0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | Gigabyte G32QC | Apple Pro Display XDR |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | Monitor |
| An Fabricatie | 2020 | 2019 |
| Brand | Gigabyte | Apple |
| Model | G32QC | Pro Display XDR |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 32" (inches) | 32" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 31.54 in 80.1 cm 801 mm 2.63 ft |
32 in 81.3 cm 812.8 mm 2.67 ft |
| Latime Ecran | 26.93 in 68.4 cm 684.044 mm 2.24 ft |
27.89 in 70.8 cm 708.417 mm 2.32 ft |
| Inaltime Ecran | 14.29 in 36.3 cm 363.056 mm 1.19 ft |
15.69 in 39.8 cm 398.484 mm 1.31 ft |
| Dimensiune Curba Ecran | 1500 | |
| Tip Ecran | VA | IPS with Oxide TFT |
| Display Bit Depth | 8 bits | 10 bits |
| Frame Rate Control | No | No |
| Numar Maxim de Culori | 16777216 | 1073741824 |
| Biti | 24 | 30 |
| Aspect Ecran | 16:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 2560 x 1440 | 6016 x 3384 |
| Screen Pixel Pitch | 0.272 mm | 0.118 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 95 ppi | 216 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 95.43 % | |
| Sursa Iluminare | W-LED | Direct LED (Full-Array Local Dimming) |
| DCI P3 | 94% | |
| sRGB | 124 % | |
| Luminozitate | 350 cd/m² | 500 cd/m² |
| Nivel Luminozitate Maxima | 1600 cd/m² | |
| Contrast Ecran | 3000 : 1 | |
| Contrast Dinamic Ecran | 12000000 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte | |
| HDR | HLG (Hybrid Log Gamma) HDR10+ |
HDR |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 1.06 in 2.7 cm 27 mm 0.09 ft |
|
| Greutate Carcasa | 7.48 kg 16 lbs |
|
| Adancime Carcasa cu Suport | 28.27 in 71.8 cm 718 mm 2.36 ft |
|
| Inaltime Carcasa cu Suport | 20.98 in 53.3 cm 533 mm 1.75 ft |
|
| Adancime Ecran cu Suport | 9.29 in 23.6 cm 236 mm 0.77 ft |
|
| Greutate Ecran cu Suport | 11.78 kg 26 lbs |
|
| Culoare Carcasa | Black | Silver |
| Hardware | ||
| Camera Web Integrata | No | No |
| Conectivitate | 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out 2 x USB 3.0 (Type-A; downstream) 2 x HDMI 2.0 |
3 x USB 3.0 (Type-C) 1 x Thunderbolt 3.0 (96 W) |
| Audio | ||
| Caracteristici | ||
| Caracteristici Speciale | Вlасk Еquаlizеr Dаshbоаrd GаmеАssist ОSD Sidеkiсk Lоw Вluе Light Fliсkеr-frее tесhnоlоgy АМD FrееSynс Рrеmium Рrо ΝVΙDΙА G-SΥΝС Соmраtiblе Аutо-Uрdаtе |
HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) Light sensor Wide Color Gamut Extreme Dynamic Range Hardware calibration |
| Caracteristici Extra | Anti-theft stand lock slot - Kensington | Security lock slot |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 28.27 in 71.8 cm 718 mm 2.36 ft |
|
| Inaltime Carcasa | 16.22 in 41.2 cm 412 mm 1.35 ft |
|
| Suport Perete VESA | Yes | No |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 200 | 100 x 200 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | Yes | Yes |
| Interval Ajustare Inaltime | 100 mm 10 cm 3.937 in 0.3281 ft |
120 mm 12 cm 4.7244 in 0.3937 ft |
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | Yes |
| Pivotare la Stanga | 0 ° | |
| Pivotare la Dreapta | 90 ° | |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | No |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | 5 ° |
| Inclinare Ecran pe Spate | 20 ° | 25 ° |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 48 Hz - 165 Hz | 47.95 Hz - 60 Hz |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | |
| Accesorii | ||
| Extra | DisplayPort cable HDMI cable USB cable |
Thunderbolt cable |
| Certificate si Standarde | ||
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 10 °C - 35 °C 50 °F - 95 °F |
|
| Safe Operating Humidity Level | 20 % - 80 % | |
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 95 % | |
| Nivel Altitudine Maxima de Functionare | 5000 |
| Gigabyte G32QC | Apple Pro Display XDR |