0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | HP 34f Curved Display | Lenovo Legion Y44w-10 |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | Monitor |
| An Fabricatie | 2019 | 2019 |
| Brand | HP | Lenovo |
| Model | 34f Curved Display | Legion Y44w-10 |
| Alias | 6JM50AA | DD116LPY44W |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 34" (inches) | 43" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 34 in 86.4 cm 863.6 mm 2.83 ft |
43.4 in 110.2 cm 1102.47 mm 3.62 ft |
| Latime Ecran | 31.49 in 80 cm 799.795 mm 2.62 ft |
41.43 in 105.2 cm 1052.3 mm 3.45 ft |
| Inaltime Ecran | 13.18 in 33.5 cm 334.8 mm 1.1 ft |
12.94 in 32.9 cm 328.8 mm 1.08 ft |
| Dimensiune Curba Ecran | 1800 | |
| Tip Ecran | IPS | VA |
| Display Bit Depth | 8 bits | 10 bits (8 bits + FRC) |
| Frame Rate Control | No | Yes |
| Numar Maxim de Culori | 16777216 | 1073741824 |
| Biti | 24 | 30 |
| Aspect Ecran | 21:9 | 32:10 |
| Rezolutie Ecran | 3440 x 1440 | 3840 x 1200 |
| Screen Pixel Pitch | 0.232 mm | 0.274 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 109 ppi | 92 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 89.57 % | 89.3 % |
| Sursa Iluminare | W-LED | W-LED |
| DCI P3 | 90% | |
| sRGB | 99.5 % | 99.5 % |
| Luminozitate | 300 cd/m² | 380 cd/m² |
| Nivel Luminozitate Maxima | 450 cd/m² | |
| Contrast Ecran | 1000 : 1 | 3000 : 1 |
| Contrast Dinamic Ecran | 10000000 : 1 | 3000000 : 1 |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | |
| Timp Minim de Raspuns | 5 ms | 4 ms |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte (3H) | Anti-glare/Matte |
| HDR | HDR DisplayHDR 400 |
|
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 1.96 in 5 cm 49.9 mm 0.16 ft |
5.4 in 13.7 cm 137.2 mm 0.45 ft |
| Greutate Carcasa | 9.33 kg 21 lbs |
|
| Adancime Carcasa cu Suport | 32.05 in 81.4 cm 814.1 mm 2.67 ft |
41.67 in 105.8 cm 1058.3 mm 3.47 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 17.78 in 45.2 cm 451.6 mm 1.48 ft |
18.15 in 46.1 cm 461.1 mm 1.51 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 7.36 in 18.7 cm 187 mm 0.61 ft |
12.34 in 31.4 cm 313.5 mm 1.03 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 7.1 kg 16 lbs |
13.33 kg 29 lbs |
| Culoare Carcasa | Silver | Black |
| Hardware | ||
| Camera Web Integrata | No | No |
| Conectivitate | 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out 3 x USB 3.0 (Type-A; downstream) 1 x USB 3.0 (Type-B; upstream) |
1 x USB 3.1 (upstream) 2 x HDMI 2.0 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x DisplayPort 1.4 4 x USB 3.1 (downstream) 2 x USB 3.1 (Type-C - 90 W) |
| Audio | ||
| Caracteristici | ||
| Caracteristici Speciale | Low Blue Light AMD FreeSync technology Flicker-free technology |
HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) Low Blue Light Picture-in-Picture Picture-by-Picture AMD FreeSync 2 technology DDC/CI |
| Caracteristici Extra | Security lock slot | Anti-theft stand lock slot - Kensington |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 32.05 in 81.4 cm 814.1 mm 2.67 ft |
41.67 in 105.8 cm 1058.3 mm 3.47 ft |
| Inaltime Carcasa | 14.46 in 36.7 cm 367.2 mm 1.2 ft |
14.41 in 36.6 cm 366.1 mm 1.2 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 400 x 400 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | No | Yes |
| Interval Ajustare Inaltime | 130 mm 13 cm 5.1181 in 0.4265 ft |
|
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | Yes |
| Rotatie spre Stanga | 20 ° | |
| Rotatie spre Dreapta | 20 ° | |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | 5 ° |
| Inclinare Ecran pe Spate | 25 ° | 22 ° |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 60 Hz | 144 Hz |
| Frecventa Digitala pe Orizontala | 30 kHz - 89 kHz | |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | |
| Accesorii | ||
| Extra | HDMI cable USB cable |
DisplayPort cable HDMI cable USB Type-C cable USB Type-C to Type-A cable |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | BSMI CB CCC CE China Energy Label (CEL) CSA CSA-NRTL EAC E-standby EUP Lot-6 FCC GEMS HRN N N0.201 ICES IS 1121 ISO 9241-307 KC KCC RCM SABSIEC 60950-1 SASO TUV Bauart VCCI ES7.0 EUP Lot 26 MEPS (HP) UKRAINIAN IEC60950:1999 PSBISC |
BSMI C-Tick CCC CE CECP ENERGY STAR 7.1 FCC Class B KC RoHS TCO Edge 2.0 TÜV Eye Comfort VCCI WHQL (Windows 10; Windows 8.1; Windows 8; Windows 7) |
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 5 °C - 35 °C 41 °F - 95 °F |
0 °C - 45 °C 32 °F - 113 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 20 % - 80 % | 10 % - 80 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
-20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 95 % | 5 % - 95 % |
| Nivel Altitudine Maxima de Functionare | 5000 | 5000 |
| Nivel Altitudine Maxim de Stocare | 12192 | 12192 |
| HP 34f Curved Display | Lenovo Legion Y44w-10 |