0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | Gigabyte M32UC | Dell SE3223Q |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | Monitor |
| An Fabricatie | 2022 | 2022 |
| Brand | Gigabyte | Dell |
| Model | M32UC | SE3223Q |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 32" (inches) | 32" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 31.54 in 80.1 cm 801 mm 2.63 ft |
32 in 81.3 cm 812.87 mm 2.67 ft |
| Latime Ecran | 27.45 in 69.7 cm 697.306 mm 2.29 ft |
27.89 in 70.8 cm 708.48 mm 2.32 ft |
| Inaltime Ecran | 15.44 in 39.2 cm 392.234 mm 1.29 ft |
15.69 in 39.9 cm 398.52 mm 1.31 ft |
| Dimensiune Curba Ecran | 1500 | |
| Tip Ecran | VA | VA |
| Display Bit Depth | 8 bits | 10 bits (8 bits + FRC) |
| Frame Rate Control | No | Yes |
| Numar Maxim de Culori | 16777216 | 1073741824 |
| Biti | 24 | 30 |
| Aspect Ecran | 16:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 3840 x 2160 | 3840 x 2160 |
| Screen Pixel Pitch | 0.181 mm | 0.185 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 140 ppi | 137 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 90.94 % | 93.82 % |
| Sursa Iluminare | W-LED | W-LED with Local Dimming |
| DCI P3 | 93% | 95% |
| sRGB | 123 % | 99 % |
| Luminozitate | 350 cd/m² | 300 cd/m² |
| Nivel Luminozitate Maxima | 500 cd/m² | |
| Contrast Ecran | 3000 : 1 | 3000 : 1 |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Screen Input Lag | 4.2 ms | |
| Timp Minim de Raspuns | 3.7 ms | 4 ms |
| Timp Mediu de Raspuns | 8.7 ms | 5 ms |
| Timp Maxim de Raspuns | 8 ms | |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte | Anti-glare/Matte (3H) |
| HDR | DisplayHDR 400 | DisplayHDR 600 |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 3.96 in 10.1 cm 100.5 mm 0.33 ft |
2.3 in 5.8 cm 58.42 mm 0.19 ft |
| Greutate Carcasa | 5.5 kg 12 lbs |
6.44 kg 14 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 27.97 in 71.1 cm 710.5 mm 2.33 ft |
28.1 in 71.4 cm 713.74 mm 2.34 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 17.91 in 45.5 cm 455 mm 1.49 ft |
20.1 in 51.1 cm 510.54 mm 1.68 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 7.24 in 18.4 cm 183.9 mm 0.6 ft |
8.6 in 21.8 cm 218.44 mm 0.72 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 7.8 kg 17 lbs |
|
| Culoare Carcasa | Black | Black |
| Hardware | ||
| Camera Web Integrata | No | No |
| Retea | LAN | |
| Conectivitate | 1 x USB 3.2 (Type-B; upstream) 2 x HDMI 2.1 (CEC) 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x DisplayPort 1.4 1 x USB 3.0 (Type-C; upstream; 18W; DP Alt Mode) 3 x USB 3.2 (Type-A; downstream) |
1 x 3.5 mm Audio Out 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 3W | |
| Caracteristici | ||
| Caracteristici Speciale | AMD FreeSync Premium Pro SuperSpeed VA technology Apply Picture Mode OSD Sidekick Eagle Eye GameAssist (Aim Stabilizer / Crosshair / Dashboard / Black Equalizer / Timer / Counter / Auto-Update) Smart OD Picture-by-Picture Flicker-free technology Auto Update 6-axis color control Picture-in-Picture KVM Switch Adaptive-Sync technology Low Blue Light |
AMD FreeSync technology ComfortView Plus Flicker-free technology On-Screen Display (OSD) menu Low Blue Light Dell Display Manager 3-side bezelless design Picture-by-Picture Adaptive-Sync technology Picture-in-Picture |
| Caracteristici Extra | Anti-theft stand lock slot - Kensington | Security lock slot |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 27.97 in 71.1 cm 710.5 mm 2.33 ft |
28.1 in 71.4 cm 713.74 mm 2.34 ft |
| Inaltime Carcasa | 16.67 in 42.3 cm 423.3 mm 1.39 ft |
16.6 in 42.2 cm 421.64 mm 1.38 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 100 x 100 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | Yes | No |
| Interval Ajustare Inaltime | 100 mm 10 cm 3.937 in 0.3281 ft |
|
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | No |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | No |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | 5 ° |
| Inclinare Ecran pe Spate | 20 ° | 21 ° |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 48 Hz - 160 Hz | 60 Hz |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | NULL |
| Accesorii | ||
| Extra | DisplayPort cable HDMI cable USB cable |
HDMI cable |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | Eyesafe certified TÜV Rheinland Flicker-free certified TÜV Rheinland Low Blue Light certified |
RoHS TUV Rheinland Flicker-free Certified TUV Rheinland Low Blue Light Certified (Hardware Solution) |
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
|
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 90 % | |
| Nivel Altitudine Maxima de Functionare | 5000 | |
| Nivel Altitudine Maxim de Stocare | 12192 |
| Gigabyte M32UC | Dell SE3223Q |