.3 cm 53.1 mm 0.17 ft |
3.43 in 8.7 cm 87 mm 0.29 ft |
| Greutate Carcasa | 4.55 kg 10 lbs |
6.1 kg 13 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 21.29 in 54.1 cm 540.8 mm 1.77 ft |
32.28 in 82 cm 819.9 mm 2.69 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 16 in 40.7 cm 406.5 mm 1.33 ft |
22.26 in 56.5 cm 565.3 mm 1.85 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 8.26 in 21 cm 209.9 mm 0.69 ft |
11.01 in 28 cm 279.7 mm 0.92 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 8.3 kg 18 lbs |
|
| Culoare Carcasa | Black | Black |
| Hardware | ||
| Camera Web Integrata | No | No |
| Conectivitate | 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 |
1 x 3.5 mm Audio Out 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 |
| Audio | ||
| Caracteristici | ||
| Caracteristici Speciale | Low Blue Light AMD FreeSync Premium Flicker-free technology |
Crosshair Flicker-free technology Low Blue Light Nvidia G-SYNC Technology compatible Dynamic Action Sync Adaptive-Sync Technology Black Stabilizer |
| Caracteristici Extra | Security lock slot | |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 21.29 in 54.1 cm 540.8 mm 1.77 ft |
32.28 in 82 cm 819.9 mm 2.69 ft |
| Inaltime Carcasa | 12.83 in 32.6 cm 325.8 mm 1.07 ft |
14.35 in 36.5 cm 364.5 mm 1.2 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 100 x 100 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | Yes | Yes |
| Interval Ajustare Inaltime | 120 mm 12 cm 4.7244 in 0.3937 ft |
|
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | Yes |
| Pivotare la Stanga | 3 ° | |
| Pivotare la Dreapta | 3 ° | |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | No |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | 5 ° |
| Inclinare Ecran pe Spate | 22 ° | 20 ° |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 48 Hz - 144 Hz | 56 Hz - 144 Hz |
| Frecventa Digitala pe Orizontala | 30 kHz - 164 kHz | |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | NULL |
| Accesorii | ||
| Extra | HDMI Cable | |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | Australian-New Zealand MEPS BSMI CB CCC CE CEL EAC E-standby EUP Lot-5 EUP Lot-6 FCC ISC Mark ISO 9241-307 KC/KCC NOM NOM NYCE PSB TUV Bauart UL/CSA VCCI Vietnam MEPS WEEE South Africa MEPS Ukraine Energy label California Energy Commission (CEC) WW application ICE UAE |
UL (cUL) TUV-Type CB FCC-B CE CCC (for China) KC VCCI ErP ROHS REACH Windows |
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 5 °C - 35 °C 41 °F - 95 °F |
0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 20 % - 80 % | 0 % - 80 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
-20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 95 % | 0 % - 85 % |
| Nivel Altitudine Maxima de Functionare | 5000 | |
| Nivel Altitudine Maxim de Stocare | 12192 |
| HP X24ih Gaming Monitor | LG 34GL750 |