0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | Gigabyte M34WQ | LG OLED42C2PUA |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | TV |
| An Fabricatie | 2021 | 2022 |
| Brand | Gigabyte | LG |
| Seria Modelului | C2 | |
| Model | M34WQ | OLED42C2PUA |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 34" (inches) | 42" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 34.03 in 86.4 cm 864.25 mm 2.84 ft |
41.73 in 106 cm 1060 mm 3.48 ft |
| Latime Ecran | 31.49 in 80 cm 799.8 mm 2.62 ft |
36.37 in 92.4 cm 923.87 mm 3.03 ft |
| Inaltime Ecran | 13.18 in 33.5 cm 334.8 mm 1.1 ft |
20.46 in 52 cm 519.677 mm 1.7 ft |
| Producator Ecran | LG Display | |
| Tip Ecran | IPS | OLED evo |
| Display Bit Depth | 8 bits | 10 bits |
| Frame Rate Control | No | No |
| Numar Maxim de Culori | 16777216 | 1073741824 |
| Biti | 24 | 30 |
| Aspect Ecran | 21:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 3440 x 1440 | 3840 x 2160 |
| Screen Pixel Pitch | 0.233 mm | 0.241 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 109 ppi | 106 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 88.82 % | 95.4 % |
| Sursa Iluminare | W-LED | |
| DCI P3 | 91% | |
| sRGB | 117 % | |
| Luminozitate | 400 cd/m² | |
| Contrast Ecran | 1000 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Timp Minim de Raspuns | 1 ms | |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte | |
| HDR | DisplayHDR 400 | HLG (Hybrid Log Gamma) Dolby Vision Dolby Vision IQ HDR10 Pro |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 2.66 in 6.8 cm 67.5 mm 0.22 ft |
1.62 in 4.1 cm 41.1 mm 0.13 ft |
| Greutate Carcasa | 7.05 kg 16 lbs |
9 kg 20 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 32.19 in 81.8 cm 817.7 mm 2.68 ft |
36.69 in 93.2 cm 932 mm 3.06 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 16.49 in 41.9 cm 418.8 mm 1.37 ft |
22.72 in 57.7 cm 577 mm 1.89 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 9.62 in 24.4 cm 244.3 mm 0.8 ft |
6.69 in 17 cm 170 mm 0.56 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 10.22 kg 22 lbs |
9.3 kg 20 lbs |
| Culoare Carcasa | Black | Titan Gray |
| Hardware | ||
| Nuclee Procesor | 4 | |
| TV Tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) ATSC Clear QAM |
|
| Camera Web Integrata | No | No |
| Retea | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Wi-Fi Direct DLNA Bluetooth 5.0 Wi-Fi TV On TV On With Mobile |
|
| Conectivitate | 1 x USB 3.0 (Type-B; upstream) 2 x HDMI 2.0 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x DisplayPort 1.4 (DSC; HBR3) 1 x USB (Type-C; upstream; DP Alt Mode) 2 x USB 3.0 (Type-A; downstream) |
4 x HDMI 2.1 1 x Cable/Antenna In (F-type female) 1 x RS232 (C) 1 x IR Out 1 x S/PDIF 3 x USB 2.0 1 x Ethernet RJ45 |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 3W | 2 x 10W |
| Caracteristici | ||
| Sistem Operare | webOS 22 | |
| Caracteristici Speciale | Aim Stabilizer Sync Smart OD Black Equalizer Low Blue Light Counter Display Stream Compression (DSC) Picture-in-Picture OSD Sidekick Dashboard Crosshair 6-axis color control Picutre-by-Picture Flicker-free technology AMD FreeSync Premium KVM Switch |
Magic Tap Perfect Black HDR Gaming Interest Group (HGiG) LG Voice Search LG ThinQ AI AI Genre Selection Prime Video Game Optimizer Filmmaker Mode Infinite Contrast Pixel Dimming Google Assistant (differ by region) Remote Voice Recognition AI Picture Pro Netflix NVIDIA G-SYNC Compatible Brightness Booster Amazon Echo Connection (differ by region) Apple Airplay 2 Dynamic Tone Mapping Pro Youtube Stadia Cloud Gaming Cinema HDR OLED Motion Google Home Connection (differ by region) AMD FreeSync Premium Next Picks Magic Explorer Perfect Color Intelligent Voice Recognition Multi View (differ by region) Amazon Alexa (differ by region) AI 4K Upscaling Disney+ Apple Homekit AI Brightness Control Apple TV+ NVIDIA GeForce Now |
| Caracteristici Extra | Anti-theft stand lock slot - Kensington | |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 32.19 in 81.8 cm 817.7 mm 2.68 ft |
36.69 in 93.2 cm 932 mm 3.06 ft |
| Inaltime Carcasa | 14.52 in 36.9 cm 368.7 mm 1.21 ft |
21.26 in 54 cm 540 mm 1.77 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 300 x 200 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | Yes | No |
| Interval Ajustare Inaltime | 130 mm 13 cm 5.1181 in 0.4265 ft |
|
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | Yes | No |
| Rotatie spre Stanga | 30 ° | |
| Rotatie spre Dreapta | 30 ° | |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | No |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | |
| Inclinare Ecran pe Spate | 20 ° | |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 48 Hz - 144 Hz | 40 Hz - 120 Hz |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | NULL |
| Accesorii | ||
| Extra | DisplayPort cable HDMI cable USB cable |
Magic remote control - MR22GN (NFC) |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | TÜV Rheinland Low Blue Light certified | TUV Rheinland Eye Comfort Display Certified UL Verified Flicker-Free & Low Blue Light Display |
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
|
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
|
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 85 % |
| Gigabyte M34WQ | LG OLED42C2PUA |